Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ρε μαγκες τρελαθηκα τωρα!γινεται σε fresh account να πας Platinum V?μολις το κανε ο cowsep και ειχε μεινει κ αυτος ****!εκανε 10-0 στα prom και απλα πηγε platinum μιλαμε για ολοφρεσκο account!lvl 1 ηταν πριν 3μερες!

 

Και εγώ το είδα και μου έκανε εντύπωση. Εμένα θυμάμαι πριν 2 χρόνια με 7-3 με έβαλε silver 2. Και ήξερα ότι σε φρέσκο account με 10-0 πας gold V.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μπηκα και ειχαμε ενα troll tahm μας ετρωγε και μας πετουσε πανω στους αλλους... δεν μπορει να κανει κατι η rito για αυτο? δεν το ελενχεις εσυ απλα σε τρωει ετσι απλα και σε κανει οτι γουσταρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα μπηκα και ειχαμε ενα troll tahm μας ετρωγε και μας πετουσε πανω στους αλλους... δεν μπορει να κανει κατι η rito για αυτο? δεν το ελενχεις εσυ απλα σε τρωει ετσι απλα και σε κανει οτι γουσταρει.

Μα είναι και το άλλο πχ όταν πέφτεις στη μάχη και είσαι έτοιμος να κάνεις combo για να πιάσεις τον αντίπαλο σε τρώει και μέχρι να σε φτύσει ο αντίπαλος πίνει καφέ στη βάση η σε πετάει πάνω σε λάθος αντίπαλο ή στον support.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ το είδα και μου έκανε εντύπωση. Εμένα θυμάμαι πριν 2 χρόνια με 7-3 με έβαλε silver 2. Και ήξερα ότι σε φρέσκο account με 10-0 πας gold V.

Αυτο ηξερα και εγω...

εκανε προμο με αλλους ο ενας ηταν και αυτος φρεσκος 30αρης Unranked και ο αλλος ηταν υψηλο silver 1-2 νμζ!οποτε δεν νμζ οτι εππηρεαστηκε και πολυ απο αυτο...δεν ξερω τι να πω!

Η αληθεια ειναι οτι το παλικαρι κουβαλησε στα 9 games απο τα 10 μονο στο τελευταιο δεν πηγε καλα κ αυτο λογικο μετα απο 21 ωρες stream...ενα παιχνιδι θα βγει και μαπα!

κοιτατε εδω history 90% win rate στα normal που παιζε μεχρι να παρει 30! http://na.op.gg/summoner/userName=Cowgina

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...