Προς το περιεχόμενο

1.000.000 πωλήσεις για το iPhone 3GS


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οποιος θελει να στελνει καθε μερα 10-20 mms να τραβαει απειρες φωτογραφιες των 10 μεγαπιξελ και να ανταλλασει data μεσω bluetooth(ηθελα να ηξερα απο ολους εσας που γκρινιαζεται για ολα αυτα ποσο τα χρησιμοποιειτε καθημερινα)μπορειτε να αγορασετε ενα οποιοδηποτε κινητο για ολα τα αλλα ομως υπαρχει ΜΟΝΟ το iphone:cool:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 193
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

άσε τα κινητά και αγόρασε αυτό :P

BKS.0096350.jpg

 

 

Δεν έμαθες στο σχολειό ότι μια πρόταση την ξεκινάμε με κεφαλαία? και τελειώνει με τελεία ?? Πριν κάνεις ένα off topic σχολειό κάντο τουλάχιστον σωστά γιατί γελοιοποίησε…;););)

 

Εγώ απλά θέλω να πω ότι πρέπει να παραδεχτείτε ότι το iphone δεν είναι smartphone. για να μπεις στο internet και να serfaris είναι τέλειο η να τρέξεις κάποια applications αλλά μόνον αυτά δεν το κάνουν smartphone. Αν είχε κάποια πραγματάκια παραπάνω θα το αγόραζα και εγώ αλλά το να δώσω 570 εύρο μονό για 3-4 περάματα που κάνει πολύ καλά αλλά υπάρχουν και αλλά κινητά που τα κάνουν έστω λίγο χειρότερα αλλά προσφέρουν πιο πολλά γενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έμαθες στο σχολειό ότι μια πρόταση την ξεκινάμε με κεφαλαία? και τελειώνει με τελεία ?? Πριν κάνεις ένα off topic σχολειό κάντο τουλάχιστον σωστά γιατί γελοιοποίησε;););)

 

Εγώ απλά θέλω να πω ότι πρέπει να παραδεχτείτε ότι το iphone δεν είναι smartphone. για να μπεις στο internet και να serfaris είναι τέλειο η να τρέξεις κάποια applications αλλά μόνον αυτά δεν το κάνουν smartphone. Αν είχε κάποια πραγματάκια παραπάνω θα το αγόραζα και εγώ αλλά το να δώσω 570 εύρο μονό για 3-4 περάματα που κάνει πολύ καλά αλλά υπάρχουν και αλλά κινητά που τα κάνουν έστω λίγο χειρότερα αλλά προσφέρουν πιο πολλά γενικά.

 

γελιοποιήσαι

Ότι να ναι, ο ένας διορθώνει τον άλλο, αλλά όλοι έχουν κάποιο λάθος! :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γελιοποιήσαι

 

Ότι να ναι, ο ένας διορθώνει τον άλλο, αλλά όλοι έχουν κάποιο λάθος! :X

Το πρόβλημα δεν το έχω εγώ όμως γιατί δεν κοιτώ να βγω off topic. Αλλά όταν δεν έχετε επιχειρήματα και σας πονά η αλήθεια το ρίχνετε στα off topic. Άντε και φιλόλογος γιατί εγώ είμαι τεχνικός υπολογιστών- προγραμματιστής ο καθένας στο είδος του δεν σας είπα να μην μιλάτε εσείς γιατί εγώ είμαι προγραμματιστής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα δεν το έχω εγώ όμως γιατί δεν κοιτώ να βγω off topic. Αλλά όταν δεν έχετε επιχειρήματα και σας πονά η αλήθεια το ρίχνετε στα off topic. Άντε και φιλόλογος γιατί εγώ είμαι τεχνικός υπολογιστών- προγραμματιστής ο καθένας στο είδος του δεν σας είπα να μην μιλάτε εσείς γιατί εγώ είμαι προγραμματιστής.

