Προς το περιεχόμενο

GTX280 στα 245 ευρο!!


tsimposa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 123
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγώ διαφωνώ. HD4870 1GB>GTX260 216 cores

 

HD4890>GTX275

HD4890>GTX280 αλλά

ΗD4890<GTX285

 

Για πολλοστή φορά με βάση το PC MASTER η GTX285 είναι καλύτερη απο την HD4890 στη πλειονοτητα των παιχνιδιων κατα 5%.Δηλαδη μικρη διαφορά.Αρα η 4890 είναι καλυτερη απο όλες τις προηγούμενες κάρτες.

 

Ωραία λογική.

Φαση:

Το Χαϊδάρι κέρδισε την ΑΕΚ, η οποία έφερε ισοπαλία με την Milan.

Άρα Χαϊδάρι > Milan.

 

:P

 

Ρε μαν, έχουμε ποστάρει 800 screenshots.

Τα αγνοείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία λογική.

Φαση:

Το Χαϊδάρι κέρδισε την ΑΕΚ, η οποία έφερε ισοπαλία με την Milan.

Άρα Χαϊδάρι > Milan.

 

:P

 

Ρε μαν, έχουμε ποστάρει 800 screenshots.

Τα αγνοείς?

 

χαχααχχαχαχαχα:P

 

(ακριβως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραπάνω φράση τα λέει όλα..

 

 

Τι εννοέις????Μιλα ευθέως.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 23:37 ----------

 

Ωραία λογική.

Φαση:

Το Χαϊδάρι κέρδισε την ΑΕΚ, η οποία έφερε ισοπαλία με την Milan.

Άρα Χαϊδάρι > Milan.

 

:P

 

Ρε μαν, έχουμε ποστάρει 800 screenshots.

Τα αγνοείς?

 

 

Για κάρτες γραφικών μιλάμε όχι για ποδοσφαίρο.Εγω φίλε αυτο το περιοδικό διαβάζω για να ενημερώνομαι και οχι τετοια site.Και φυσικα λεω τη γνωμη μου.Το οτι το διαβάζουν χιλιάδες gamers τα λέει όλα.Διαβάστε εσείς το τάδε αρτσιπούρτσου site και εμπιστευτητε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοέις????Μιλα ευθέως.

 

Για κάρτες γραφικών μιλάμε όχι για ποδοσφαίρο.Εγω φίλε αυτο το περιοδικό διαβάζω για να ενημερώνομαι και οχι τετοια site.Και φυσικα λεω τη γνωμη μου.Το οτι το διαβάζουν χιλιάδες gamers τα λέει όλα.Διαβάστε εσείς το τάδε αρτσιπούρτσου site και εμπιστευτητε το.

 

ενω το pcmaster τα σπαει....και δε μπορεις να καταλαβεις τι σου λεει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Για κάρτες γραφικών μιλάμε όχι για ποδοσφαίρο.Εγω φίλε αυτο το περιοδικό διαβάζω για να ενημερώνομαι και οχι τετοια site.Και φυσικα λεω τη γνωμη μου.Το οτι το διαβάζουν χιλιάδες gamers τα λέει όλα.

 

Kυκλοφορεί ακόμα το Pcmaster? :shock:

Χωρίς πλάκα έχω να το πετύχω πάνω από 5ετία...

 

Φίλε Αρχέλαος χωρίς παρεξήγηση, η τεχνολογία προχώρησε κάπως, και thank dog έχουμε μπόλικα αξιόπιστα site να ενημερωθούμε άμεσα και δωρεάν.

 

Από εκεί και πέρα, έχεις κάποιο link που να δείχνει πόσες χιλιάδες gamers το διαβάζουν?

Γιατί εγώ δεν το βλέπω καν στον χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά benches κάνει το PCMaster. Δεν τρέχει τυπικά μετροπρογράμματα και timedemos, όλα του τα συγκριτικά γίνονται σε actual gaming συνθήκες για να μην προκύπτουν "ξύλινα" αποτελέσματα.

