Προς το περιεχόμενο

LOTR FOTR Special Edition


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 72
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Ρε παιδιά έλεος μια σε ένα άλλο τόπικ να με ρωτάνε αν θα βγει Starcraft2 μια εδώ να ακούω να λέτε για το κόψιμο του Τομ θα πάρω το 0.45 και θα τα τινάξω τα μυαλά μου στον αέρα. Με κάνατε ράκος ρε κωλόπαιδα :( :( :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

<blockquote><font class="small">Quote timiman:</font><hr> Τα αγαλματάκια τι ύψος έχουνε; <hr /></blockquote>

 

Τα αγαλματάκια έχουν ύψος 15 εκατοστά - είναι χαμηλότερα από την κλασσική θήκη CD που έχει ύψος 19 εκατοστά. Μόλις τα μέτρησα από το συλλεκτικό που έχω στα χέρια μου!!!

 

:grin: :grin:

 

Ναι, το πήρα! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ναι, αλλά είναι αρκετά βαριά μπορώ να πω. Απομίμηση πέτρας. Τα έβαλα να στηρίζουν κάποια άλλα DVD... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

File LL_NEO akousa oti tha bgalei o jackson mia tetarti tainia pou tha anaferetai stin zoi tou Bobadil!!! Tha bgei stis aithouses meta apo to The Two Towers! Tin anoiksi nomizo...

 

AAA!!! Kai i Blizzard anakoinose sto episimo site tis (http://www.blizzard.com) oti mesa sto proto eksamino tou 2003 tha koikloforisei kai to Starcraft 2 Pou tha exei mazi san doro kai to Add-On!!!

 

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kala... Exete dikio...

isos na min bgei to 2003...Blizzard einai auti... an den anabalei ena paixnidi 2-3 fores den tha tis bgei se kalo, alla to 2004 SIGOURA!!!

 

Kai mias kai tha bgei to 2004, sto add on tha exei kai mia pista eidiki gia tous olimpiakous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...