Προς το περιεχόμενο

Battlefield 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχουν site που τα πουλάνε και υποτίθεται οτι δεν ανιχνεύονται.Τελος πάντων εγω τα θεωρώ βλακεία που δεν αποσκοπεί σε κατι.Υπηρχαν τύποι μάλιστα σε παιχνιδια που έμπαιναν και ψαρεύαν πελάτες για να τους τα πουλήσουν.Ελεγαν οτι στο site κανεις έγγραφη και πληρώνεις συνδρομή το μήνα για να τα εχεις.Τα είχαμε ακούσει μια μερα στο cod με ενα φίλο.Αν ψάξετε θα δείτε οτι τους έχουν γράψει και σε βίντεο.Στο cod είχε γίνει πολυ μεγάλο θέμα γιατι είχαν φύγει πολλοί παίκτες λογω των cheat.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

υπαρχει και το cheato metre

 

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php?p

 

δηλαδή όταν βλέπεις τον άλλον μονό να πυροβολεί και να στρέφει το όπλο με μεγάλη ταχύτητα μόνο στον εχθρό ,να μην αλλάζει ποτέ γεμιστήρα να σε τρώει κάθε φορά για πλάκα από 500 μέτρα απόσταση θες να πεις ότι έχει κάλο σημάδι και κάνει  καλή οικονομία στις σφαίρες

 

edited

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα ελεγα κατι καταρχην χωρις να ημουν σιγουρος....Οπως επισης υπηρξε και το speed hack στην αρχη οπου ειχα διπλα μου το τανκ πηγα να μπω και να βλεπω τον αλλο να μου ερχεται με ταχυτητα φωτος.....δεν ειπα οτι ειμαι και ο καλυτερος αλλα ενα αξιοπρεπες σκορ το εχω....Μην τρελαθουμε τωρα

 

Οριστε και ενα παραδειγμα :

 

Κοιτα στην Η.Π.Α ποιος ειναι πρωτος :

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/76194856/327472557/

 

Και κοιτα εδω :

 

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php?p=tutumaluco

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα οτι δεν υπαρχουν hackers! Σε ολα τα games υπαρχουν! Απλα μην κατηγορουμε καποιο καθε φορα επειδη μας σκοτωνει οτι ειναι hacker!Επισης εγω που πετυχα σε ενα παιχνιδι εναν hacker, εγινε vote kick και τον εκαναν ban..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπε και κάποιος ποιο πάνω,είναι τόσο ηλίθιο να κλέβεις,ιδικά σε τέτοια παιχνίδια που δεν έχεις κάτι να "κερδίσεις"!! Το μόνο που κάνεις είναι χαλάσεις το παιχνίδι και να ξενερώσεις αυτούς που παίζουν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά έχετε και εσείς frame drops? Εμένα κάθε 4-5" τα fps από 50-55 πέφτουν στιγμιαία στα 25-30 κάνοντας συνέχεια μικρά κολληματάκια!! :(

Εντωμεταξύ δεν το κάνει συνέχεια! Αν βγω από το παιχνίδι και ξαναμπώ μπορεί να μην το κάνει όσο και αν παίξω! Και αν βγω και ξαναμπώ,μπορεί πάλι τα ίδια!

 

καμιά ιδέα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πω ρε φιλε,και στο 4 σημερα το ιδιο θεμα ειχα και δεν ημουν ο μονος!!!!

 

Μόνο που σε μένα το κάνει απ'την αρχή! Καμιά 10αριά μέρες δηλαδή που έχω το παιχνίδι! 

 

 

το ίδιο και εγώ 

 

Οπότε είναι θέμα παιχνιδιού...γιατί στην αρχή έλεγα μήπως ήταν καμιά ρύθμιση ή μήπως έφταιγε καμιά gpu-cpu!

 

Και τι κάνουμε γι'αυτό?? Είναι πολύ σπαστικό,σε σημείο που δεν μπορείς να παίξεις!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc σου φταεί,γιατί στο 3 δεν υπήρχε τέτοιο θέμα..Ψάξου..!

Όχι πως στο 4 υπάρχει,αλλά μιας και λέμε για το 3..

 

Έκανα τεστ με το furmark στην gpu,με το prime και το memtest σε cpu και ram αντίστοιχα και δεν είχα κανένα λάθος!

Με θερμοκρασίες είμαι οκ και δεν έχω πρόβλημα σε άλλο παιχνίδι! Και όπως είπα ακόμα και στο battlefield 3,μία το κάνει και μία όχι!

Οπότε δεν νομίζω να φταίει το pc μου!! Επίσης απ'ότι  λένε και τα παιδιά από πάνω έχουν και αυτοί το ίδιο πρόβλημα! :(

 

Υπάρχει περίπτωση να φταίει ο εκάστοτε Server που μπαίνω? Γιατί είναι πολύ περίεργο που μία το κάνει και μία όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω το battlefield 3 και δεν μπωρο να παιξω σε κανεναν σερβερ γιατι; με βγαζει battlefied 4 και λεει πρεπει να το αγωρασω τι εγινε; επειδη εχω καιρο να παιξω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μία καρτέλα πάνω πάνω που έχει να επιλέγεις το bf3, bf4, modern warfare και bf hardline. Επέλεξε το bf3 για να μπεις στο battlelog tou bf3

οκ φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ να σαι καλα,  κι εγω νομιζα εκλεισαν το battlefield 3 και πηγαν στο 4,  οχι οτι δεν εχω ικανη την ea games να κανει κατι τετοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα τεστ με το furmark στην gpu,με το prime και το memtest σε cpu και ram αντίστοιχα και δεν είχα κανένα λάθος!

Με θερμοκρασίες είμαι οκ και δεν έχω πρόβλημα σε άλλο παιχνίδι! Και όπως είπα ακόμα και στο battlefield 3,μία το κάνει και μία όχι!

Οπότε δεν νομίζω να φταίει το pc μου!! Επίσης απ'ότι  λένε και τα παιδιά από πάνω έχουν και αυτοί το ίδιο πρόβλημα! :(

 

Υπάρχει περίπτωση να φταίει ο εκάστοτε Server που μπαίνω? Γιατί είναι πολύ περίεργο που μία το κάνει και μία όχι...

και αυτών το pc φταιεί..Γιατί όταν στους 100 οι 3 έχουν πρόβλημα, 3% δηλαδή,ε το πρόβλημα είναι από μεριά τους :-D

Τέτοιο θέμα δεν υπήρχε με το παιχνίδι..!Ο ένας μιλάει για το 4..Μην μπερδεύεσαι..

Βγάλτε drivers,ξαναπεράστε τους.Ηχου,γραφικών,cpu,bios update στην τελική.

οκ φιλε σε ευχαριστω παρα πολυ να σαι καλα,  κι εγω νομιζα εκλεισαν το battlefield 3 και πηγαν στο 4,  οχι οτι δεν εχω ικανη την ea games να κανει κατι τετοιο

δεν κλείνει τόσο νωρίς τους servers..Πόσο μάλλον σε παιχνίδι που έχει πιο πολύ κόσμο από το 4..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...