Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στο ps3 ένας φίλος μου το μοιράζεται με έναν άλλον το premium.

Στο pc γινεται αυτο;;

Αυτό με την ινδία δεν το κάνω γιατι είμαι ανήλικος και δεν μπορώ να πάρω προπληρωμένη τράπεζας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps3 ένας φίλος μου το μοιράζεται με έναν άλλον το premium.

Στο pc γινεται αυτο;;

Αυτό με την ινδία δεν το κάνω γιατι είμαι ανήλικος και δεν μπορώ να πάρω προπληρωμένη τράπεζας.

 

ε καί ? πες σε κάποιον απο τους γονείς σου να σου βγάλει η σε κάποιο φίλο και να του δώσεις τα λεφτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζοντας τις 3/4 πίστες ως τώρα με 16 άτομα στην κάθε μία, έχω ενθουσιαστεί αν και επειδή δεν ξέρω τον χώρο πεθαίνω εύκολα. Η μία όμως μου φάνηκε πάρα πολύ μικρή. Μέχρι να κάνεις 2 βήματα συναντούσες αντίπαλο (δεν θυμάμαι το όνομα).

Ωραίο και το Gun Master mode το οποίο αν θυμάμαι καλά είχαμε δει πρώτα σε παλαιότερο cod;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι, το Gun Master είναι COD.

 

Οι πίστες περιέργως μου έφεραν σε... Rainbow Six / SWAT? :P

 

Δηλαδή, δωμάτιο δωμάτιο δωμάτιο. Δεν είναι κακές, αλλά Battlefield: η Βίλα στην Εκάλη δεν είναι BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το Gun Master είναι COD.

 

Οι πίστες περιέργως μου έφεραν σε... Rainbow Six / SWAT? :P

 

Δηλαδή, δωμάτιο δωμάτιο δωμάτιο. Δεν είναι κακές, αλλά Battlefield: η Βίλα στην Εκάλη δεν είναι BF.

 

Σωστος.Αυτο δεν ειναι Battlefield.Και με 16 ατομα παλι πολλοι ειναι.Απορω που καποιοι παιζουν σε servers με 32..Close Quarters γιοκ απο εμενα, δεν ειμαι και κανενας κολλημενος να παιζω για awards και λοιπα.Απο τη στιγμη που καταφερα να το κανω να δουλεψει το παιχνιδι παιζω μονο TDM και Conquest σε 64.Παιζω απλα για fun, ουτε καθομαι σε μια γωνια με sniper, προσπαθω να βοηθαω και να παιζω ομαδικα.Αλλωστε, οπως εχω πει, δεν ειμαι των MP games διοτι συνηθως καποιος βλακας βρισκεται και σου χαλαει την διασκεδαση.Εχω λιγο χρονο για να ασχοληθω δεν θα μου σπασουν και τα νευρα.

Να φανταστεις τοσες φορες που επαιξα εχω ελαχιστα kills αλλα καταφερνω και κανω assist στους συμπαικτες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην είναι Battlefield οι συγκεκριμένες πίστες, αλλά μα τον Τουτάτη είναι τα πιο όμορφα γραφικά που'χω δει.

 

Επίσης, ενώ περίμενα να μου σέρνονται χειρότερα απ'ότι οι πίστες του B2K, παραδόξως μου τρέχουν πολύ καλά. Ακόμα καλύτερα κι από vanilla maps για την ακρίβεια, πράγμα που με κάνει να σκέφτομαι πως τελικά οι Karkhand και Oman πάσχουν απλώς από κακό optimization.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην είναι Battlefield οι συγκεκριμένες πίστες, αλλά μα τον Τουτάτη είναι τα πιο όμορφα γραφικά που'χω δει.

 

Επίσης, ενώ περίμενα να μου σέρνονται χειρότερα απ'ότι οι πίστες του B2K, παραδόξως μου τρέχουν πολύ καλά. Ακόμα καλύτερα κι από vanilla maps για την ακρίβεια, πράγμα που με κάνει να σκέφτομαι πως τελικά οι Karkhand και Oman πάσχουν απλώς από κακό optimization.

Πάντως εμένα έχει ξαφνικά frame drops στις καινούριες πίστες,ευτυχώς όχι πολύ συχνά.Με τι κάρτα παίζεις;

Γενικά πιστεύω οτι το CQ είναι κάτι τελείως διαφορετικό που μπαίνεις για λίγο όταν έχεις ψιλοβαρεθεί τις άλλες πίστες και δεν είναι κάτι που θα το παίζουμε συνέχεια γιατί καταντάει κουραστικό.

 

Εμένα πάλι πέφτει πολύ το framerate σε αυτές, ενώ το κανονικό πάει κυριλέ.

 

Μήπως παίζει τίποτα με τις ATI;

Και εγώ ati έχω την 5850 συγκεκριμένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι πέφτει πολύ το framerate σε αυτές, ενώ το κανονικό πάει κυριλέ.

 

Μήπως παίζει τίποτα με τις ATI;

 

Πάντως εμένα έχει ξαφνικά frame drops στις καινούριες πίστες,ευτυχώς όχι πολύ συχνά.Με τι κάρτα παίζεις;

Ati 5870 με τους 12.3 Catalyst.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εμένα έχει ξαφνικά frame drops στις καινούριες πίστες,ευτυχώς όχι πολύ συχνά.Με τι κάρτα παίζεις;

Γενικά πιστεύω οτι το CQ είναι κάτι τελείως διαφορετικό που μπαίνεις για λίγο όταν έχεις ψιλοβαρεθεί τις άλλες πίστες και δεν είναι κάτι που θα το παίζουμε συνέχεια γιατί καταντάει κουραστικό.

 

 

Και εγώ ati έχω την 5850 συγκεκριμένα...

 

Εχω παρατηρησει οτι με 5870 και MSAAx2 πανω σε εσωτερικους χωρους τρωει κολλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...