Προς το περιεχόμενο

AEK


ChrisAce

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://sport24.gr/newspapers/Sport/score_live/score_live.731557.html

προσοχη μην σκισει κανα καλσον μονο!!!!

 

 

 

ότι τι δηλαδή?

ότι είδες ένα πρωτοσέλιδο και μπήκες στον κόπο να το ποστάρεις για να την πεις στον πιο σοβαρό άνθρωπο που ασχολείται με την ΑΕΚ αυτή τη στιγμή?

και τι σχόλιο ε?

εμπεριστατωμένο... με λόγο, με ανάπτυξη, με υπόβαθρο...

και όχι μόνο αυτό...

αφήνεις και χώρο για εποικοδομητική συζήτηση... να αναλύσουμε, για ποδοσφαιρική κουβέντα...

 

πόσο κάτω δηλαδή είσαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο.. σε όλη την ποδοσφαιρική ευρώπη όταν αναλαμβάνει κάποιος τεχνικός μια εκ των κορυφαίων ομάδων της χώρας αρχίζει τα "θα παλέψουμε για την παραμονή, ευτυχώς δεν φάγαμε 7 σαν μερικούς, ελπίζουμε να μας λυπηθούν" και τα σχετικά...

 

ρε, τα θέλετε και τα λέτε?

 

Άσε το Μανόλο 3 χρόνια να οργανώσει ακαδημίες και scouting και ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΕΙΣ ότι δεν θα πάρουμε πρωτάθλημα?

υποστήριξη θέλει πριν τον κρίνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο.. σε όλη την ποδοσφαιρική ευρώπη όταν αναλαμβάνει κάποιος τεχνικός μια εκ των κορυφαίων ομάδων της χώρας αρχίζει τα "θα παλέψουμε για την παραμονή, ευτυχώς δεν φάγαμε 7 σαν μερικούς, ελπίζουμε να μας λυπηθούν" και τα σχετικά...

 

ρε, τα θέλετε και τα λέτε?

 

Άσε το Μανόλο 3 χρόνια να οργανώσει ακαδημίες και scouting και ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΖΕΙΣ ότι δεν θα πάρουμε πρωτάθλημα?

υποστήριξη θέλει πριν τον κρίνεις

Μια από τις κορυφαίες ομάδες της χώρας μπορεί να είναι, αλλά απέχει έτη φωτός από τους δυο μεγάλους σε όλα τα επίπεδα, πράγμα που σημαίνει ότι η υπόσχεση που δίνει είναι ανάξια σχολιασμού, ξαναλέω. Θα προτιμούσα να είναι πιο προσγειωμένος και ρεαλιστής, να υποσχεθεί καλή μπάλα, σταθερότητα και βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τι θα προτιμούσες και εσυ και εγω, απέχει από σχόλια τύπου "προσοχη μην σκισει κανα καλσον μονο!!!!"

προφανώς και δεν έχουμε εδώ και 2 χρόνια καλή απόδοση αλλά να σου λέει ο προπονητής που έχει έρθει μόλις από Σεβίλλη ότι θέλει να κάνει πρώτη την ΑΕΚ και να το παίζεις ο "τι λέει να ουμε ο βλάχος ο μινάρας ο ντελίνας, το καλσόν κοπελίααααα, α τα είπα και ξεθύμανα... πολύ γουστάρω με τις τοποθετήσεις μου, πω πω πέταξα τρελή ατάκα πάλι, ε-ψιτ... είδες τι έγραψα στο ιντερνετς? ναι ρε εγώ!!"

 

ανισοβαρή τα μεγέθη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι τι δηλαδή?

ότι είδες ένα πρωτοσέλιδο και μπήκες στον κόπο να το ποστάρεις για να την πεις στον πιο σοβαρό άνθρωπο που ασχολείται με την ΑΕΚ αυτή τη στιγμή?

και τι σχόλιο ε?

