Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά δεν έχω καταλάβει κάτι. Πέρα απο τους 2 ομίλους που παίζουν εδώ και 3 μέρες ( http://eune.lolesports.com/schedule/2014-09-15)είναι κι'αλλες ομάδες που θα παίξουν αργότερα?

Οι c9 kai oi fanatic δεν αποκλείστηκαν?

 

Στις 25 αρχιζοι οι 2 αλλοι ομιλοι , γενικα υπαρχουν αρκετες μερες αποσταση μεταξυ των παιχνιδιων

Φαντασου οτι ο τελικος ειναι σε 1 μηνα

C9 κ Fnatic ειναι στον D 

 

@evxxc Καμια , απλα Brasil es #1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεω και γω ρε σεις που πήγαν όλες οι γνωστές ομάδες! Εγώ νόμιζα οτι μόνο αυτοί οι 2 όμιλοι θα παίξουν μεταξύ τους και θα πάνε στα ημιτελικά-τελικό :P

 

Γιατί όμως παίζουν μόνο οι 2 πρώτοι τώρα και μετά θα ξεκινήσουν και οι υπόλοιποι? Ολοι οι όμιλοι ταυτόχρονα δεν θα έπρεπε να παίζουν όπως συμβαίνει και στο ποδόσφαιρο πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 2 ομιλοι που βλεπουμε τωρα παιζονται στην Taiwan

Οι επομενοι 2 θα παιχτουν στην Σιγκαπουρη

Οι προημιτελικοι κ τα υπολοιπα παιχνιδια θα παιχτουν στην Κορεα 

 

Οποτε δεν ειναι εφικτο ετσι να γινουν ολα μαζι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

West

 

1 Level to Bronze Path

 

http://www.twitch.tv/evxxc

 

Start at 12:05

 

Ρίξτε και κάνα Like στο Channel! Ty!

τα μάτια μου!!!

απο το blur δεν ξεχωρίζω το map! 

δες λίγο τις ρυθμίσεις του stream

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι samsung δεν παίζει να βρεθούν τελικό μαζί ,θα παίξουν το πιθανότερο μεταξύ τους στα ημιτελικά.

μια χαρα μπορουν..το πιο λογικο και εξυπνο ειναι οι blue να κερδισουν στην αρχη τα πρωτα 3 games ξερω γω και μετα να κανουν throw καποιο αλλο για να μην πεσουν στους white.δεν εχει καμια σχεση με τις ομαδες αυτο αλλα με τον οργανισμο samsung..δεν τους συμφερει να πεσουν πριν τον τελικο οι δυο τους ομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που αυτα οι Samsung δεν τα κανουν.Προσφατο παραδειγμα το τελευταιο OGN που θα μπορουσαν ναχαν εξασφαλισει κ οι 2 θεση στο worlds χωρις να χρειαστει να μπουν σε διαδικασια tiebreaker με τους SKT.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λεω οτι θα το κανουν σιγουρα.απλα εχουν κινητρο...250.000 κινητρο

 

Τι λεφτά όμως θα πάρουν οι παίχτες στα χέρια τους? 

 

Απ' όσο ξέρω, στις ομάδες αυτές υπάρχει ένας Coach & 3-4 αναπληρωματικοί. Επίσης παίζει να είναι από πίσω τους κάποια εταιρεία... οπότε @ λεφτά θα πάρουν!

 

Δεν παίζω Dota, έχω δει φίλους να παίζουν και για μένα είναι μούφα! (Map, Champions, Minion {OMG! ta minions είναι αρκετά εύσωμα που τα μπερδεύεις με Champions :P} ) ΑΛΛΑ το Dota έχει πολύ μεγαλύτερα ποσά σε τέτοια τουρνουά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...