Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

League of legends fps απο 60 15

 

Καλσησπερα, εχω μια απορρια αφου αρχιζω game στο league of legends τα fps ειναι 60 και μετα απο κανενα 10λεπτο πανε εντελως ξαφνικα στα 15 με 20 και υστερα απο περιπου 5 λεπτα επανερχονται στα 60. Ειναι hardware προβλημα η μπορω να κανω κατι για να το φτιαξω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρεπει να πατησεις το flash πριν τελειωσει το range του Q . Οπως ειπες , πατημενο Q κ πριν τελειωσει το range υπολογιζεις το range του flash για να κανεις connect . 

Δεν γινεται να αφησεις το Q , αλλιως θα σταματησει να κανει charge

 

Κανε customs κ δοκιμαζε το

 

Ηow to απο Araneae

 

 

Also , αν παιζεις μονο με smartcast τοτε στο Q της Vi σου δειχνει μονο το κυκλικο range που δεν βολευει καθολου . Αντιθετα , αν εχεις enabled τα indicators ενω κανεις και smartcast , τοτε σου εμφανιζει το μονο το βελακι που ειναι ακρως βολικο

θεωρειται bug; Θα διορθωθεί κάποια στιγμή; Ειδικά αυτο με τον Shen, που κάνει taunt πολλά άτομα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θεωρειται bug; Θα διορθωθεί κάποια στιγμή; Ειδικά αυτο με τον Shen, που κάνει taunt πολλά άτομα.

 

Δεν ειναι bug , ετσι δουλευουν ενα σωρο spells μαζι με το flash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καπου διαβασα για ενα τροπο να κανεις dodge την Ulti της Vi. Πας προς το μερος της και λιγο πριν σε ακουμπησει κανεις flash προς την αντιθετη μερια; Το εχει δοκιμασει καποιος;

 

Καποια αποψη για ashe πλεον; Πως ακριβως λειτουργει η q με τα 5 stacks; Γιατι δειχνει με κοκκινο το dmg; Τι γινεται με το critical σε αυτη τη περιπτωση;

 

Το critical dmg της passive, πως ακριβως ανεβαινει;

Επεξ/σία από Luxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να το σπασω σημερα εχει κανεις αλλος προβλημα γιατι εμενα κολαει συνεχεια απο το πρωι αφου κανω login κολαει ολο το client και δεν κανει τιποτα οπου και αν κανω κλικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια επειδη ειμαι ετοιμος να το σπασω σημερα εχει κανεις αλλος προβλημα γιατι εμενα κολαει συνεχεια απο το πρωι αφου κανω login κολαει ολο το client και δεν κανει τιποτα οπου και αν κανω κλικ

Τα ιδια και εδω....με αφηνει να μπω αλλα με πεταει αμεσως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά είμαι καινούργιος εδώ και προσπαθώ να κατεβάσω το lol. Το κατεβάζω και στις ενημερώσεις στο 2 βήμα μου λέει πάνω (356 mb και διπλά λέει 0 KBps) ,και σταματάει  εκεί .Σας παρακαλώ παιδιά δώστε μου μια λύση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα είδα αυτό που λέτε για promo

Δεν ξερω τι άλλαξε,αλλά πέρυσι το καλοκαίρι είχα 1-0 σε promo και το είχα παρατήσει 2 μηνες + χωρίς να πέσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...