Προς το περιεχόμενο

Online Χαζοπαιχνίδι :p - mybrute


superstarr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιστεύω πως αυτό που φαίνεται χασοδίκικο στα επίπεδα που είμαστε τώρα, μπορεί μετά από καιρό να πάρει καλές δυνάμεις και να έχει νόημα. Θέλει λίγο υπομονή μέχρι να φτιαχτεί ο χαρακτήρας.

 

Α, να πω επίσης πως έχω δει και περίπτωση που είχε ΔΥΟ "ζωάκια" (στην προκειμένη ήταν σκυλάκια, αλλά φανταστείτε δύο λύκους ή δύο αρκούδες).

 

Επίσης για όσους συμμετέχουν στην ομάδα, να επισημάνω πως έχει και δικό της forum (δείτε το σύνδεσμο στη σελίδα της ομάδας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 246
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://faeskatakia.mybrute.com/fight/14043406 :confused: :confused:

 

Θέλω και εγώ να μπώ στη clan. (Mπορεί κάποιος μεγάλος να τον τσακίσει έτσι για το γ@μώτο της υπόθεσης?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Επειδή βρίσκομαι στην αναμονή, υποθέτω πως φταίει ότι το όνομα του μαχητή της φακής που με εκπροσωπεί χάνεται στις πρώτες σελίδες του thread. Οπότε, το επαναλαμβάνω εδώ:

 

http://yoshibo.mybrute.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτό είναι, hypnosis και τα θηρία εξημερώνονται :)

 

Θα ήθελα να δω τι θα συνέβαινε αν και ο άλλος παίκτης είχε το hypnosis. Πάντως, εξαιρετικός χαρακτήρας. Και μόλις 9 νίκες. Η αξία του να έχεις δραστήριους μαθητές.

 

Εύχομαι σύντομα και στην πρώτη 100αδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν ξέρω αν το hypnosis λειτουργεί αμέσως με την έναρξη του αγώνα ή είναι περίπου τυχαίο, όπως τα άλλα special abilities (tragic potion, λ.χ., πράγματι tragic, hammer -καλό, κτλ).

 

Αν πιάνει πάντα από τον πρώτο γύρο και ο άλλος δεν το έχει για να τα πάρει πίσω τα θεριά, είναι σίγουρα σπουδαίο στοιχείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Οι μαθητές (εφόσον τους δημιουργεί κάποιος τρίτος και όχι εσύ ο ίδιος) σου προσφέρουν από 1 πόντο με το που "γράφονται" στο dojo σου και κάθε φορά που ανεβαίνουν επίπεδο.

 

Μηχανισμός ταχύτερου level-up είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μαθητές (εφόσον τους δημιουργεί κάποιος τρίτος και όχι εσύ ο ίδιος) σου προσφέρουν από 1 πόντο με το που "γράφονται" στο dojo σου και κάθε φορά που ανεβαίνουν επίπεδο.

 

Μηχανισμός ταχύτερου level-up είναι.

 

aaa καλο!

ευχαριστώ.

btw πιο είναι το link για την clan? γιατί δεν θυμάμαι σε πια σελίδα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...