Προς το περιεχόμενο

Nvidia Drivers


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπιζω μετα τα νεα χαλια της Amd με τους Crimson drivers να μην ξαναθυμηθει η Nvidia τις παλιες κακες στιγμες που και αυτη ''εκαιγε'' καρτες με τους drivers της.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

GeForce 361.43 WHQL driver download

 

Fixes:

  • [GM20x] Clock speeds remain above idle at 144 Hz on desktop.
  • Lag in Star Wars Battlefront with SLI enabled after updating to driver 359.06.
  • Momentary loss of signal after scoring first goal in Rocket League
  • Game crashes on certain GeForce GTX 860M notebooks


Fermi GPU Changes:

  • As of Windows 10 November Update, Fermi GPUs now use WDDM 2.0 in single GPU configurations.
  • For multi-GPU configurations, WDDM usage is as follows:
  • In non-SLI multi-GPU configurations, Fermi GPUs use WDDM 2.0. This includes configurations where a Fermi GPU is used with Kepler or Maxwell GPUs.
  • In SLI mode, Fermi GPUs still use WDDM 1.3.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω μετα τα νεα χαλια της Amd με τους Crimson drivers να μην ξαναθυμηθει η Nvidia τις παλιες κακες στιγμες που και αυτη ''εκαιγε'' καρτες με τους drivers της.

Και ελεγα που τον εχω ξαναδει ,μα που τον εχω ξαναδει???Παντος πετας ωραίες ατακες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι για τους drivers?

έχω GeForce G105 M se laptop και δεν μου ανοίγει το control panel των nvidia.Λογικά πρέπει να ξαναεγκαταστήσω τους drivers που έχω γιατί καινούριοι δεν υπάρχουν.Εάν πάω στον σκληρό, Nvidia και βρω τοο exe να το κάνω κατευθείαν από εκεί?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μηπως υπαρχει καποιο θεμα στους καινουργιους drivers με το screen resolution?Εχω gt 520 και η οθονη ειναι 1600x900,αλλα μου εμφανιζει μονο μεχρι 1280x1024.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

NVIDIA ForceWare 361.75 - WHQL

 

Release Highlights

Prior to a new title launching, our driver team is working up until the last minute to ensure every performance tweak and bug fix possible makes it into the Game Ready driver. As a result, you can be sure you'll have the best day-1 gaming experience for your favorite new titles.

Game Ready
Learn more about how to get the optimal experience for Rise of the Tomb Raider and Tom Clancy's The Division (Beta)

Gaming Technology
Beta support on GeForce GTX GPUs for external graphics over Thunderbolt 3

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά...έκανα σήμερα update του οδηγού της κάρτας γραφικών και μου την έκανε usb...lol....πρώτη φορά το βλέπω αυτό...έχει κανείς από σας ανάλογη εμπειρία??

post-140002-0-29030200-1454056781_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά...έκανα σήμερα update του οδηγού της κάρτας γραφικών και μου την έκανε usb...lol....πρώτη φορά το βλέπω αυτό...έχει κανείς από σας ανάλογη εμπειρία??

Με windows 7 δεν μου το εμφανίζει έτσι πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα δεν θα γίνει, θα το αφαιρέσουν στους επόμενους οδηγούς, ως τότε κάνε αυτό για να εξαφανιστεί:

 

=> HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\nvlddmkm key in the windows Registry and set SurpriseRemovalSupport to 0, then reboot.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...