Προς το περιεχόμενο

The Official Trance Topic


john2gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Morvan - Kiss Of A Muse (Wellenrausch Remix)

Fell in love... Χριστέ μου ένα κομμάτι.

 

 

 

Πόσο μα πόσο μαμάει αυτό το κομμάτι.......λατρεύω!!!

 

Επιτέλους ο Berlin έβγαλε tune που ακούγεται......

ας όψεται ο shogun lololol

 

http://www.youtube.com/watch?v=vgHZrRJubiA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο μα πόσο μαμάει αυτό το κομμάτι.......λατρεύω!!!

Πολλά κιλά υπερκομμάτι.

 

Επίσης δεν έχω δει να παίζει κάτι συνατρακτικό τη βδομάδα που θα σαι Βαρκελώνη: http://www.residenta...5&yr=2012&dy=13

Ούτε έχω δει κάποια ανακοίνωση σε φέησμπουκς μπλα. Keep looking ή απλά φάε παέγιες παρέα με τον Μέσι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το κοιτάω και εγώ συνέχεια και δεν παίζει κάτι. Εντάξει θα το αντέξω.....πρώτη φορά πάω εξάλλου :)

 

Και το original mix του kiss of a muse είναι πολύ δυνατόοοοο!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Morvan - Kiss Of A Muse (Wellenrausch Remix)

Fell in love... Χριστέ μου ένα κομμάτι.

 

 

Επιτέλους ένα σωικό prog trance κομμάτι. Πολλές μάπες είχα ακούσει τις τελευταίες μέρες. Καιρός ήταν για κάτι καλό :D

 

Απογοήτευση το Callisto για μένα. Περίμενα πολλά περισσότερα κι όχι ένα formulaic κομμάτι με μια μέτρια μελωδία (κι ένα synth που το έχουν σκίσει όλοι τον τελευταίο καιρό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγικό είναι πως το kiss of a muse έχει 2k views.......Θα βρει την θέση που του αξίζει βέβαια γιατί μπήκε στο ASOT. Δακωτό voting για πάρτι του αν μπει στα future fav αυτής της βδομάδας!!

 

Το πιο τραγικό είναι ότι εδώ και ένα μήνα είμαι χωρίς sub στο αμάξι ("κάηκε" το δικό μου......πέφτοντας ηρωικά την ώρα που έπαιζε w&w - invasion :P ) και μου λείπει η trance από τις μετακινήσεις μου :'( (γιατί trance χωρίς sub δεν νοείται για μένα)

 

Προσωπικά το Calisto μου άρεσε πάρα πολύ. Ίσως φταίει και ότι δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις από Berlin και το συγκεκριμένο με εξέπληξε ευχάριστα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες ξέρετε αυτό το κομμάτι; Το ανέβασα και στο Mediafire . Το έχω εδώ και πολλά χρόνια με τίτλο "Γαμάτο" αλλά προφανώς και δεν λέγεται έτσι.

 

Trance νομίζω είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...