 

Το πρόβλημα είναι ότι ο καθένας δεν κοιτάει την καμπούρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν έμαθες στο σχολειό ότι μια πρόταση την ξεκινάμε με κεφαλαία? και τελειώνει με τελεία ?? Πριν κάνεις ένα off topic σχολειό κάντο τουλάχιστον σωστά γιατί γελοιοποίησε…;););)

 

κρυφό σχολειό? :o

 

η έλλειψη τελείας και κεφαλαίου γράμματος δεν ξεσκίζουν την αναζήτηση στο forum, τα ορθογραφικά την ξεπατώνουν :-)

 

για αυτό γκρινιάζω κυρίως, ας σεβαστούμε αυτούς που προσπαθούν να βρουν κάτι μέσω αυτής, αλλιώς δεν είχε και νόημα να παρατήσουμε τα greeklish...

Αλλά όταν δεν έχετε επιχειρήματα και σας πονά η αλήθεια το ρίχνετε στα off topic.

 

δεν χρειάζομαι επιχειρήματα για κάτι το οποίο δεν με απασχολεί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πεταχτώ και εγώ σαν την τσουτσού και να πω ότι για κάποιο λόγο μου κόλλησε χτες το Omnia HD. Δε ξέρω, μου φαίνεται ότι αξίζει τα λεφτά του. Λέτε αν πάρω Omnia HD να μου μείνει ο καημός ότι δεν πήρα iPhone; Tι να κάνω, δεν είναι και λίγα τα χρήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφ όσον ο καθένας βολεύεται με το κινητό του, προς τι όλη η διαμάχη εδώ μέσα; Όσο η Apple θα πουλάει σαν τρελή τις συσκευές της, δεν βρίσκω λόγο να της την μπαίνει ο οποιοσδήποτε... Τον τελευταίο λόγο στην αγορά τον έχει ο καταναλωτής, αυτός αποφασίζει τι θα αγοράσει, τι θα χρησιμοποιήσει, τι θα απορρίψει.. Τι επιμένετε λοιπόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα η μεγαλυτερη μαγκια σε θεμα μαρκετινγκ που εκανε η apple ειναι που ενενταξε το iphone στη κατηγορια: Love to hate and hate to love gadget! Ολοι ασχολουνται με αυτο ανεξαρτητα εαν το γουσταρουν η το απεχθανονται. Και καλυτερη διαφημηση απο αυτη δεν υπαρχει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Και δυστυχώς επειδή μάλλον θα πάρω όταν έρθει το pre γιατί κερδίζει στα σημεία για μένα, όλοι θα λένε iphone και iphone (υπόψιν εδώ και 1 χρόνο εχω iphone 2G). Μιλάμε για απίστευτο image αυτό το κινητό. Υπάρχει κανείς που αμφιβάλει οτι είναι επανάσταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός. Και δυστυχώς επειδή μάλλον θα πάρω όταν έρθει το pre γιατί κερδίζει στα σημεία για μένα, όλοι θα λένε iphone και iphone (υπόψιν εδώ και 1 χρόνο εχω iphone 2G). Μιλάμε για απίστευτο image αυτό το κινητό. Υπάρχει κανείς που αμφιβάλει οτι είναι επανάσταση;

 

 

Και εγω για το pre το σκεφτομαι. Αλλα το καινουριο iphone και μονο απο εφαρμογες και παπαροβλακειουλες να σπαταλας το χρονο σου δεν χτυπιεται. Κακα τα ψεματα και το HTC Touch HD για δουλεια δεν το χρησιμοποιησα.

 

Ελπιζω οταν ερθει Ελλαδσ το pre να εχει αρκετες εφαρμογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγει ήδη το sdk νομίζω εχθές ή προχθές βράδυ. Δεν θυμάμαι. Πιστεύω θα έχει αρκετά πράγματα και ποικιλία. Και θα έχει και firmware update για μερικά bugs. Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχα ασχοληθεί σοβαρά με ένα iphone πίστεψε με θα είχα τόνους αρνητικά να βάλω οπότε δε θές να πέσει στα χέρια μου ένα.

 

πως γίνεται να μιλάς για ένα προιόν αρνητικά χωρίς να το έχεις χρησιμοποιήσει..?

μου κάνει ΤΕΡΑΣΤΙΑ εντύπωση... :eek:

 

πάρε ένα, δούλεψέ το κ αν δε σου κάνει μετά ξαναπές μας τα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...