Προς το περιεχόμενο

Multirama NewsLetter


kingofgreece

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H μάσκα είναι πολύ καλή σαν concept, είχα πέρυσι ένα κομμάτι προπαραγγελίας που κατέβαινε αρκετά κάτω απο τα 5μ και τράβηξα κάποια ενδιαφέροντα βίντεάκια

 

 

 

 

Τώρα βέβαια θα βγει το καινούριο μοντέλλο που κατεβαίνει 35μ και τραβάει σε HD με ήχο κλπ. Θα έχει βεβαια και 299Ε μάλλον..

 

Εγώ σκέφτομαι για την τηλεόραση την 32lg5000. Θέλω μια φτηνή 32άρα και κατα προτίμηση lg γιατί έχω άλλες 2 και έχω μάθει τον χειρισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μάσκα είναι πολύ καλή σαν concept, είχα πέρυσι ένα κομμάτι προπαραγγελίας που κατέβαινε αρκετά κάτω απο τα 5μ και τράβηξα κάποια ενδιαφέροντα βίντεάκια

 

 

 

 

Τώρα βέβαια θα βγει το καινούριο μοντέλλο που κατεβαίνει 35μ και τραβάει σε HD με ήχο κλπ. Θα έχει βεβαια και 299Ε μάλλον..

 

Εγώ σκέφτομαι για την τηλεόραση την 32lg5000. Θέλω μια φτηνή 32άρα και κατα προτίμηση lg γιατί έχω άλλες 2 και έχω μάθει τον χειρισμό...

 

 

Είσαι σίγουρος οτι το βιντεάκι ειναι τραωβιγμένο με την μάσκα? Αν ναι τότε την πέρνω τώρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι σίγουρος οτι το βιντεάκι ειναι τραωβιγμένο με την μάσκα? Αν ναι τότε την πέρνω τώρα!

 

Ε, βασικα αναφερει ο kgian πιο πανω οτι τα εχει τραβηξει ο ιδιος..αλλα με ενα καλυτερο μοντελο της μασκας που κατεβαινει πιο κατω απο 5μ..αλλα πιστευω πως και η μασκα αυτη σα μουλτιραμα θα εχει πανω κατω την ιδια ποιοτητα..κι εγω το σκεφτομαι να την αγορασω..πρεπει να εχει ενδιαφερον..:-)

 

Σε τι αναλυση τραβαει τα βιντεο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μάσκα αυτή τραβάει 640χ480 αλλά με 20-25fps έτσι η κίνηση είναι λίγο σπαστική. Επίσης δεν έχει ήχο. Η δικιά μου απλά κατέβαινε αρκετά παρακάτω απο τα 5μ. Τελικά βέβαια την κατέβασα στα 37μ και δεν άντεξε!

 

Τα βιντεάκια τα έχω τραβήξει εγώ προσωπικά, αποκλειστικά με ελεύθερη κατάδυση. Μετά τα έκανα edit και έβαλα και μουσική.

 

Περισότερες πληροφορίες για την μάσκα στο http://www.liquidimageco.com/home/home.html

 

Οπως είπα περιμένω να βγει το καινούριο μοντέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μάσκα αυτή τραβάει 640χ480 αλλά με 20-25fps έτσι η κίνηση είναι λίγο σπαστική. Επίσης δεν έχει ήχο. Η δικιά μου απλά κατέβαινε αρκετά παρακάτω απο τα 5μ. Τελικά βέβαια την κατέβασα στα 37μ και δεν άντεξε!

 

Τα βιντεάκια τα έχω τραβήξει εγώ προσωπικά, αποκλειστικά με ελεύθερη κατάδυση. Μετά τα έκανα edit και έβαλα και μουσική.

 

Περισότερες πληροφορίες για την μάσκα στο http://www.liquidimageco.com/home/home.html

 

Οπως είπα περιμένω να βγει το καινούριο μοντέλο.

λολ τι εννοεις ραγισε? εσπασε? ι απλα εβαλε νερα??

[offtopic]Επιτρέπεται ψαροντούφεκο με μπουκάλες;[/offtopic]

 

προφανως και ΟΧΙ

 

α και σαν προσφορα δεν ειναι κ τοσο σπεσιαλ.. λογο του οτι δεν υπαρχει στοκ ετοιμοπαραδοτη.. κατοπιν παραγγελιας την βρισκω και εγω με 85Ε.. κλαιν δηλαδη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ τι εννοεις ραγισε? εσπασε? ι απλα εβαλε νερα??

 

 

προφανως και ΟΧΙ

 

α και σαν προσφορα δεν ειναι κ τοσο σπεσιαλ.. λογο του οτι δεν υπαρχει στοκ ετοιμοπαραδοτη.. κατοπιν παραγγελιας την βρισκω και εγω με 85Ε.. κλαιν δηλαδη

 

Μόλις με πήραν τηλ (έβαλα παραγγελία πριν) και θα την έχω αυριο. Είναι ετοιμοπαράδοτη απλά κοιμούντε προφανώς στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήραν τηλ (έβαλα παραγγελία πριν) και θα την έχω αυριο. Είναι ετοιμοπαράδοτη απλά κοιμούντε προφανώς στο site.

 

Ωραια..οποτε την εχεις στα χερια σου και πας κανα μπανακι με αυτη τη μασκα πες μας και τις δικες σου εντυπωσεις..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την πήρα την 32άρα, μια χαρά για τα λεφτά της μια και δεν είχα ιδιαίτερες απαιτήσεις. Οπότε τώρα είμαι κομπλέ απο τηλεοράσεις στο καινούριο σπίτι και όλες lg για να μην ψάχνομαι με τα τηλεχειρηστήρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια..οποτε την εχεις στα χερια σου και πας κανα μπανακι με αυτη τη μασκα πες μας και τις δικες σου εντυπωσεις..:-)

 

 

Παρέλαβα σήμερα το πρωί. Φαίνεται "μαματο" προϊόν και πολύ ποιοτικό! Το βιντεάκι που τραβάει είναι μια χαρούλα! ΣΚ θα δοκιμαστεί στο φυσικό της περιβάλλον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα το πρωί. Φαίνεται "μαματο" προϊόν και πολύ ποιοτικό! Το βιντεάκι που τραβάει είναι μια χαρούλα! ΣΚ θα δοκιμαστεί στο φυσικό της περιβάλλον!

 

Ωραια αναμενουμε εντυπωσεις και απ'το φυσικο της περιβαλλον..:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://multirama.com.gr/messenger/public/archive.php?id=31

 

 

Έχουμε και λέμε....

 

1. 200 euro δωροεπιταγή για κάθε Multirama/Multidrama notebook ---- Πολύ καλο

 

2. MLS + Κινητό SonyEricsson ----- Πολύ καλο

 

3. Σκαφάκι και ανεμιστήρας ----- Πολύ καλο (αλλα δεν ξέρω από τιμή τι λένε)

 

B):cool:

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 22:36 ----------

 

Ωραια αναμενουμε εντυπωσεις και απ'το φυσικο της περιβαλλον..:-)

 

Λόγο μετακόμισης δεν έχω προλάβει! Πάντως φαντάσου ότι γραφει σαν ένα καλο κινητό! Είναι εντυπωσιακό βεβαια ότι το κάνει αυτό κάτω από το νερό! Σημείωση! Όταν γράφεται με Underwater camera και βλέπετε μετά το βιντεάκι με την κοπελια φροντίστε να μην έχετε κοιτάξει σε διπλανά μπικίνια!

 

:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...