Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

21E απο Origin India..Απλα πραγματα.

 

:devil:

Από Ινδία με αγάπη premiumά.

Επίσης και Βραζιλία..Οι χώρες με τις πιο φτηνές ισοτιμίες με το ευρώ !

 

(proxy,,άλλαξε χώρα στην ea/battlelog,στοιχεία για Ινδία μεριά και μια prepaid http://store.origin....DisplayHomePage )

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει παραβαση των ορων του Origin.Ειναι θεμα αποδειξης απο την πλευρα της ΕΑ.Οι τροποι ειναι 2: Με proxy ή με IP μεσω Tor.Θεωρω πιο ασφαλη τον τροπο με το Tor καθως μεσω proxy υπαρχουν οι κλασικοι κινδυνοι.Ουτως ή αλλως οποιος χρησιμοποιει prepaid δεν εχει να φοβαται τιποτα.

Στο θεμα τωρα, η ΕΑ για να μπαναρει πρεπει να αποδειξει οτι η αγορα εγινε απο αλλη διευθυνση απο αυτη που εισαγει ο πελατης (Ινδια ή Βραζιλια).Διοτι παντα υπαρχει η πιθανοτητα να εχει καποιος σπιτι στη Βραζιλια ή να πεταχτηκε για διακοπες στο Δελχι και να εκανε την αγορα απο εκει.Οποτε θα ειναι ρισκο για την ΕΑ να μπει σε τετοια δικαστικη διαδικασια.

Απο την αλλη, ακομα και να προχωρησει η ΕΑ σε bans νομιζω οτι η ιδια θα εχει παραβιασει την ασφαλεια των συναλλαγων οπως αυτη την αντιλαμβανεται ο πελατης.Μπερδεμα λοιπον.Παντως ΕΑ ειναι οποτε μην σας εκπληξει αν αρχισει να μπαναρει ομαδικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να banαρει αποκλείετε,γιατί εμ λεφτά τους έδωσες,έμ θα σου κλείσουν το account;Αυτό είναι παραβίαση προς εμας(πχ χτες έψαχνα ένα φιλαράκι-συμφοιτητή μου Ινδό που ήμασταν στην Αγγλία μαζί να του δώσω να κάνει την συναλλαγή αυτός:-D) Δεν υπάρχει περίπτωση,γιατί θα γίνει πανικός μετά..Και δεν είμαστε 1-2 που το έχουμε κάνει αυτό..Ορδές χιλιάδες μέσα στο battlelog ρωτούσαν και το έκαναν!.

 

Όπως σωστά λέει,όσο ασφαλής λέει ότι είναι ο proxy..υπάρχει ο φόβος ότι τα στοιχεία μπορεί να τα διαβάσει κάποιος από πίσω.Το συνέχισα επειδή ήταν αγορά με prepaid.Εαν μου δώσουν το οκ,το βάζω εδώ παιδιά,δεν είναι κάτι κακό,αλλά θέλω να είμαι από πλευράς ηθικής προς το φόρουμ οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να banαρει αποκλείετε,γιατί εμ λεφτά τους έδωσες,έμ θα σου κλείσουν το account;Αυτό είναι παραβίαση προς εμας(πχ χτες έψαχνα ένα φιλαράκι-συμφοιτητή μου Ινδό που ήμασταν στην Αγγλία μαζί να του δώσω να κάνει την συναλλαγή αυτός:-D) Δεν υπάρχει περίπτωση,γιατί θα γίνει πανικός μετά..Και δεν είμαστε 1-2 που το έχουμε κάνει αυτό..Ορδές χιλιάδες μέσα στο battlelog ρωτούσαν και το έκαναν!.

 

Όπως σωστά λέει,όσο ασφαλής λέει ότι είναι ο proxy..υπάρχει ο φόβος ότι τα στοιχεία μπορεί να τα διαβάσει κάποιος από πίσω.Το συνέχισα επειδή ήταν αγορά με prepaid.Εαν μου δώσουν το οκ,το βάζω εδώ παιδιά,δεν είναι κάτι κακό,αλλά θέλω να είμαι από πλευράς ηθικής προς το φόρουμ οκ.

 

Αφου ο ιδιος λες οτι δεν κανεις κατι ανηθικο.Για ποιον λογο τοτε να ειναι αντιθετο στους κανονες του εδω φορουμ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου ο ιδιος λες οτι δεν κανεις κατι ανηθικο.Για ποιον λογο τοτε να ειναι αντιθετο στους κανονες του εδω φορουμ?

 

γιατί οι mods ακόμα δεν το έχουν ψάξει,πώς ξέρουν ότι δεν είμαι ελέφαντας;:-D

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/forum/threadview/2832654348048941982/ πάντως αυτό εδώ είναι ξεκλείδωτο το θέμα,αν υπήρχε θέμα θα είχε διαγραφτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Birdy Num Num και εγω... Πάρτε το παιδια! ~100€ για glitches δεν λέει.. Ενώ 35€ και 1600 ρουπίες ακούγεται καλύτερο!

 

:rolleyes:1500ρούπιες=21.62€..Πολλά έβαλες:P

 

Εδώ δήλωσες Ινδός, άρα... ινδικός ελέφαντας! :D

 

 

αι ρε :P:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...