Προς το περιεχόμενο

Online Χαζοπαιχνίδι :p - mybrute


superstarr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ε όχι και δεν είναι δικός μου... έχω καμιά 50αριά. :lol:

Έναν ο καθένας βάζουμε στην ομάδα, όχι όσους να 'ναι.

Όσο για τα level, δεν έχει τεράστια διαφορά το 3 από το 6, εξάλλου εσύ στηρίζεσαι στο αρκουδάκι...

(όταν ανέβεις σε "ξαναφτιάχνω" για να εμπεδώσεις :devil:)

 

Υ.Γ. Άμα θες σου τις "βρέχει" και το kolopaido αύριο, μη νιαουρίζεις μετά όμως για το level...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το να νικάς αντίπαλο που βρίσκεται σε χαμηλότερο επίπεδο ισοδυναμεί με ήττα, αφού σου δίνει μόλις 1 πόντο, όσο το να χάσεις απέναντι σε αντίπαλο του ίδιου επιπέδου.

 

Γι' αυτό, άλλωστε, όταν γράφεσαι στο παιχνίδι μέσω του link ενός γνωστούς και γίνεσαι "μαθητής", το πρώτο παιχνίδι που παίζεις απέναντί του δε μετράει καν (αν και μου έτυχε με εξαιρετικό παίκτη να νικήσω το δάσκαλο, αλλά οι πάνθηρες είναι σπανιότατοι...)

 

Σχετικά με την ερώτηση που έγινε νωρίτερα, τρόπος διαγραφής δεν υπάρχει (κάπως έτσι έχω "κάψει" μερικά ενδιαφέροντα ονόματα που κατέληξαν σε χαρακτήρες παντελώς αδιάφορους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζουνε μερικά hacks (...), εκτός του botαρίσματος.

 

Θέλησα να φτιάξω ένα πρόγραμμα που να παίζει αυτόματα τις μάχες για τα pupils, αλλά υπάρχει ένα κόλλημα που απαιτεί decompiling ενός μικρού flash movie (είναι λίγο περίπτωση το συγκεκριμένο). Αν κάποιος έχει παρόμοια εμπειρία για το τελευταίο ας στείλει ΠΜ μήπως ξεπεραστεί εύκολα το εμπόδιο και κάνουμε προκοπή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν "κλέβει" κανείς. Τα hacks που δεν ανάφερα έχουν άλλο σκοπό. Κλεψιά είναι να δημιουργήσεις ένα χαρακτήρα που από την αρχή βρίσκεται πχ στο επίπεδο 100. Αυτό δεν γίνεται με κανένα τρόπο, συνεπώς...

 

Από εκεί και πέρα από τη στιγμή που όλα τα "μεγάλα κεφάλια" έχουν botάκια, ο μόνος τρόπος να τους φτάσεις κάποτε είναι να κάνεις το ίδιο. Παραπάνω αναφέρομαι σε bot γι αυτόματο παίξιμο των μαχών, όχι γι αυτόματη δημιουργία pupils (αυτό βασικά είναι πολύ ευκολότερο αρκεί να έχεις μεγάλη λίστα με proxies).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δικαίωμα του καθενός να παίζει όπως νομίζει, όμως όλη αυτή η βαβούρα για μένα ακυρώνει το νόημα του παιχνιδιού, που είναι ο χαβαλές.

 

Σιγά το σοβαρό παιχνίδι, 2 λεπτά την ημέρα, άντε να προχωρήσεις λίγο και σε κάποιο τουρνουά να έχεις κάτι να τσεκάρεις ανά μία ώρα.

 

Από κει και πέρα, με την έννοια του προγραμματισμού, φαντάζομαι έχει ενδιαφέρον να σκαρώσεις μια ρουτίνα, αλλά ο σκοπός της μου φαντάζει μάλλον ανούσιος.

 

Γνώμες, απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...