εμπεριστατωμένο... με λόγο, με ανάπτυξη, με υπόβαθρο...

και όχι μόνο αυτό...

αφήνεις και χώρο για εποικοδομητική συζήτηση... να αναλύσουμε, για ποδοσφαιρική κουβέντα...

 

πόσο κάτω δηλαδή είσαι?

το σχολιο μου ειναι τοσο σοβαρο οσο σοβαρη ηταν και η δηλωση του χιμενεθ.ο χιμενεθ ειναι σοβαρος προπονητης και τετοιους λαικισμους δεν πρεπει να τους κανει.να κατσει να στρωθει στην δουλεια οπως ξερει και να αφησει τετοιες δηλωσεις .δεν εχουμε λεφτα δεν εχουμε εδρα δεν εχουμε παιχτες και βγαινει και λεει θα την κανω πρωτη ωπα ρε μεγαλε.εδω εχουμε γινει παοκ και σενα σε πειραξε το σχολιο μου??ενταξει εγω ειμαι κατω που ειμαι ρεαλιστης εσυ που εισαι πανω και κανεις ποδοσφαιρικες μονο συζητησεις πιστευε οτι θα βγουμε πρωτοι εκ θαυματος,και περιμενε να μεινει 3 χρονια ο μανολο να φτιαξει ολα αυτα που λες ,μακαρι αλλα δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τι θα προτιμούσες και εσυ και εγω, απέχει από σχόλια τύπου "προσοχη μην σκισει κανα καλσον μονο!!!!"

προφανώς και δεν έχουμε εδώ και 2 χρόνια καλή απόδοση αλλά να σου λέει ο προπονητής που έχει έρθει μόλις από Σεβίλλη ότι θέλει να κάνει πρώτη την ΑΕΚ και να το παίζεις ο "τι λέει να ουμε ο βλάχος ο μινάρας ο ντελίνας, το καλσόν κοπελίααααα, α τα είπα και ξεθύμανα... πολύ γουστάρω με τις τοποθετήσεις μου, πω πω πέταξα τρελή ατάκα πάλι, ε-ψιτ... είδες τι έγραψα στο ιντερνετς? ναι ρε εγώ!!"

 

ανισοβαρή τα μεγέθη...

ο καθενας που ερχεται θ ατην κανω πρωτη λεει στην αρχη και μετα φευγει νυχτα προφανως εισαι απο τους τυπους που καθε φορα που αλλαζουμε προπονητη η καποιο παιχτη και αρχιζουν τους λαικισμους πανηγυριζεις πρωταθλημα και στο τελος απορεις "γιατι ρε γαμωτο???"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας που ερχεται θ ατην κανω πρωτη λεει στην αρχη και μετα φευγει νυχτα προφανως εισαι απο τους τυπους που καθε φορα που αλλαζουμε προπονητη η καποιο παιχτη και αρχιζουν τους λαικισμους πανηγυριζεις πρωταθλημα και στο τελος απορεις "γιατι ρε γαμωτο???"

 

εν μέρει έχεις δίκιο, μέχρι τους "λαϊκισμούς" όπως αναφέρεις.

εκεί απλά περιμένω με περισσότερη υπομονή για αποτελέσματα.

 

δεν μπορώ όμως να απαξιώνω τόσο γρήγορα...

 

και ο χαρακτηρισμός που σχολίασα μου φάνηκε εντελώς άκυρος και άκαιρος...

 

αν πιστεύεις ότι δεν υπάρχει τίποτα το ενδιάμεσο από "σιγά το καλσόν" και "πανηγυρίζω πρωτάθλημα με την πρώτη ντρίμπλα" ε τότε προτιμώ να είμαι με τους δεύτερους.

ΑΝ (επαναλαμβάνω) για σένα ο κόσμος χωρίζεται σε 2 κατηγορίες και ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ότι υπάρχουν και ενδιάμεσοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...