Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγαλη νικη δωσαμε απαντηση στον προκλητικο μαμιτς προεδρο της δυναμο και στον αστειο χαλιλχοτζιτς που καθε μερα ελεγε εδω και 15 μερες απο μια βλακεια.....

ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΤΣΙΡΙΛΛΟ ΚΛΑΟΥΣ ΣΑΛΠΙ ΚΟΝΤΡΕΡΑΣ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

με μπερδεψες... τι εχει υποβαθμιστει; αν εχει απλο, το βλεπει στο 1, αν εχει HD, στο ΗD. δειχνει ελληνικες ομαδες στο HD σιγουρα.

τι ακριβως εννοεις;

 

 

Ο απλος αποκωδικοποιητης (αναλογικός , οχι δορυφορικός) πιάνει μονο novasports1 και nova cinema 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είδατε τους υποψήφιους: http://www.paokmania.gr/articles/football/europe/11095-paraskeyi.html

 

εγώ θέλω Άξιαξ.. κάτι τους χρωστάμε και ο πατέρας μου λέει: "θέλω να σου χρωστάνε, όχι να χρωστάς"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτούς που έχει η λίστα κι εγώ Αγιαξ θα ήθελα. :D

βαρετο δεν θα ειναι για εσας? μια ποικιλια ειναι καλυτερα με αλλη ομαδα.

αν και με Αγιαξ αν θυμαμαι καλα δεν θα παιξει και ο Σουαρες στο πρωτο αγωνα στην τουμπα-ειχε παρει καρτα με Μιλαν. καλο για οποιον τυχει με Αγιαξ καθως ο Σουαρες ειναι μεγαλη δυναμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ο σπυρόπουλος είναι βλάκας μεγάλος.

 

Ο απλος αποκωδικοποιητης (αναλογικός , οχι δορυφορικός) πιάνει μονο novasports1 και nova cinema 1

 

αα μάλιστα, δηλαδή ακόμα χειρότερα! "ελαντισταν"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπ'τη λιστα δε θα θελα καμμια ρωσικη, μιας και το πρωταθλημα τους οδευει προς το τελος και θαναι οσο πιο φορμαρισμενοι γινεται +λογω συνθηκων.

 

Απο την αλλη, για το ιστορικο της υποθεσης θα θελα λιβερπουλ.

Επισης θα προτιμουσα αιντχοφεν απο όλες τις ομαδες.

 

Οπαδικα αν το δω,θα ηθελα την ομαδα με το μεγαλυτερο γηπεδο για να γινει μια μεγαλη εκδρομή στο εξωτερικο,αν και ελεω κρισης δυσκολα βλεπω μετακινηση ανω των 1500-2000 ατομων.

Επισης αν ερθουν οι αραβες,που χλωμο το κοβω, ας παρουν με την μια τον σαμιρ.

Καλος παικτης και φθηνός για μια θεση που ποναμε πολυ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xaxax ο vierinia σα παιδάκι είναι

και γω liverpool θέλω, είμαι 2 ώρες από anfield δε το χάνω με τίποτα!

 

ωπ, σε επιασα.

 

Σε περιπτωση που τυχουμε με λιβερπουλ, νασαι σιγουρος πως θα σε αγγαρεψουμε για εισητηρια, διαμονες κτλ...

 

Ε φανταστικε,μακρινέ μας φιλεεεεεεεεεε? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βρουμε τετοια ακρη κανενα προβλημα.Γιατι ξερεις, δυσκολα παιρνεις εισητηριο απτη παε αν δεν εισαι σε συνδεσμο και τετοια που με εκνευριζουν.

 

Στο πληρωνουμε κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...