Προς το περιεχόμενο

League of Legends Topic v1


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαιξα πριν καμια ωρα και ημουν οκ (στον EUNE).

Κατα τ'αλλα να πω οτι στα ranked το 95% των παιχνιδιων εχουν 2 ζευγη premades (ενα για καθε ομαδα). Το προβλημα δεν ειναι αυτο, το προβλημα ειναι οταν οι premades πανε μαζι bot. Eκει συνηθως γινεται το big fail (και δεν καταλαβαινω πως τα καταφερνουν). Η μονη ελπιδα ειναι να εχουν και οι αντιπαλοι premade bot οποτε θα υπαρχει μεταξυ τους μαχη για το ποιο premade bot ειναι πιο αχρηστο :D Λιγες φορες τυχαινω καλα premade bot στα elo που παιζω.

 

 

Δεν ισχυει. Απλα ο εγκεφαλος λειτουργει περιεργα. Πιο πολλες φορες θυμασαι τα premade που ελουσαν παρα αυτα που γαζωσαν. Οπως πιο πολλες φορες θυμασαι τα games που εκανες 60/0 και εχασες και λιγοτερες τα games που εκανε 0/60 και νικησες. Το ιδιο ισχυει και για τους leavers στο team σου κα ιστο αντιπαλο team κλπα..διαβασε το thread εδω και δες οτι ΟΛΟΙ εχουν leaver ΜΟΝΟ στο δικο τους team. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1) Κουλή απορία που μου δημιουργήθηκε: έστω ότι έχουμε guardian angel και η passive του είναι σε cooldown.Εαν το πουλήσουμε και το αγοράσουμε πάλι τι γίνεται με δαύτηνε;Reset ή όχι;Όχι πείτε μου, δε σας αρέσουν αυτού του τύπου οι ερωτήσεις που σας θέτω; ^_^

2)Τι γίνανε τα daily tips;Παρακαλώ να επανέλθετε στο προ διακοπών κλίμα!

3) Μια χαρά με έχει βοηθήσει το lolking τελευταία σε αρκετά παιχνίδια να focusάρω τοπ platinum μαζί με το premade μου, έτσι ώστε να μην προλάβει ποτέ να ξεφύγει.Γιατί σε όλες αυτές τις περιπτώσεις τα παιδιά πραγματικά το μυρίζανε το άθλημα.Έστω και ένα δύο kills να έπαιρναν μέχρι να αντιδράσουμε εμείς θα ξέφευγαν χωρίς να μπορούμε να τους συμμαζέψουμε μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Κουλή απορία που μου δημιουργήθηκε: έστω ότι έχουμε guardian angel και η passive τοθ είναι σε cooldown.Εαν το πουλήσουμε και το αγοράσουμε πάλι τι γίνεται με δαύτηνε;Reset ή όχι;Όχι πείτε μου, δε σας αρέσουν αυτού του τύπου οι ερωτήσεις που σας θέτω; ^_^

2)Τι γίνανε τα daily tips;Παρακαλώ να επανέλθετε στο προ διακοπών κλίμα!

3) Μια χαρά με έχει βοηθήσει το lolking τελευταία σε αρκετά παιχνίδια να focusάρω τοπ platinum μαζί με το premade μου, έτσι ώστε να μην προλάβει ποτέ να ξεφύγει.Γιατί σε όλες αυτές τις περιπτώσεις τα παιδιά πραγματικά το μυρίζανε το άθλημα.Έστω και ένα δύο kills να έπαιρναν μέχρι να αντιδράσουμε εμείς θα ξέφευγαν χωρίς να μπορούμε να τους συμμαζέψουμε μετά.

 

1) Οχι δεν κανει reset , το timer μετραει κανονικα . Για αυτο αν εισαι lategame κ εχεις εξτρα moneyz το πουλας και παιρνεις κατι αλλο μεχρι να ξαναερθει το timer

 

2) Daily tips δυσκολο να υπαρξουν ξανα μιας κ ολα υπαρχουν στο reddit , στο wiki η σε καποιο αλλο site . Θα πρεπει να σκεφτω κατι που δεν εχει πει ποτε κανεις . 

 

 

Congrats afentiko :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι ρε συ, θυμάμαι που μας είχες πει ότι αν φτάσεις lategame και πέσεις δεν έχει νόημα (τουλάχιστον πριν το buffάρουν) να κρατήσεις το ga, το σουτάρεις και πας για άλλο item...

 

Ε λέγε μας από το reddit και το wiki, παρθενογένεση δεν περιμένουμε θαρρώ (τλχ. εγώ προσωπικά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μένα μου έδινε 5-6 στα πρώτα παιχνίδια του plat 1. Μετά από ένα σερί 5 νικών άρχισε να μου δίνει 10+ και ανέβαιναν με κάθε παιχνίδι που κέρδιζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gz Afentiko.

 

Με έχει πιάσει από νωρίς το clamping τώρα στο Plat I αλλά σύντομα θα σας κάνω join στα ψηλά πατώματα.

Ποια ψηλα?το πλατ 2-1 ηταν 2 φορες πιο δυσκολο απο τα diamond.ΕΕΕ ρε afk που εχεις να φας οταν πας εκει δεν λεγετε.Ο σταρχιδισμος ειναι φοβερος.High elo και μαλακιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχύει όσο δε πάει. Στο plat 1 είδα όχι το χειρότερο attitude αλλά τους πιο εγωιστές, τύπου με την πρώτη μαλακία που θα πεις ή θα κάνεις rage quit, afk κλπ. Δε πίστευα στα μάτια μου. Στα άλλα division απλά απειλούσαν ότι θα το κάνουν εδώ το κάναν αμέσως χωρίς αν πουν τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες κουβαλημα? :P

 

Θα κουβαληθώ μόνος μου σίγουρα μέσα σε 2 μήνες αλλά οι μαλάκες της Riot με ξενέρωσαν με τα Season 3 rewards. Θα έχεις ένα skin που θα έχει και ο κάθε ανάπηρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε παλι, και περσυ ειχαν ολοι απο Gold και πανω τo skin της Janna.
Who gives a fuck.

Ανηκεις ηδη στο 3,9% αυτων που ειναι Plat, soon και στο 1,1% του Diamond.

Ποσο special θελετε να νιωθετε πια.  :wacko:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη οι diamond τι θα παρουν?Και ποτε θα τα παρουν αυτα τα wards που λενε?

challanger 49 ατομα?λολ

73 χιλλιαρικα στο silver 5.Lol

Οποτε απαντω στον φιλο,πως μαλλον δεν ειναι και τοσο ευκολο να φτασεις diamond[που ελεγε οτι και η κουτση μαρια φτανει].

Αντε μας ευχομαι και challenger

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...