Προς το περιεχόμενο

Spartacus: Blood and Sand


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξανθιές Ντρούνες, χατζάρες, αίμα και στήθια σε HD.

 

χμ.... τιποτα το ενδιαφερον δηλαδη....

Και το μισο σε Greenscreen και το ολο πιραγμενο....

Δεν το ακουμπαω καν....

 

XX ή XY;

 

(10 χαρακτήρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επειδή δεν βλέπω να το έχει βάλει κανείς:

ooops. Προειδοποίηση: (περιέχει αθυροστομίες και σκηνές για ενήλικους μέσα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 4ο παντως ηταν πολυ ωραιο επεισοδειο, πολυ gore κριμα που τον καναν παλι gladiator...τα pits ειχαν μεγαλυτερο ενδιαφερον...

 

Ρε συ xavier use the f.....g spoiler !!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο, αρκετά υποσχόμενη σειρά αλλά με Criminal Minds, Rome και Boston Legal μπροστά δεν νομίζω να προλάβω.

 

Μόνο εγώ πιστεύω ότι από ένα σημείο και μετά αυτά τα στοπ καρε, στριφογυρίσματα, κομικ-like, αιματοβαμμένα σκηνικά και γυμνά από ένα σημείο και μετά θα κουράσουν? Δηλαδή αν γινόταν σε ταινία πάει στον άνεμο, δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς, αλλά σε σειρά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εγώ πιστεύω ότι από ένα σημείο και μετά αυτά τα στοπ καρε, στριφογυρίσματα, κομικ-like, αιματοβαμμένα σκηνικά και γυμνά από ένα σημείο και μετά θα κουράσουν? Δηλαδή αν γινόταν σε ταινία πάει στον άνεμο, δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς, αλλά σε σειρά?

 

Μπα δεν εισαι μονος. Αλλα who cares :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το πρώτο επεισόδιο, αρκετά υποσχόμενη σειρά αλλά με Criminal Minds, Rome και Boston Legal μπροστά δεν νομίζω να προλάβω.

 

Μόνο εγώ πιστεύω ότι από ένα σημείο και μετά αυτά τα στοπ καρε, στριφογυρίσματα, κομικ-like, αιματοβαμμένα σκηνικά και γυμνά από ένα σημείο και μετά θα κουράσουν? Δηλαδή αν γινόταν σε ταινία πάει στον άνεμο, δεν προλαβαίνεις να βαρεθείς, αλλά σε σειρά?

 

Εγώ φιλε μου μόλις ειδα την πρώτη μαχη απο το δοκιμαστικό επεισόδιο που βγήκε λιγο νωρίτερα απο το κανονικο(ολοιδιο με το πρωτο),ξενέρωσα,ειδικά μολις τους ειδα με τα σωβρακακια και ολα αυτα των 300 συν τη τσοντα,ειπα οκ,σκουπιδι.Στο πρωτο 20λεπτο ειχε γινει διαγραφη.Ενταξει εβλεπα χερκουλο οταν ημουν δημοτικο,τωρα που μου κόβει λιγο το μυαλο,αποφεύγω τα σκουπίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...