Προς το περιεχόμενο

ΠΑΟΚ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αυτοί έχουν ρίξει τρίμπαλο μες στη Ζενίτ και εκτός αυτού πας να παίξεις στη Ρωσία χειμωνιάτικα. Εγώ πάντως ήθελα να γλιτώσουμε Πόρτο, Σίτι και Ζενίτ.

Από βλακείες δεν βγήκαμε πρώτοι στον όμιλο, θα μπορούσαμε να έχουμε πολύ πιο εύκολη κλήρωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί έχουν ρίξει τρίμπαλο μες στη Ζενίτ και εκτός αυτού πας να παίξεις στη Ρωσία χειμωνιάτικα. Εγώ πάντως ήθελα να γλιτώσουμε Πόρτο, Σίτι και Ζενίτ.

Από βλακείες δεν βγήκαμε πρώτοι στον όμιλο, θα μπορούσαμε να έχουμε πολύ πιο εύκολη κλήρωση...

Η Μπριτζ σας καταστρεψε. οχι μονο στα 2 σας μεταξυ ματς αλλα γιατι εχασε εντος εκτος απο Βιγιαρεαλ και Ντιναμο.

 

σας βλεπω να μετρατε γκολ μεσα εξω. :( πολυ καλη ομαδα ειναι αυτη.

οπως βλεπω και τον Αρη να χανει για πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια στο γηπεδο του. και αυτος για πολλα γκολ θα ειναι.

 

Η Μαντσεστερ Σιτυ ειναι πραγματικα πολυ καλη φετος. εχει παρα πολλους παικταραδες.

καμια σχεση με την Αθλετικο Μαδριτης που ετυχε και ηταν τελειως μα τελειως ντεφορμε.

 

Ενταξει και δω που φτασατε και οι 2 καλα ειναι τωρα θα ακολουθησετε την φυσιολογικη σας μοιρα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας βλεπω να μετρατε γκολ μεσα εξω. :( πολυ καλη ομαδα ειναι αυτη.

Ενταξει και δω που φτασατε και οι 2 καλα ειναι τωρα θα ακολουθησετε την φυσιολογικη σας μοιρα. :lol:

 

ο ΠΑΟΚ σε δέκα ματς στην ευρώπη έχει μόλις μία ήττα... δεν είναι τόσο εύλογο αυτό που λες... ο καλός ΠΑΟΚ μπορεί να το παλέψει μέχρι τελευταία στιγμή...

ελπίζω σε 1-1 στην τούμπα και 3-3 στη Μόσχα, ακριβώς αντίστροφα από ότι με Άγιαξ - η ιστορία κάνει κύκλους ;)

 

ΥΓ: δείτε εδώ (http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/clubs/club=50130/matches/index.html) - η ΠΑΟΚάρα παίζει στο δυαδικό σύστημα όλα 0/1 είναι χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η CSKA είναι σίγουρα καλή ομάδα αλλά νομίζω ότι η Βιγιαρεάλ ήταν εξίσου δυνατή.

ΠΑΟΚΑΡΑ μπορείς.

 

edit

Να βάλω πρώτος και το νέο για τον ΠΑΟΚ;

Η ανακοίνωση - Αραβικό deal μέχρι τις 20 Ιανουαρίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η CSKA είναι σίγουρα καλή ομάδα αλλά νομίζω ότι η Βιγιαρεάλ ήταν εξίσου δυνατή.

ΠΑΟΚΑΡΑ μπορείς.

 

edit

Να βάλω πρώτος και το νέο για τον ΠΑΟΚ;

Η ανακοίνωση - Αραβικό deal μέχρι τις 20 Ιανουαρίου

Οι Ρωσικες ομαδες δεν πανε στις Ελληνικες. το στυλ ειναι? ξερω γω παντως δεν μας πανε καθολου.

νταξει εγω με εσας ειμαι και με ολες τις Ελληνικες ομαδες που παιζουν ευρωπη αλλα και οι 2 θα φατε πολλα γκολ δυστυχως. εκτος αν ενισχυθειτε. αυτοι οι Αραβες τι σοι Αραβες ειναι? κανονικοι με πετρελαια? ή τιποτα αλλο?

εταιρια ειναι ή ενας μεγαλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω δεν θα εχουμε καμμια τυχη απέναντι σε ρωσικη ομάδα...Δεν το στηριζω καπου,αλλα αυτο το προαισθημα εχω.

Θελουμε ενα πολυ θετικο αποτελεσμα εντος για να ελπιζουμε σε κάτι και προπαντως να μην δεχθουμε γκολ στη τουμπα.

 

Επειδη δεν ασχολουμαι με ρωσικο πρωτθλημα,μηπως το πρωταθλημα τους μεχρι τοτε, θα εχει τελειωσει? ή θαναι στα τελειωματα?

 

Για το θεμα τς Κερκυρας τωρα.

Ολες οι ελληνικες ομαδες που παιξαν ευρωπη καναν γαργαρα.Οχι οτι αυτο αποτελει δικαιολογια.

Αποδειχθηκε αλλη μια φορα οτι δεν εχουμε παγκο.

Ελπιζω να διορθωθουν τα κακως κειμενα παικτων τον ιανουαριο ως καποιο βαθμο,γιατι αλλιως καηκαμε.

 

Για τους αραβες απο την αλλη,ειμαι πολυ δυσπιστος, γιατι πολυ μακρια τραβάει η βαλίτσα.

