Προς το περιεχόμενο

Security Essentials: Δωρεάν antivirus από τη Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως το δουλεύω και εγώ σε μερικούς υπολογιστές και παράπονο δεν έχω, αν και μια - δυο φορές πάνω σε επανεκκίνηση ενώ άνοιξε το πρόγραμμα δεν ήτανε started και έπρεπε να γίνει manual.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

κάνει αυτόματα disable το Windows Defender

 

αν έχεις 3rd party antivirus δεν νομίζω ότι αξίζει, άσε που δεν συνιστάται να έχεις 2 antivirus ταυτόχρονα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το defender δεν είναι ακριβώς "antivirus", χρειάζεται κάποιο κανονικό για να έχεις μια πιο αξιόπιστη προστασία και το nod είναι μια καλή επιλογή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια!!! το δοκιμασα καποιο καιρο, και τρελαινει τον υπολογιστη στα cpu resources. μερικες φορες αργουσε τρελα το μηχανημα και μεχρι να καταλαβω τι εφταιγε μουε ιχε σπασει τα νευρα!!! anyway το εβγαλα και βρηκα την υγεια μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα εκανε αυτες τις @@@ οταν αφηνα τον υπολογιστη σε screen saver οταν πηγαινα για φαγητο και μετα 1 ωρα που γυρνουσα. δε ξερω εαν παιζει ρολο η προφυλαξη οθονης εν τελει, παντως ξανα εβαλα το avira και ηρεμησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοεί όταν λέει ότι δεν είναι ανταγωνιστικό ; Και απευθύνεται σε όσους δεν έχουν ή δεν έχουν σκοπό να αγοράσουν ; Μηπως ότι δεν είναι αντάξιο ενός κανονικού antivirus ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα εκανε αυτες τις @@@ οταν αφηνα τον υπολογιστη σε screen saver οταν πηγαινα για φαγητο και μετα 1 ωρα που γυρνουσα. δε ξερω εαν παιζει ρολο η προφυλαξη οθονης εν τελει, παντως ξανα εβαλα το avira και ηρεμησα!

 

ηταν μια εκδοση της beta που το εκανε αυτο.. γιαυτο λεγοταν beta. η τελικη δεν το κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το antivirus ειναι μια χαρα,ουτε οι beta μου δημιουργησαν κανενα προβλημα,ουτε η final.

μαλλον πρεπει αλλου να ψαξουν οσοι νομιζουν οτι εχουν προβληματα με το συγκεκριμενο antivirus,κατι αλλο φταιει,δεν μπορει 10 να λεμε οτι ειναι μια χαρα και 2 να λενε οχι,στο κατω-κατω προβληματα εχουν επιδειξει και τα φιρματα antivirus σε καποιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...