Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ινδία τέλος..και προσοχή..Αφαιρούνται από κάποιους τα premium..Δείτε για Βραζιλία :P

Τα quotes που είχα με το άλλο παιδί οι mods ας τα σβήσουν κιόλας !

 

Βάλτε FXAA injector να βρείτε την υγειά σας.

 

τί κάνει αυτόο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφάνιση Μηνύματοςpappous_soulis, στις 13 Ιούνιος 2012 - 07:24 μμ, έγραψε:

Βάλτε FXAA injector να βρείτε την υγειά σας.

 

 

τί κάνει αυτόο;

 

Eναλακτικο anti aliasing ειναι που φορτωνει πανω στο Battlefield 3 και υποτιθεται εχει καλυτερη αποδοση απο το default. Επισης σου αφηνει να πειραξεις χρωματα , gamma κτλ.

 

Μετα το τελευταιο patch εκαναν disable καποια στοιχεια του και το μονο που αξιζει πια ειναι τα χρωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eναλακτικο anti aliasing ειναι που φορτωνει πανω στο Battlefield 3 και υποτιθεται εχει καλυτερη αποδοση απο το default. Επισης σου αφηνει να πειραξεις χρωματα , gamma κτλ.

 

Μετα το τελευταιο patch εκαναν disable καποια στοιχεια του και το μονο που αξιζει πια ειναι τα χρωματα.

 

aha! Δεν το ήξερα,ευχαριστώ..Που μπορούμε να το βρούμε να το δοκιμάσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aha! Δεν το ήξερα,ευχαριστώ..Που μπορούμε να το βρούμε να το δοκιμάσουμε;

 

Αμα θελεις να σου στειλω το αρχειο με τα settings μου στειλε pm. Μου πηρε εβδομαδες να καταληξω στα σωστα χρωματα και δεν ειναι καθολου user-friendly οι ρυθμισεις του.

 

Παντως για μενα η διαφορα ειναι τεραστια. Δεν βλεπεται πια το default.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ενθουσιάστηκα με το close quarters, πολύ γρήγορο, εκνευριστικό και κουραστικό. Θυμίζει πολύ COD, οι πίστες είναι μόνο για 16 παίχτες, αν παίξεις με παραπάνω θα χάσεις την μπάλα. Στη τυχαία εμφάνιση σε πετάει πολλές φορές μέσα στους αντιπάλους. 2 μέρες έπαιξα και το βαρέθηκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας κάνει frame drops στο CQ ;;;;

Είμαι στο πατρικό μου, με intel core quad2 2.4GHz/ 6gb ram/ 5770 1gb..

παίζω 1280χ800 και όλα low..πιάνω 60fps,στον χαμό λίγο πιο κάτω...αλλά ξαφνικά πέφτει στα 20-25....και κολλάει και εκεί..

Πήγα να βάλω τους 12.4,με fresh install και όχι από πάνω..αλλά όπως και Θεσσαλονίκη έτσι και εδώ,μου δείχνει ότι έχω τους 12.3..(έκανα unistall με το your unistaller και μετά με το driver sweeper..και πάλι δείχνει 12.3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εχουν προβλημα οι 12.4 και δεν γινονται install σε πολλους (ουτε σε εμενα). Περιμενε τους 12.6..

 

Παντως για τους FEAR ειναι μεγαλη ξεφτιλα. Ο τυπος (aiwnios) εχει πανω απο 50% head (!!) accuracy σε καμια δεκαρια μη-sniper οπλα... Τι κανει νιαου νιαου

 

Ασχετο, αλλα παιζει κανεις σας σε clan hardcore; Θα με ενδιεφερε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας κάνει frame drops στο CQ ;;;;

Είμαι στο πατρικό μου, με intel core quad2 2.4GHz/ 6gb ram/ 5770 1gb..

παίζω 1280χ800 και όλα low..πιάνω 60fps,στον χαμό λίγο πιο κάτω...αλλά ξαφνικά πέφτει στα 20-25....και κολλάει και εκεί..

Πήγα να βάλω τους 12.4,με fresh install και όχι από πάνω..αλλά όπως και Θεσσαλονίκη έτσι και εδώ,μου δείχνει ότι έχω τους 12.3..(έκανα unistall με το your unistaller και μετά με το driver sweeper..και πάλι δείχνει 12.3)

 

Τα ίδια προβλήματα έχω και εγώ. Πολλά frame drops ξαφνικά... Αυτό με τους 12.4 δεν το ήξερα. Ταλαιπωρήθηκα χτες για να τους βάλω.Που να ήξερα πως είναι προβληματικοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα..Τι cccleaner είπαμε,τί το ένα τί το άλλο δεν μπαίνουν..Τι fail είναι αυτό;Και ένας άλλος φίλος από την clan δεν μπορεί να τους βάλει.Ευχαριστώ,τότε θα περιμένω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...