Κυριοι "αραβες" δε μιλάμε για την εξαγορά της μαντσεστερ σιτυ προς 250εκ, για τον παοκ μιλάμε των φραγκοδιφραγκων.

Εφοσον κανατε τον ελεγχο δε μενει τιποτα αλλο παρα απο την θετικη ειτε αρνητικη απαντηση.

Αυτα τα "περιμενε",κτλ δεν μου αρέσουν ή δε δειχνουν σοβαρό επενδυτή.

 

Εγώ πιστευω σε αρνητική καταληξη πάντως, κι οτι μας δουλευουν ψιλο γαζι.Μου θυμιζει τη περιπτωση εκεινου το αμερικανοελληνα με το στρογγυλο προσωπο και μουστακι που ηθελε να αγορασει την ΑΕΚ και παρουσιαζε εγγυητικη απο δικη του τραπεζα των ταδε εκτατομυριων δολλαριων και και και και και...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρωταθλημα τους τοτε θα αρχιζει. πριν λιγο καιρο τελειωσε

 

έτσι είναι.. στην ουσία θα με μας θα παίζουν αγώνα προετοιμασίας. θα έχουν κάνει κανά 2 φιλικά πριν από μας... θεωρητικά πάντα θα είμαστε πιο έτοιμοι από αυτούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αυτη τη λογικη να πας να παιξεις και θα μετρας τεμαχια.Θα χασεις και το μετρημα σιγουρα.5 φιλικα εχουν κανονισει μεχρι τωρα και σιγουρα θα δωσουν και αλλα οπως κανουν καθε χρονο.Επισης μην ξεχνας οτι εχουν σηκωσει και την ευρωπαικη κουπα πριν λιγα χρονια με περιπατο παιζοντας απιστευτη μπαλα μετα το Φλεβαρη οποτε ηταν και πιο ξεκουραστοι (αν και αυτοι δεν μασανε,πανω κατω τρεχουν ολη τη σεζον, δεν ειναι σαν τους δικους μας τους τεμπελχαναδες).Επισης οταν πας να παιξεις εκει θα εχει οπως παει ο χειμωνας -25 διοτι ακομη δεν εχουν πολυνιωσει χειμωνα στη Μοσχα.Εγω βλεπω το roster τους και με λουζει κρυος ιδρωτας.Αν ημουν και Παοκτζης ηδη στα 5 πρωτα ονοματα θα ειχα ασπρισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αυτη τη λογικη να πας να παιξεις και θα μετρας τεμαχια.Θα χασεις και το μετρημα σιγουρα.5 φιλικα εχουν κανονισει μεχρι τωρα και σιγουρα θα δωσουν και αλλα οπως κανουν καθε χρονο.Επισης μην ξεχνας οτι εχουν σηκωσει και την ευρωπαικη κουπα πριν λιγα χρονια με περιπατο παιζοντας απιστευτη μπαλα μετα το Φλεβαρη οποτε ηταν και πιο ξεκουραστοι (αν και αυτοι δεν μασανε,πανω κατω τρεχουν ολη τη σεζον, δεν ειναι σαν τους δικους μας τους τεμπελχαναδες).Επισης οταν πας να παιξεις εκει θα εχει οπως παει ο χειμωνας -25 διοτι ακομη δεν εχουν πολυνιωσει χειμωνα στη Μοσχα.Εγω βλεπω το roster τους και με λουζει κρυος ιδρωτας.Αν ημουν και Παοκτζης ηδη στα 5 πρωτα ονοματα θα ειχα ασπρισει.

ε καλα με αυτη τη λογικη καλυτερα να μην παει ο Παοκ να αγωνιστει. αν κοιτανε τα ονοματα και τα παρατανε τοτε δεν ειναι σοβαρη ομαδα. αν ηταν ετσι πχ ο Αρης που εχει αντιπαλο με 2-3 φορες μεγαλυτερα ονοματα απο της ΤΣΣΚΑ και αρκετα πιο πολλα(ανετα μια ενδεκαδα πρωτοκλασατους εχει η Σιτυ) τοτε θα επρεπε να την δωσει στα χαρτια την προκριση. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έτσι είναι.. στην ουσία θα με μας θα παίζουν αγώνα προετοιμασίας. θα έχουν κάνει κανά 2 φιλικά πριν από μας... θεωρητικά πάντα θα είμαστε πιο έτοιμοι από αυτούς

6 επισημα φιλικα εχουν κανονισει να παιξουν αυτοι πριν απο εσας. το πρωταθλημα τους αρχιζει μετα.

τωρα υπαρχουν 2 οψεις. η μια που λεει οτι αυτοι θα ειναι ξεκουραστοι και η αλλη που λεει οτι θα ειναι λιγοτερο προετοιμασμενοι και εσεις σε καλυτερη φορμα. το γηπεδο θα δειξει την αληθεια φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε αυτη τη λογικη να πας να παιξεις και θα μετρας τεμαχια.Θα χασεις και το μετρημα σιγουρα.

 

μου αρέσει που με αντιμετωπίζεις λες και θα παίξω εγώ στο γήπεδο.. εγώ απλός φίλαθλος είμαι και καταθέτω την άποψή μου εδώ... τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο..

συμφωνώ στα χαρτιά είναι καλύτεροι, αλλά ο καλός ο ΠΑΟΚ δύσκολα τρώει γκολ από τον οποιοδήποτε.. εγώ δεν πιστεύω πως θα χάσουμε τόσο εύκολο όσο πιστεύεις εσύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...