Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Θα τον γ@μήσω τον Γιαννάκη λέμε. Δεν έχει κυκλοφορήσει νομίζω ακόμα. Δηλαδή τρώμε τόσες σαβούρες και κάτι τέτοια αργούν να βγουν; ΤΙ ΣΚΑΤΑ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το ξαναλέμε.....addicted στην vocal

 

http://www.youtube.com/watch?v=D1nNUO5ziHU

 

Και επειδή η Jaren έχει φωνάρα σε spoiler το acoustic version που ανέβηκε πριν λίγο......

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μην το ξαναλέμε.....addicted στην vocal

 

http://www.youtube.c...h?v=D1nNUO5ziHU

 

Και επειδή η Jaren έχει φωνάρα σε spoiler το acoustic version που ανέβηκε πριν λίγο......

 

 

 

 

 

Αγαπώ Τζάρεν. Και το πιο αγαπημένο μου έβερ από αυτήν είναι το Saved Again.

Kι έχει και στιχάρα:.. life is simple when your world is a world of melodies..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπώ Τζάρεν

 

Έχει φωνάρα αλλά μέσα στο κομμάτι δεν την νιώθεις τόσο. Στο unplugged που έβαλα καταλαβαίνεις τι έχει η κοπελιά.......προσωπικά μου θυμίζει τρελά την Ο'Riordan των Cranberries ειδικά στις ψιλές. Όπως και να έχει in love με την φωνή της :) Και με τέτοια ποιότητα στη σκηνή της vocal πως να μην είμαι εθισμένος. Πιστός στην Emma βέβαια ΠΑΝΤΑ.

 

Για unplugged κομμάτια από vocal trance κοιτάξε και την Chantelle Truong (έχει μια απίστευτη εκτέλεση με το colours της Hewitt) και από τι διαβάζω πολύ σύντομα θα την δούμε να κάνει είσοδο και επίσημα στην trance (συνεργασία με Headstrong)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πιει αλλά ότι και να πω για το 'If I Had Wings' είναι λίγο. Που σκατά είσαι ρε γ@μημένε Sonic Division, χρειαζόμαστε περισσότερα κομμάτια σαν και αυτό :(

 

 

Μάτια κλείνουν, δάκρυα κυλούν. Πόσο απλά lyrics, πόσο απλή μελωδία... πόσο βαθιά μαχαιριά στην καρδιά

 

"Im walking into directions

Not knowing what awaits me there

Controlled by emotions

Isnt it worth, to die for this.

 

Relieve my pain. Relieve my fucking pain."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κοιτάω τα future favorites στο ASOT και ακούγοντας περισσότερα από τα μισά θέλω να χτυπήσω την οθόνη μου. Υπάρχουν κομματάρες όπως το άνωθι που ήταν και totw αλλά το κέρατο μου τα μισά και πλέον όχι απλά δεν ανοίκουν στην trance αλλά ούτε καν ακούγονται. Ευτηχώς ο κόσμος ψηφίζει σωστά, ελπίζω, να λαμβάνουν το μύνημα......

 

Επίσης ψάχνω το beyond wonderland από shogun. Μπορώ να το βρώ κάπου μόνο του; Μόνο στην εισαγωγή του remix του miss your paradise της hewitt υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως εδω που ειμαι δεν ειμαι τοσο ενημερος πλεον αλλα ουτε και πολυ χρονο εχω για να ψαχνομαι οπως ψαχνομουνα πισω στο Σαλονικα, παρα αυτα ομως αυτο το κομματι το γουστερνω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν ένα χρόνο μετά έφτασε η ώρα για το official videoclip ενός τραγουδιού που λατρέψαμε πέρσι (οι περισσότεροι στην aurosonic εκδοχή του :P)

 

Μινιμαλίστικ όπως ακριβώς θα έπρεπε να ήταν. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το aurosonic rmx είχε μόλις 1μύριο views........

 

Όπως και να έχει, ikaruga για χάρη σου :P Είναι up εδώ και λίγα μόλις λεπτά!!!!!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...