Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να πω την αλήθεια δεν παίζω ούτε ξέρω από Xin Zhao αλλά κάθε φορά που βλέπω Trick2g να παίζει Xin Jungle το παίρνει μετά το Feral Flare και συνήθως παίρνει και Sunfire μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τα permissions που ζηταει, εδω αλλα πιο απλα ζητανε πολυ περισσοτερα.

Aν και soon™ θα βγαλουν νεα apps που τα φτιαχνουν απο το 0.

 

 

hm ναι, για εφαρμογη που δεν κανει τιποτα περισσοτερο απο (κακιστο και προβληματικο) browsing ειναι αναμενομενο να ζηταει αδεια για:

-κλησεις

-read/write/delete ολων των αρχειων/αποθηκευτικου χωρου του κινητου/tablet

-camera/video

 

Ναι δεν λεω, το 80% των εφαρμογων ζητανε ακομα παραπανω permissions για το τιποτα, αλλα απτη στιγμη που ο browser του tablet μου αρκει για να εχω πληρη προσβαση στο insomnia και μαλιστα με πολυ καλυτερη εμπειρια χρησης, δεν βλεπω γιατι πρεπει να δωσω τετοια permissions σε μια τραγικα κακογραμμενη εφαρμογη.

 

YΓ. Απο πεισμα και μονο που μπλοκαραν το tapatalk για να προμοταρουν την νουμποεφαρμογη τους, δεν προκειται να βαλω ουτε την soon™ :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα τα permissions που ζηταει, εδω αλλα πιο απλα ζητανε πολυ περισσοτερα.

Aν και soon™ θα βγαλουν νεα apps που τα φτιαχνουν απο το 0.

Μακάρι να τις αλλάξουν γιατί οι παλιές είναι κλάφτα χαράλαμπε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις κανα προγραμματακι να γραφω τα παιχνιδια που παιζω  με καποιο τροπο για να τα βλεπω μετα.

Link.png Site: LOL Replay

 

Αποθηκεύει ότι game παίζεις (νομίζω και ότι κάνεις spectate αλλά δεν είμαι σίγουρος) και μπορείς να τα δεις όποτε θες σαν να τα κάνεις spectate!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια συγνωμη αλλα στα ΜΜΟ παιχνιδια ειμαι εντελως καινουργιος και επειδη εσεις ειστε εμπειροι.Γινονται hacks και cheating συχνα? (Σορρυ για την off topic ερωτηση.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2 mmo που εχω παιξει (lineage+lol) , οχι με την ενοια του cheat που γνωριζεις. Δηλαδη να κανεις κατι κ να μπαινεις σε godmode και να μη σε σταματαει κανεις.

 

Ειδικα στο lol δεν τιθεται τετοιο θεμα. Αντε κανα drophack που  και παλι ουτε μπορει να το κανει ο καθενας, ουτε ειναι συχνο φαινομενο (προσωπικα 1,5 χρονο τωρα, ζητημα αν μου ετυχε 1 φορα). Φυσικα στο lol υπαρχει το φαινομενο του trolling με μεγαλη συχνοτητα, που πιθανως να αφηνει την ιδια απογοητευση στον παιχτη που θα αφησει πχ ενα counterstrike game με cheater(s).

 

Στο l2 υπηρχε το botting απλως, που δεν ειναι ακριβως cheat, ειναι αλλη μεγαλη ιστορια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2 mmo που εχω παιξει (lineage+lol) , οχι με την ενοια του cheat που γνωριζεις. Δηλαδη να κανεις κατι κ να μπαινεις σε godmode και να μη σε σταματαει κανεις.

 

Ειδικα στο lol δεν τιθεται τετοιο θεμα. Αντε κανα drophack που  και παλι ουτε μπορει να το κανει ο καθενας, ουτε ειναι συχνο φαινομενο (προσωπικα 1,5 χρονο τωρα, ζητημα αν μου ετυχε 1 φορα). Φυσικα στο lol υπαρχει το φαινομενο του trolling με μεγαλη συχνοτητα, που πιθανως να αφηνει την ιδια απογοητευση στον παιχτη, με ενα counterstrike game πχ με cheater(s).

 

Στο l2 υπηρχε το botting απλως, που δεν ειναι ακριβως cheat, ειναι αλλη μεγαλη ιστορια.

Ευχαριστω Midi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά! πως μπορώ να κάνω κάθε φορά που μπαίνω εδώ από το bookmark να με βγάζει αυτόματα τελευταία σελίδα... βαρέθηκα να πατάω το bookmark Και μετά το >> για να με πάει last page.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά! πως μπορώ να κάνω κάθε φορά που μπαίνω εδώ από το bookmark να με βγάζει αυτόματα τελευταία σελίδα... βαρέθηκα να πατάω το bookmark Και μετά το >> για να με πάει last page.

http://www.insomnia.gr/topic/311095-league-of-legends/?view=getlastpost

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...