Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εν μέρει έχεις δίκιο, μέχρι τους "λαϊκισμούς" όπως αναφέρεις.

εκεί απλά περιμένω με περισσότερη υπομονή για αποτελέσματα.

 

δεν μπορώ όμως να απαξιώνω τόσο γρήγορα...

 

και ο χαρακτηρισμός που σχολίασα μου φάνηκε εντελώς άκυρος και άκαιρος...

 

αν πιστεύεις ότι δεν υπάρχει τίποτα το ενδιάμεσο από "σιγά το καλσόν" και "πανηγυρίζω πρωτάθλημα με την πρώτη ντρίμπλα" ε τότε προτιμώ να είμαι με τους δεύτερους.

ΑΝ (επαναλαμβάνω) για σένα ο κόσμος χωρίζεται σε 2 κατηγορίες και ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ότι υπάρχουν και ενδιάμεσοι...

δεν απαξιωσα το χιμενεθ προς θεου ο ανθρωπος ειναι σοβαρος προπονητης και τονιζω το σοβαρος γιαυτο εχω την απαιτηση να μην λαικιζει.δεν εχει να φοβαται τιποτα ο κοσμος πιστευω τον στιριζει και γιαυτο πρεπει να αφησει τα πολλα λογια και να πιασει δουλεια μπας και αρχισουμε σιγα σιγα να δουμε λιγο μπαλιτσα και τα υπολοιπα βλεπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

offside το πρώτο, 20 πόντους σίγουρα...

 

1ο για Φούλη που συζητούσα με ένα φίλο πότε θα σπάσει το ρόδι...

 

1ο ημίχρονο που είδα, δεν διαπίστωσα την τρελή μπάλα να πω την αλήθεια...

στο δεύτερο ανεβήκαμε τόσο πολύ? κανείς που το είδε να μας πει?

 

 

(λαϊκιτζής και ο Λύμπε? "Μόνο ο Μανόλο μπορεί να μας ανεβάσει"?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα. Να τι διάβασα όμως:

 

Επειδή λίγοι θα είδαν τον αγώνα, ενώ απείρως περισσότεροι διάβασαν ή άκουσαν για 0-4, αυτό κάνει πράγματι δύσκολο το να γίνει πιστευτό ότι η ΑΕΚ δεν έπαιξε, επί της ουσίας, καλύτερα απ' την ΑΕΛ.

 

Της ΑΕΚ όμως, όσο η πρόκριση ήταν "παιζόμενη" εννοείται, δεν συζητάμε για μετά το 0-2, η κυκλοφορία της μπάλας και η ανάπτυξη του παιγνιδιού έδειχνε χειρότερη. Αργή, ανασφαλής, προβλέψιμη, κουραστική. Δεν οδηγούσε πουθενά, πέρα από κάτι κακές κεφαλιές ή κανα-δυο σκοτωμένα σουτ. Της ΑΕΚ, το ματς της το πήραν ξεκάθαρα ο Σκόκο και ο Λυμπερόπουλος...σε στιγμές. Στιγμές, που δεν "εντάσσονταν" στη συνολική ροή του αγώνα. Ηταν, πιο πολύ, μεμονωμένες.

 

Περισσότερα στο πλήρες άρθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

http://www.aek365.gr/a-97879/%CF%84%CE%B5%CE%BB%CE%BF%CF%82-%CE%BF-%CF%84%CE%B6%CE%B9%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%81-%CE%B1%CF%80%CE%BF-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%B1%CE%B5%CE%BA.ht

δεν ξερω αν ηταν στημενο το συμβαν για να κρατησει μονο ενα απο τους μπλανκο ή τζιμπουρ ή αν ειναι τοσο μα...κας τελικα ο τζιμπουρ ή και τα δυο.επι της ουσιας αποδυναμωνομαστε παρα παρα πολυ στην επιθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιοι είχαν προβλέψει πως όποιος από τους Σκόκο Τζιμπούρ δεν ανανεώσουν θα προκαλέσουν επεισόδιο τα κωλοπαίδια για να μην έχει άλλη επιλογή η διοίκηση από το να τους διώξει!Πόσο δίκαιο είχαν τελικά.Μετά τον Πάτσα θα υποστώ και την απώλεια του Τζιμπούρ και το μη κλείσιμο του Μανιάτη.Υπομονή μέχρι να φύγουν οι χαρτογιακάδες που μπλέξαμε.Δηλαδη ας πούμε ο γαύρος θα έχει Μανιάτη,Τοροσίδη δεξιά μπακ και εγώ θα είμαι με τον κανένα.Μια χαρά...Γίναμε και επισήμως μπάσκετ.Ούτε 500 χιλιάρικα για την θέση που πονάμε πιο πολύ δεν μπορούν να δώσουν οι άνθρωποι,δεν ανανεώνουν και τον Τζιμπούρ,θα σουτάρουν και τον Μπλάνκο.Ας βάλουν και ένα λουκέτο στο μαγαζί έτσι πως πάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο στον αδαμιδη που για να γλιτωσει λεφτα προτιμησε να διωξει τον τζιμπουρ και να κρατησει το κουλαδι τον μπλανκο. Ουτε με την κερκυρα στο οακα δεν μπορει να βαλει γκολ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη ας πούμε ο γαύρος θα έχει Μανιάτη,Τοροσίδη δεξιά μπακ και εγώ θα είμαι με τον κανένα.Ούτε 500 χιλιάρικα για την θέση που πονάμε πιο πολύ δεν μπορούν να δώσουν

 

Σαν Μανιατης, πες μου ενα λογο να προτιμησεις την Αεκ αντι του Ολυμπιακου.

