Προς το περιεχόμενο

Spartacus: Blood and Sand


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ φιλε μου μόλις ειδα την πρώτη μαχη απο το δοκιμαστικό επεισόδιο που βγήκε λιγο νωρίτερα απο το κανονικο(ολοιδιο με το πρωτο),ξενέρωσα,ειδικά μολις τους ειδα με τα σωβρακακια και ολα αυτα των 300 συν τη τσοντα,ειπα οκ,σκουπιδι.Στο πρωτο 20λεπτο ειχε γινει διαγραφη.Ενταξει εβλεπα χερκουλο οταν ημουν δημοτικο,τωρα που μου κόβει λιγο το μυαλο,αποφεύγω τα σκουπίδια.

 

Αν είσαι εθισμένος στα tv series (όπως εγώ καλή ώρα :-)) δεν υπάρχει περίπτωση να μην δεις και τα σκουπίδια. Απλά πρέπει να είναι προσεγμένα, καλογυαλισμένα και fun σκουπίδια. Αλλιώς θα είχε τελειώσει η τηλεόραση στο Wire και το The Shield. Άντε βαριά και Buffy πρώτες σεζόν, ότι έχει κάνει ο Moffat και το BSG.

 

Επίσης είναι τελείως υποκειμενικό το θεωρεί κάποιος σκουπίδι. Εγώ για παράδειγμα, θεωρώ σκουπίδι το Lost. Απλά υπερβολικά προσεγμένο, προμοταρισμένο και μασκαρεμένο. Αυτό είναι η τηλεόραση άλλωστε. Τι σου δίνει το Lost δηλαδή, τροφή για σκέψη (LOL); Με ίδιο γνώμονα λοιπόν πρέπει να κρίνουμε και τα άλλα shows.

 

Επίσης, μπορεί να μην το είχες καταλάβει επειδή πήγαινες δημοτικό, αλλά το χερκουλο είχε ΤΡΕΛΑ γκομενάκια μέσα. Αν θες να κάτσεις μια ώρα να χαλαρώσεις δεν θες να δεις την τηλεοπτική εκδοχή του Πολίτη Κέιν, βυζιά και ξύλο θες να δεις :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 4ο επεισόδιο ήταν.....ανατριχιαστικό τουλάχιστο...

Ξέρετε μέσα στο λάκο όσοι το είδατε..

Ώρες-ώρες είναι too much,αλλά ειλικρινά είναι εθιστικότατο

αμα αντέξεις τα δυο πρώτα επεισόδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε χαλαρωστε που θελετε spoiler tags σε αυτην τη σειρα...αφου ειπαμε δεν εχει πλοκη...

 

αιμα και σπερμα ειναι (και σε οποιους αρεσει)παντως αν εχει περισσοτερα επεισοδεια σαν το 4ο, αξιζει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεσβίες, όργια, σπασμένα κεφάλια και εντόσθια.

Συνταγή επιτυχίας.

 

True και αγαπαμε τετοιες σειρες,απο σεναριο μετριο προς κακο,οσο για τον casting μονο την Ζινα ξερω,αλλα καλουλιδες ειναι γενικα δεν μπορω να πω οτι ξεχωριζει καποιος γιατι δεν εχουν και κανα δυσκολο ρολο.

 

@Praetorian

Πεθανα στο γελιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τοτε γιατι δεν βλεπεις ενα πορνο,τρωγοντας μια γαρδουμπα;

θα εχεις διπλη ευχαριστηση,βλεποντας και τρωγοντας,με οργια και εντοσθια :P

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάθαμε ένα overdose πέους στο τελευταίο όμως και θα χρειαστούμε 5-6 όργια να ισιώσουμε...

 

---------- Προσθήκη στις 18:00 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:59 ----------

 

Ελπίζω να μη σποιλεριάστηκε καμία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα ειναι super. Μαχες, ιντριγκες, οργια, ωραιο comic feeling, αιμα, ρωμαιες μιλφουδες και wannabe μιλφουδες, δολοφονιες. Προτεινεται ανεπιφυλακτα για διασκεδαση χωρις σκεψη και μυστηρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ελειπε να σου ξεφευγε εσενα ειδικα ,μια τετοια λεπτομερεια :devil:

 

χιχιχι οκ κακια,ανακαλω,αλλα ηταν μεγαλος ο πειρασμος να μην την πεταξω. :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...