Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευρωπαϊκή νίκη είναι ψηλέ, έπαιζες με την πρωταθλήτρια Κροατίας, εκτός και σε βούρκο, μην τρελένεσαι, εκτός αν έχεις κάνει παλμαρέ από διπλά στην Ευρώπη μετά τον Φερρέρ και δεν το θυμάμαι.

 

Τραίνο θα τον πάμε τον Δώνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ναι αυτά είναι δικαιολογίες της κακιάς ώρας.Με καμμία πρωταθλήτρια δεν έπαιζες.Με μια άπειρη Κροατική ταλαντούχα ομάδα με πιτσιρίκια έπαιζες(στο στυλάκι και τα κυβικά του Πανσερραικού-τον οποίο θεωρώ από τις καλές ομάδες του πρωταθλήματος μην παρεξηγηθεί) που είναι στα κάτω της κιόλας.Αυτό έλειπε να μην την κέρδιζες ακόμη και σε χαλίκια.(Και οι άλλοι στο βούρκο παίζανε).Χάσανε μέσα από τα χέρια τους την σίγουρη πρόκριση στο εντός με την Άντερλεχτ και το μόνο που έχουν κάνει είναι να πάρουν τους "εύκολους βαθμούς".Κατά μεγάλο ποσοστό δηλαδή τσάμπα νίκες γιατί τη Ζενίτ δεν ξέρω αν μπορούμε να της πάρουμε ακόμη και Χ.Μακάρι αλλά δύσκολα.Ας κοιτάξουν λοιπόν να παίρνουν και καμμία τέτοια νίκη με Κέρκυρες,Ολυμπιακούς Βόλου,Καβάλες και λοιπούς.Δεν χρειάζονται και τόσα πανηγύρια για μέτριου βεληνεκούς νίκες που κατά μεγάλο ποσοστό δεν προσφέρουν και τίποτα εκτός από κούραση και ελπίδες.

 

Μακάρι αυτή η σταθερότητα να συνεχιστεί και στους επόμενους αγώνες.Μην την δούνε Μπαρτσελόνα από τα πανηγύρια,κατέβουν να παίζουν πασούλες περπατώντας στο Περιστέρι και δω την 6/7 ήττα εκτός στο Ελληνικό πρωτάθλημα και κάνουμε και μάγκα τον άχρηστο φοβάμαι.Όπως έγινε και με τον Πανιώνιο πχ.Μόνο πανηγύρια δεν χρειάζονται τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά χαλαρώστε λίγο.Μόνο τη Χάιντουκ κερδίσαμε.Στο παιχνίδι νίκη=πρόκριση με την Άντερλεχτ προηγηθήκαμε και κάτσαμε και δεν κερδίσαμε.Αν δεν πάρουμε ένα Χ με τη Ζενίτ που ρίχνει 3 με τις ρεζέρβες για πλάκα σε όλους,τσάμπα νίκη θα είναι αυτή.Μην παραχαρούν και τσάμπα τα ζουλάπια και χάσουνε από τον ΓΔ στο παιχνίδι που περιμένει ο άλλος πως και πως για να αποδείξει στον εαυτό του ότι δεν είναι αποτυχημένος.

 

Θυμασαι μήπως με ποιους παίζαμε με την Αντερλεχτ; Με Πατσατζογλου-Νταντομο μπακ και από το 60' με Εντερ και Φροξυλιά; Που είχανε σκάσει από το 55'; Γιατί μια χαρά είχαμε παίξει στο 1ο ημίχρονο.

 

Η Χαιντουκ μια χαρα μπαλα ξερει σαν ομάδα, απλά είναι νέοι και άπειροι οι περισσότεροι, και δε νομίζω να είναι χειρότερη πχ από τη Μπατε Μπορισοφ που μας έκανε ρομπα περυσι στα εκτος.

 

Ο Ατρόμητος θα μας δυσκολέψει περισσότερο γιατί έχουμε πρόβλημα στην άμυνα και ναι μεν όταν παίζουμε με καλές ομάδες που αμύνεται όλη η ομάδα σφιχτα αυτά τα κενά καλύπτονται ως ενα σημείο, αλλά όταν παίζουμε με ομάδες που κλείνονται και χτυπάνε στην αντεπίθεση η άμυνα μας μπάζει, κυρίως από τα πλάγια. Αυτο θα γίνει και τη Κυριακή - ελπίζουμε απλώς να προλάβουμε να σκοραρουμε πρώτοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακή ομάδα δεν είναι.Αλλά δεν είναι και καλή.Επιπέδου 7ης-10ης θέσης Ελλάδας είναι.Σιγά που είναι και φυσιολογικό να χάσουμε από τον Ατρόμητο.Μονότερμα και 5 γκόλ πρέπει να του ρίξουμε.Αν κατέβουν σοβαρά και δεν μπούνε σαν λουλούδες,όπως μας έχουν συνηθίσει μετά από "καλές" νίκες,αυτό θα γίνει.Μην ξαναγράφτει η λέξη Πατσατζόγλου σε αυτό το thread παρακαλώ.:P

