Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Crashes δεν έχω αλλά σταμάτησε να δουλεύει το hardware acceleration στο xbmc για κάποιο λόγο και το βρήκα στην τύχη. Δεν πειράζει, βαριέμαι να αλλάζω drivers :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο τις 22 του μηνός ακόμη το κοιτανε και ακομη κανουν επισημη δήλωση!!

 

https://forums.geforce.com/default/topic/832749/geforce-drivers/official-nvidia-352-86-whql-game-ready-display-driver-feedback-thread-released-5-18-15-/40/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν να λύθηκε λίγο το πρόβλημα απενεργοποιώντας το hardware acceleration , πρέπει όμως να το φτιάξουν σε επόμενη έκδοση η έστω να βγεί κάποιο fix

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνθρακας ο θησαυρός τελικά και με το hardware acceleration off έχω πρόβλημα , στα παιχνίδια βέβαια δεν υπάρχει κανένα θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άνθρακας ο θησαυρός τελικά και με το hardware acceleration off έχω πρόβλημα , στα παιχνίδια βέβαια δεν υπάρχει κανένα θέμα

είναι γενικότερο θέμα το έψαξα αρκετά,και άτομα με 970 έχουν θέματα.

Γύρνα στον 350.12 αν δεν έχεις κάτι να σε απασχολεί. Εγώ σώθηκα.

σε idle μου έκανε απανωτά κρασαρίσματα του driver ακόμα και στο scroll.Στα παιχνίδια DX error και δεν άνοιγαν κάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γενικότερο θέμα το έψαξα αρκετά,και άτομα με 970 έχουν θέματα.

Γύρνα στον 350.12 αν δεν έχεις κάτι να σε απασχολεί. Εγώ σώθηκα.

σε idle μου έκανε απανωτά κρασαρίσματα του driver ακόμα και στο scroll.Στα παιχνίδια DX error και δεν άνοιγαν κάν.

Windows;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τα πάντα στην υπογραφή αν ρωτάς για μένα. :-)

Δεν το πρόσεξα. Και είχες θέμα με τους drivers; Γενικά έχω πολύ καιρό να κατεβάσω drivers και να βγουν fail, συνήθως αν υπάρχει πρόβλημα, το έχουν όλοι και διορθώνεται σύντομα με κάποιο fix από την nvidia. 

 

Όσο αφορά τους 352.86, δεν έχω κάποιο θέμα. Μήπως παίζει κάτι άλλο με την gpu  και θέλει κανένα update το bios της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πρόσεξα. Και είχες θέμα με τους drivers; Γενικά έχω πολύ καιρό να κατεβάσω drivers και να βγουν fail, συνήθως αν υπάρχει πρόβλημα, το έχουν όλοι και διορθώνεται σύντομα με κάποιο fix από την nvidia. 

 

Όσο αφορά τους 352.86, δεν έχω κάποιο θέμα. Μήπως παίζει κάτι άλλο με την gpu  και θέλει κανένα update το bios της;

 

Ολος ο ντουνιας εχει θεμα με τους 352.86 εσυ εισαι απο τους λιγους τυχερους!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γω δεν έχω μέχρι στιγμής. Και παίζω witcher κανονικά. Chrome δεν χρησιμοποιώ αλλά και στο youtube δεν είχα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...