 

Δυστυχως για την Αεκ ειναι πολυ σκοτεινο το τοπιο μονο με μια θεια παρεμβαση θα φτιαξουν τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι στην ΑΕΚ θα πάρεις τη φανέλα του βασικού σπίτι σου και θα φύγεις πιο εύκολα στο εξωτερικό.Αγωνιστικά για τον παίχτη καλύτερα ήταν να έρθει στην ΑΕΚ αλλά για να μην έρχεται πάει να πεί ότι οι δικοί μας κοιμούνται πολύ άσχημα.Ο Ολυμπιακός κοντεύει να κλείσει ολόκληρη 11άδα με ταλαντούχους για να τους δείνει δανεικούς από εδώ και εκεί και εμάς ακόμη παλεύουν μπας και πάρουν τον Γεωργιάδη να μας τον παρουσιάσουν σαν σούπερ μεταγραφή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρεις τη φανελα βασικου για να βγεις στο τελος 4ος-5ος. Τουλαχιστον θα σκεφτεσαι «βοηθησα κ εγω σ αυτο!!»

Οσο για την Παε... Γιατι να δωσουν παιχτη σε σας οταν ακομα τους χρωστατε;;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα παρεις τη φανελα βασικου για να βγεις στο τελος 4ος-5ος. Τουλαχιστον θα σκεφτεσαι «βοηθησα κ εγω σ αυτο!!»

Οσο για την Παε... Γιατι να δωσουν παιχτη σε σας οταν ακομα τους χρωστατε;;

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Γιατι απο οτι ακουσα η προσφορα της αεκ ηταν καλυτερη λεφτα+ ανταλαγματα.τι παει να πει χρωσταει γιατι δεν πληρωνει καθε μηνα τις δοσεις;;;οπως και να εχει δεν επαιζε να χαλασει ο υπαλληλος βεντουρης το χατιρι του αφεντικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρωστάμε σε κανέναν Πανιώνιο ακόμη.Πρώτον.Και δεύτερον η προσφορά της ΑΕΚ κατά πάσα πιθανότητα ήταν από μηδενική εώς ανύπαρκτη.Αν ήταν καλύτερη η προσφορά θα ερχόταν σε εμάς.Είναι και ΑΕΚ το παιδί.Θέλει και να παίζει μπάλα.Δεν υπήρχε περίπτωση να μην ερχόταν.Το θέμα ήταν πως θα κάνανε καμία προσφορά 200 χιλιάρικα + ότι σάπιο είχαμε όπως λέει και ο Drop και σε 500 δόσεις και πήραν τα @@ τους.Τα περί υπαλλήλου,περί καλύτερης προσφοράς κτλ είναι για να έχουν να γράφουν οι φυλλάδες.Ας κάνανε καμία σοβαρή προσφορά οι δικοί μας και αν δεν μας προτιμούσε ας λέγαν ότι θέλουν.Για να γράφουν οι εφημερίδες για προσφορά 200 χιλιάρικα,λογικά η προσφορά θα ήταν κανένα 100άρικο σε 50 δόσεις. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρωστάμε σε κανέναν Πανιώνιο ακόμη.Πρώτον.Και δεύτερον η προσφορά της ΑΕΚ κατά πάσα πιθανότητα ήταν από μηδενική εώς ανύπαρκτη.Αν ήταν καλύτερη η προσφορά θα ερχόταν σε εμάς.Είναι και ΑΕΚ το παιδί.Θέλει και να παίζει μπάλα.Δεν υπήρχε περίπτωση να μην ερχόταν.Το θέμα ήταν πως θα κάνανε καμία προσφορά 200 χιλιάρικα + ότι σάπιο είχαμε όπως λέει και ο Drop και σε 500 δόσεις και πήραν τα @@ τους.Τα περί υπαλλήλου,περί καλύτερης προσφοράς κτλ είναι για να έχουν να γράφουν οι φυλλάδες.Ας κάνανε καμία σοβαρή προσφορά οι δικοί μας και αν δεν μας προτιμούσε ας λέγαν ότι θέλουν.Για να γράφουν οι εφημερίδες για προσφορά 200 χιλιάρικα,λογικά η προσφορά θα ήταν κανένα 100άρικο σε 50 δόσεις. :D

Ναι ειδα ποσο αεκτζης οταν προτιμησε τον πανιωνιο απο την αεκ κανοντας και δηλωσεις τοτε γιατι μας κλανει οταν ακομα επαιζε στη κερκυρα.μεσα στα ανταλαγματα ηταν και ο λεοναρντο σαν ελευθερη μεταγραφη και οχι δανεικους που δινει ο οσφπ και τον λεοναρντο δεν το λες και οτι πιο σαπιο.ακομη και καλυτερη προσφορα να καναμε δεν επαιζε να τον παρουμε εγω αυτο πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...