 

Και οι τύποι που κάνουν τα συγκριτικά είναι 2 καμμένοι everyday 20άρηδες σαν εμένα πχ κι ένας εξίσου καμμένος 30άρης, δεν είναι τίποτα ουρανοκατέβατοι από το υπερπέραν. Gamers σαν εμάς είναι. Ο ένας έχει και account στο Insomnia, για τους άλλους δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kυκλοφορεί ακόμα το Pcmaster? :shock:

Χωρίς πλάκα έχω να το πετύχω πάνω από 5ετία...

 

Φίλε Αρχέλαος χωρίς παρεξήγηση, η τεχνολογία προχώρησε κάπως, και thank dog έχουμε μπόλικα αξιόπιστα site να ενημερωθούμε άμεσα και δωρεάν.

 

Από εκεί και πέρα, έχεις κάποιο link που να δείχνει πόσες χιλιάδες gamers το διαβάζουν?

Γιατί εγώ δεν το βλέπω καν στον χάρτη.

 

Εγω το αγοράζω κάθε μήνα και βλέπω ποσοι στέλνουν γράμματα και αλληλογραφία.Αλλα και κανα 2 περοπτεράδες μου εχουν πεί οτι έχει ζήτηση.Τώρα αν εσύ εχεις πρόβλημα με τον έντυπο τύπο η δε σου αρέσει το διάβασμα και προτιμας να κολλας τη μουρη σου στη οθόνη για να ψάχνεις τέτοιου είδους site προβλημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά benches κάνει το PCMaster. Δεν τρέχει τυπικά μετροπρογράμματα και timedemos, όλα του τα συγκριτικά γίνονται σε actual gaming συνθήκες για να μην προκύπτουν "ξύλινα" αποτελέσματα.

 

Και οι τύποι που κάνουν τα συγκριτικά είναι 2 καμμένοι everyday 20άρηδες σαν κι ένας εξίσου καμμένος 30άρης, δεν είναι τίποτα ουρανοκατέβατοι από το υπερπέραν. Gamers σαν εμάς είναι. Ο ένας έχει και account στο Insomnia, για τους άλλους δεν ξέρω.

 

με επεισες θα το παρω να το διαβαζω στην τουαλετα:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατάλαβα αλλα η ευθυτητα ειναι προτέρημα....

 

Να πάρω τα ηνία της "ευθύτητας" λοιπόν,γιατι κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας...

 

Αν είχαμε σάν μέτρο σύγκρισης το PcMaster και κινούμασταν βάση των αρθρογράφων του,σήμερα θα παίζαμε ακόμα Ultima9,επειδή και καλά το βαφτήσανε το καλύτερο rpg ever...

 

Δέν έχω τίποτα με το συγκεκριμένο περιοδικό,ούτε και τους εργαζόμενους σε αυτό...άλλα το "test lab" του είναι λίγο μπροστά σε x-bit labs/AnandTech/Guru3d/Tom's Hardware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά benches κάνει το PCMaster. Δεν τρέχει τυπικά μετροπρογράμματα και timedemos, όλα του τα συγκριτικά γίνονται σε actual gaming συνθήκες για να μην προκύπτουν "ξύλινα" αποτελέσματα.

 

Και οι τύποι που κάνουν τα συγκριτικά είναι 2 καμμένοι everyday 20άρηδες σαν κι ένας εξίσου καμμένος 30άρης, δεν είναι τίποτα ουρανοκατέβατοι από το υπερπέραν. Gamers σαν εμάς είναι. Ο ένας έχει και account στο Insomnia, για τους άλλους δεν ξέρω.

 

Aha.

 

Δηλαδή επιμένετε τώρα να συγκρίνουμε τους 3 "καμμένους" gamers "δικά μας παιδιά" με την anandtech.

 

Ok.

 

:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...