Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το Μάρτη αν θυμάμαι καλά το ξεκίνησα το game :P

Ο κολλητός μου με τον οποίο ξεκινήσαμε μαζί το game έκανε 6/4 και τον πέταξε silver 2, γι αυτό ρωτάω μπας και έχω καμιά ελπίδα για gold 5, που δε νομίζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω με το acc ενός φίλου που το παράτησε και είμαι silver 4, promo για 3. Έχω μπεί duo Με έναν friend που είναι silver 3 με 85 LP.

 

Ρε παιδιά μιλάω σοβαρά. Εδώ και 34 λεπτά δεν μπορεί να μας βρει ranked game. Το έχω σπάσει και ξαναέκανα game πάμπολες φορές... Τι στο διάολο γίνεται? Έχει πάθει κάτι ο server. Στο estimated time μου βγάζει 1:40. WTF RITO?

 

EDIT: μόλις αγανάκτησε ο άλλος και βγήκε, μου βρήκε solo game σε 30 δεύτερα... FFS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 5 νίκες 3 ήττες.

Υπάρχει περίπτωση αν κάνω 7 νίκες να με πετάξει gold?

Επίσης υπάρχει περίπτωση με 5/5 να με πετάξει bronze? :/

Εφοσον ηδη εχεις ηττες στα πρωτα game, δυσκολα σε βλεπω σε silver.

 

 

btw

 

 

QtyaILV.png

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το server transfer:

 

Άδικά θα κάνεις ticket. Είναι δωρεάν επ' άπειρον, για ΜΙΑ φορά, σε όσους είχανε δημιουργήσει account στο EU server πριν αυτός διαχωριστεί σε EUW και EUNE

 

Αν παίζει κάτι άλλο με κάποια προσφορά ή αν δίνουν δωρεάν την επιλογή για μία φορά σε όλα τα καινούργια EU accounts δεν το γνωρίζω. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

 

Έχουν δώσει 1 δωρεάν μεταφορά σε όλους για να επιστρέψουν στον Server που ανήκει η χώρα τους.

Η Ελλάδα ανήκει στον EUNE οπότε όσοι παίζουν από Ελλάδα και είναι EUW δικαιούνται 1 δωρεάν μεταφορά από EUW σε Eune.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω προσπαθω να μπω duo με τον ξαδερφο μου και περιμενουμε πανω απο 10 λεπτα

 

εμενα με 3/7 με πεταξε silver 4 παντως

E άρα τι bronze μου λέει το παπί ενώ είμαι ήδη 5/3..

Τέσπα σενάρια κάνω χωρίς λόγο. Θα παίξω τα 2 games και βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω με το acc ενός φίλου που το παράτησε και είμαι silver 4, promo για 3. Έχω μπεί duo Με έναν friend που είναι silver 3 με 85 LP.

 

Ρε παιδιά μιλάω σοβαρά. Εδώ και 34 λεπτά δεν μπορεί να μας βρει ranked game. Το έχω σπάσει και ξαναέκανα game πάμπολες φορές... Τι στο διάολο γίνεται? Έχει πάθει κάτι ο server. Στο estimated time μου βγάζει 1:40. WTF RITO?

 

EDIT: μόλις αγανάκτησε ο άλλος και βγήκε, μου βρήκε solo game σε 30 δεύτερα... FFS...

Και εγω σε duo και οι δυο gold5 περιμενουμε απο 5-10 λεπτα max. Δε ξερω τι παιζει.. Δλδ duo platinum περιμενουν ωρες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φρεσκο acc(παιζει να ειχα παιξει 2 -3  σεζον 2) στον west εκανα 7/3 με πηγε ασημι 3

 

Και εμένα με 7/3 με πήγε Silver 3.

Έχω 5 νίκες 3 ήττες.

Υπάρχει περίπτωση αν κάνω 7 νίκες να με πετάξει gold?

Επίσης υπάρχει περίπτωση με 5/5 να με πετάξει bronze? :/

 

Τι σε απασχολεί? αφού μετά θα πέσεις Bronze...

 

Έτσι έκανα εγώ στην αρχή, με έβαλε Silver 3 και έπαιζα πολύ λίγο (ήμουν διστακτικός). Αφού είδα ότι δεν τράβαγε και συνέχεια έπεφτα, είπα "ε ας παει στο διάολο, θα παίζω και δεν θα με νοιάζει καθόλου αν ανεβαίνω ή όχι".

 

Παίξε εκεί και μην σε νοιάζει...

Εφοσον ηδη εχεις ηττες στα πρωτα game, δυσκολα σε βλεπω σε silver.

 

 

btw

 

 

QtyaILV.png

 

 

WTF Build είναι αυτό ρε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω προσπαθω να μπω duo με τον ξαδερφο μου και περιμενουμε πανω απο 10 λεπτα

 

εμενα με 3/7 με πεταξε silver 4 παντως

 

και μενα με 3/7 bronze 2 με ειχε βαλει  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάγκες, αν θέλετε να δείτε Blitz Jungler spectate: EvXXc (EUW)

 

Update: Δυστυχώς μου πήρε ο άλλος τον Blitz για Support, οπότε Next Game (be patient)

Update 13:28: Blitz Jungler Live!

Επεξ/σία από sonyxp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκες, αν θέλετε να δείτε Blitz Jungler spectate: EvXXc (EUW)

 

Update: Δυστυχώς μου πήρε ο άλλος τον Blitz για Support, οπότε Next Game (be patient)

Update 13:28: Blitz Jungler Live!

όλοι petition στη riot για perma ban του sony απο το παιχνίδι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...