Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι SSW είναι υπερβολικά καλοί. Πάλι αδιάφορο θα είναι το World Championship. Ελπίζω τουλάχιστον να έχουμε Blue vs White τελικό να δούμε 5 παιχνίδια αντί για 3-0 stomps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26.4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε ενταξει οι 2 ομιλοι αυτοι που παιζουν μεχρι τωρα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο , το ξεραμε οτι οι SSW θα περασουν πανηγυρικα

Ετσι κ αλλιως μπηκαν ως φαβορι για το τουρνουα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να κανουμε outplay τους παιχταραδες που pickaroun yi.

 

Κατα τ'αλλα κανεις εδω μεσα δεν ειπε noobades αυτους που παιζουν yi, οποτε τσαμπα η γκρινια. Το flame που τρως ingame για το αν ειναι noobades αυτοι που παιζουν yi, δεν θα στο λυσουμε στο insomnia, βρες τα με τους συμπαικτες σου next time ή με οποιον στο λεει τελος παντων.

 

Δεν είπα ότι είπε κάποιος κάτι εδώ μέσα! ινγαμε το έχω συναντήσει.

 

Απλά θέλω να τονίσω το "Yi Noob/Unskilled player, αλλά και η τεαμ σου καργιολάκι είναι όλη-οι με CC"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κακιστοι οι SK , οι Royal εχουν αδυναμιες που καλυτερες ομαδες θα τις εκμεταλευτουν imo

Also , δεν θα υπαρξει ομαδα που δεν θα κανει ban Rengar vs Insec , αλλα οι SK το καταφεραν . Ασχετα αν ειδαν τους TSM να χανουν πανηγυρικα . Ισως σκεφτηκαν να κανουν ban τον Zilean για το main comp , αλλα κ παλι υπαρχει η Ori

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα σοβαρά αυτή την Kata που παιξε μόλις το mid των Samsung White πώς τη σταματάς?

12-1 τελείωσε και ειλικρινά δε νομίζω ν άνοιξε zonya ούτε μια φορά.

Μέχρι να τελειώσει η ulti της Kayle ήταν όλοι νεκροί, δε χρειαζόταν το zonya.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως , έπρεπε να έχουνε καθιερώσει μια ειδοποίηση στον client που να σε προειδοποιεί. Δε γίνεται να μπαίνω μετά από διακοπές lol  μία μέρα πριν φάω το decay να παίξω ένα νορμαλ και να μην αναφέρει τίποτα για inactivity. Μόνο στα ranked team μου φαίνεται στέλνει ειδοποίηση.

Σου βγαζει μια ειδοποιηση κατω δεξια στις 5 μερες αν θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν έχω καταλάβει κάτι. Πέρα απο τους 2 ομίλους που παίζουν εδώ και 3 μέρες ( http://eune.lolesports.com/schedule/2014-09-15)είναι κι'αλλες ομάδες που θα παίξουν αργότερα?

Οι c9 kai oi fanatic δεν αποκλείστηκαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...