Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aπεχθάνομαι Nadia Ali φουλ. Τα φωνητικά της με κάνουν να θέλω να σταματήσω το κομμάτι στα 2 σεκς που την ακούω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις ανακοινώθηκαν......τουλάχιστον έτσι βλέπω από τους Α&B στο fbook

 

http://www.djmag.com/top100

 

Somebody shoot us all or wut :confused:?

 

Αν είναι ποτέ δυνατόν.......τραγικό απλά!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Number fucking one David Guetta!! WOOHOOOO. Δεν ξαναψηφίζω. Go fuck 'em.

 

Tο βίντεο της απονομής. Τρελός ενθουσιασμός επικρατεί στην αίθουσα!

Επεξ/σία από MsquitoPrincess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα αν είναι ποτέ δυνατόν........Ο Armin class A, στις μπάλες του κιόλας αυτός ξέρει τι και πως :)

 

Τα boos από το crowd τα λένε όλα εξάλλου!!!!!

 

P.s. Είμαι βέβαιος ότι δεν έχει μπει ούτε ένα τραγούδι του Guetta στις 112 σελίδες του παρόντος topic lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει μπει γιατί είναι house o Guetta. Και οκ, αυτόν τον έχουμε τουλάχιστον ακούσει. Κάτι afrojack και avicii. Τι είναι αυτά; Ίσως η χάουζ κοινότητα έχει τελικά μεγαλύτερο κοινό.

 

Προσωπικά οι ψήφοι μου πήγαν σε Markus, Eric Prydz (για παραγωγές ως Cirez D), John O' Callaghan, John OO Fleming και Kintar. Ήταν αυτοί που μου έσκασαν φανταστικές στιγμές τη χρονιά που πέρασε. Και παρόλο που πέρυσι ψιλοξενέρωσα που είχε βγει πρώτος ο Άρμιν και παρόλο που δεν τον ψήφισα φέτος, δεν θα χα πρόβλημα να ξαναβγεί. Γιατί τον έχω δει 2 φορές λάηβ και ο τύπος απλά γαμάεικώλουςσόρρυκιόλας.

 

Τα gigs γενικά δεν έχουν και πολλή σχέση με τις ραδιοφωνικές εκπομπές. Εκεί προωθούν νέες δουλειές, είναι πιο κουλ τα πράγματα. Και αφήνουμε και στην άκρη παραγωγές. Μιλάμε καθαρά για ντητζεηλήκι. Ιδίως φέτος που είχε και την κατάλληλη οπτικοαουστική υποδομή, και είδα πάλι τι επικοινωνία έχει με τον κόσμο και τα πράγματα που κάνει στις κονσόλες και τι παίζει. Μαλάκα ναι. Ο τύπος είναι νούμερο ένα δικαίως.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...