Προς το περιεχόμενο

LOTR FOTR Special Edition


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

<blockquote><font class="small">Quote LL_NEO:</font><hr> Όταν είχε τελειώσει το Επισόδειο:6 ο Τζορτζ Λούκας είχε πει οτι θα ήθελε να κάνει άλλες 2 τριλογίες. KWSN είσαι ιερόσυλος. <hr /></blockquote> :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ότι και να λέτε τα Extras που έχει η τελευταία έκδοση είναι τρομερά!! Έχω δει μόνο το 1ο DVD Extra και έχω μείνει άφωνος. Από το 1997 άρχισαν αυτό το project.

Πώς γυρίστηκε; Τα 3D με τις 3 γωνίες λήψης!! ʼλλο να βλέπεις και άλλο να το λες...

 

Αξίζουν τα Extra 100% 8-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ρε παιδιά ωραία όλα αυτά. Αλλά που θα το βρώ? Γιατί έψαξα σε διάφορα καταστήματα και δεν βρήκα τίποτα. Η τιμή της κάθε έκδοσης πόσο περίπου έχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

~80 η έκδοση με τα αγαλματάκια και τα 4 DVD

 

Κοντεύω και το 2ο Extra και έχω μείνει άφωνος! Δείχνει τις τεχνικές που γύρισαν τις σκηνές, ώστε να υπάρχει διαφορά ύψους ανάμεσα στους χαρακτήρες (πχ. χόμπιτ-Γκάνταλφ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
timiman η έκδοση με τα 4 dvd έχει τον ίδιο αριθμό dvd με αυτή τη που έχει και τα αγαλματάκια; <hr /></blockquote>

 

Ναι, οι δύο εκδόσεις έχουν τον ίδιο αριθμό δίσκων: τέσσερεις (4).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρασα από το πλαίσιο της αγίας παρασκευής το περασμένο σαββατο αλλά δεν το είχαν. Καλά από τότε που έφάρμοσαν το κόλπο να ανοίγουν τα κουτιά για να μην τους τα κλέβουν δεν νομίζω να έχει αγοράσει κάποιος dvd από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...