Δεν με νοιάζει με ποιούς παίζαμε.Το μόνο που ξέρω είναι ότι προηγηθήκαμε και αντί να τους πάρουμε αμπάριζα μας πήρε ο ύπνος τελείως ανεξήγητα.Το οποίο δεν επιτρέπεται ούτε για 100 φορές χειρότερη ομάδα από την ΑΕΚ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακή ομάδα δεν είναι.Αλλά δεν είναι και καλή.Επιπέδου 7ης-10ης θέσης Ελλάδας είναι.Σιγά που είναι και φυσιολογικό να χάσουμε από τον Ατρόμητο.Μονότερμα και 5 γκόλ πρέπει να του ρίξουμε.Αν κατέβουν σοβαρά και δεν μπούνε σαν λουλούδες,όπως μας έχουν συνηθίσει μετά από "καλές" νίκες,αυτό θα γίνει.Μην ξαναγράφτει η λέξη Πατσατζόγλου σε αυτό το thread παρακαλώ.:P

Δεν με νοιάζει με ποιούς παίζαμε.Το μόνο που ξέρω είναι ότι προηγηθήκαμε και αντί να τους πάρουμε αμπάριζα μας πήρε ο ύπνος τελείως ανεξήγητα.Το οποίο δεν επιτρέπεται ούτε για 100 φορές χειρότερη ομάδα από την ΑΕΚ.

 

O Χιμένεθ φταίει. Βλέπαμε τρομερό ποδόσφαιρο που έπαιρνε φαλάγγι όλους τους αντιπάλους με τον πολυνίκη και ήρθαμε στην κατάσταση να πετάμε ΜΟΝΟ 4 μέσα στο στολύδι της Κροατίας με τον καλύτερο χλοοτάπητα της Ευρώπης.

 

ΧΙΜΕΝΕΘ ΦΥΓΕ ΧΤΕΣ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.aek365.gr/a-92979/%CE%B8%CE%B5%CE%BB%CE%B5%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CF%81%CE%B1-%CE%B7-%CE%B1%CE%B5%CE%BA.htm

και ντεγκρα και σαχα και αραμπατζη??? προτιμω αραμπατζη που ειναι και πιτσιρικας ειναι και ελληνας το να εχουμε 3 καλους τερματοφυλακες ειναι πολυτελεια δεδομενου οτι δεν υπαρχουν λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D :D :D

 

Και τον Παναθηναϊκό.

 

Δεν νομίζω να ολοκλήρωσε καμία χρονιά η ΑΕΚ.Για όσους δεν κοροϊδεύονται η ΑΕΚ φέτος δεν είχε στόχο κανένα πρωτάθλημα.Η δεύτερη θέση που οδηγεί στα προκριματικά είναι το ταβάνι.Και συνεχίζει να είναι ο στόχος ο βασικός.Το αν λένε από την διοίκηση πάμε για πρωτάθλημα για να "φτιάχνουν" τον λαό της ΑΕΚ το οποίο κατά τη γνώμη μου είναι μέγα λάθος και φαίνεται και από τα εισιτήρια που κόβουμε,δεν σημαίνει ότι η ομάδα έχει αυτό το στόχο.Όποιος είναι υγιής το ξέρει πριν καν αρχίσει το πρωτάθλημα.Μια χαρά μέσα στους στόχους είναι η ΑΕΚ.Μένει να βγεί στην 5άδα και να ξανακερδίσει τον Ολυμπιακό στα πλέι οφ αφού μπορεί για να πετύχει και τον στόχο του Champions League.Μένει να φέρει ένα Χ να περάσει στους 32 του Ουέφα,μένει να φέρει θετικό αποτέλεσμα μέσα στη Λάρισα για να συνεχίσει στο κύπελλο.Αν μια ομάδα ολοκλήρωσε κάτι ο Ολυμπιακός είναι που Ολοκλήρωσε τις Ευρωπαϊκές του υποχρεώσεις από τον Αύγουστο.Για τα πλέι οφ μέχρι στιγμής δεν με χάλασε που έχω νικήσει τους 3/4 πιθανούς αντιπάλους και θα έχω και το πάνω χέρι στην ισοβαθμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...