Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κολλησα φιλος , τωρα που θα ακολουθησω το guide της κοπελιας και θα βγαλω RoA στο support μου ξερεις που θα φτασω?

Hah , γατακι 

 

ΧΑ! Πλέον μπορείς και να βγάλεις! Ητανε μια season μπροστά! s4secretsgg.docx

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ απλά περιμένω να μπει η κοπελιά και να σχολιάσει / θιχτεί / ζητήσει τα ρέστα / σας πει ψωνάρες ελιτιστές καμμένους.

 

(Link.png Site: τα στοιχεία σας είναι απαρχαιωμένα πάντως, 55 - 99 and counting )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ απλά περιμένω να μπει η κοπελιά και να σχολιάσει / θιχτεί / ζητήσει τα ρέστα / σας πει ψωνάρες ελιτιστές καμμένους.

 

(Link.png Site: τα στοιχεία σας είναι απαρχαιωμένα πάντως, 55 - 99 and counting )

Ενδιαφερον που στο ενα απο τα παιχνιδια του Match History με Ad Eve δεν εχει καθολου Trinket που ειναι Free,και σε αλλο παραπανω 40λεπτα Ahri χωρις κανονικες μποτες.Lissandra 40λεπτα 62farm :o Και οπως λεω και εγω τι ειναι καλυτερο απο 1 DFG??2 Dfg  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: (Προτελευταιο παιχνιδι με Ahri) Να στε καλα παιδιά με κανατε και γελασα βραδιάτικα :lol:  :lol:   Μεγαλο ενδιαφερον και στα Runes.

 

Ρε παιδια μια ερωτηση το +0.1 Crit Dmg ποσο δηλαδη ειναι???

Επεξ/σία από Fulgore1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε παιδες μπορει να ειναι αμπαλη το΄να τ'αλλο , αλλα μπαζο που ειπε καποιος , ε του πουστη! δεν την λες. ^^

Οχι παιδες μην το παμε αλλου το θεμα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ντάξει, μπορεί να την μέτραγε με βάση τη δεινότητά της στη συγγραφή guide!

 

Ρε σεις το free for all για ποιό λόγο το έβγαλαν;Δεν πρόλαβα να το δοκιμάσω καθόλου.Τι έχουν πει, θα το επαναφέρουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως δεν ολοκλήρωσα όπως θα έπρεπε το τελευταίο μου σχόλιο. Αναφερόμουν κυρίως για τις κοπέλες της χώρας μας, ΟΥΤΕ ΙΔΕΑ...λογικά θα υπάρχουν και εξαιρέσεις, αλλά το 90% ούτε ιδέα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάγκες έχετε δει τα βυζΓιά της?

Για να μαζέψουν κάνα κλικ σε site/youtube την έβαλαν και γράφει και κάνα guide της φούτσας για να δικαιολογήσει τα λεφτά της

Επίσης ναι, μπάζο δεν τη λες, αλλα είναι μια μέτρια γκόμενα με (πολύ) μεγάλα βυζιά

Εγώ της τον δάνειζα για μια φορά

 

ontopic παρά το αρχικό κράξιμο και γω ξενέρωσα που έβγαλαν το one for all

Έπεφταν τρελά κηνυγητά και ήταν ωραίο mode για να φαρμάρεις ip + να παίξεις παίκτες που δεν έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε παιδες μπορει να ειναι αμπαλη το΄να τ'αλλο , αλλα μπαζο που ειπε καποιος , ε του πουστη! δεν την λες. ^^

 

1) ο άλλος είμαι εγώ

2) δεν την είπα μπάζο

3) την είπα μπαζάρα 

4) την λες εκτός εάν είσαι ο μανώλης 

5) έχουμε κοπέλες από ελλάδα που παίζουν αρκετά ψηλά (diamond ++) και έχουν πάει με την αξία τους. και θα το καταλάβετε εάν τις πετύχετε σε κανένα game και φύγετε κλέγοντας 

6) το κακό είναι ότι και αυτές είναι μπάζαρες (their majority) 

7) ναι, κοπέλα + καλός gamer δεν πάνε μαζί. δεν ξέρω για ποιον λόγο... ίσως μετά τα 6-7 χρόνια wow ακόμα και οι καλύτερες που υπήρχαν να ήταν 2-3 σκάλες κάτω από τους "Καλούς" παίκτες

8) τα post μου είναι 60% troll 40% σοβαρά, εάν δεν αντιλαμβάνεστε το trollarisma ως μέσο επικοινωνίας και έκφρασης λόγου, /ignore me και φαπ φαπ φαπ με την wooden V μπαζάρα έτσι όπως γυαλίζει φαίνεται πιο μακριά από το μάτι της thunderas 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...