Προς το περιεχόμενο

Συνθεση αξοπρεπους pc!!


grtpuntakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Όχι δε σε κοροιδεύει 80 ευρώ και δύσκολα μάλιστα.

Τη μητρική σου την βρίσκει κανείς σε στοκ 15-20 ευρώ. Η cpu σου δεν λέει μια και αντίστοιχη κάρτα γραφικών αγοράζεις με 20-30 ευρώ γιατί κάποιος να σου δώσει παραπάνω.

Αμα θες να το κάνεις αγγελία το πόστ πες μας να μη σπάμε το κεφάλι μας τζάμπα να σου εξηγούμε και να μας βρίζεις και απο πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δε σε κοροιδεύει 80 ευρώ και δύσκολα μάλιστα.

Τη μητρική σου την βρίσκει κανείς σε στοκ 15-20 ευρώ. Η cpu σου δεν λέει μια και αντίστοιχη κάρτα γραφικών αγοράζεις με 20 ευρώ γιατί κάποιος να σου δώσει παραπάνω.

Αμα θες να το κάνεις αγγελία το πόστ πες μας να μη σπάμε το κεφάλι μας τζάμπα να σου εξηγούμε και να μας βρίζεις και απο πάνω...

 

Σπατε το κεφαλι σας?????σας βριζω???????δεν ειναι ετσι φιλε μου.εγω συμβουλες ζηταω και τιποτα αλλο.και στην τελικη δν σημαινει οτι πρπει να μιλατε ετσι γιατι εχετε ενα καλο pc και νομιζετε οτι σας ανεβαζει επιπεδο αυτο.Κριμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλαρακι....xp εχω και μην απορεις.οσα παιχνιδια ειπα το pc μου τα παιζει..Δεν θελω ενα full gaming pc,ξεκωληστε καποιοι.ενα pc που να σηκωνει τουλαχιστον καποια νεα παιχνιδια

 

τωρα κατι με ρωτησες!!!!δεν ξερω τι καρτα παιρνει και δεν ξερω απο που να το δω!!!!!!

 

ρε φιλε με κοροιδευεις???????τι δυσκολα???εχω αναφερει πιο πανω τι παιχνιδια παιζει το pc....μην ακουω αηδιες τελειως..φιλικα

 

δν σημαινει οτι πρπει να μιλατε ετσι γιατι εχετε ενα καλο pc και νομιζετε οτι σας ανεβαζει επιπεδο αυτο.Κριμα.

 

Νομίζω πως αυτά εσυ τα γραψες plus κάποια άλλα που έβριζες σε προσωπικό επίπεδο και ή τα βγαλαν οι admin ή εσείς αποφασίσατε πως ήταν καλύτερα να μην τα διαβάζουμε.

Εχω διαβ'ασει απο την αρχή το post και σου λέω ξανά ότι δεν είμαι βλάκας και καταλαβαίνω πότε μου μιλάνε b και πότε όχι.

Καλύτερο pc πολλοί απο μας δεν έχουμε καλλύτερους τρόπους σίγουρα...

Και αυτό είναι που σε ανεβάζει και σε κατεβάζει επίπεδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πως αυτά εσυ τα γραψες plus κάποια άλλα που έβριζες σε προσωπικό επίπεδο και ή τα βγαλαν οι admin ή εσείς αποφασίσατε πως ήταν καλύτερα να μην τα διαβάζουμε.

Εχω διαβ'ασει απο την αρχή το post και σου λέω ξανά ότι δεν είμαι βλάκας και καταλαβαίνω πότε μου μιλάνε b και πότε όχι.

Καλύτερο pc πολλοί απο μας δεν έχουμε καλλύτερους τρόπους σίγουρα...

Και αυτό είναι που σε ανεβάζει και σε κατεβάζει επίπεδα...

 

ειλικρινα δεν ξερω τι να σ πω...τι admin λες ρε φιλε???????τι σχεση εχουν οι διαχειριστες???μπορουν να απαντησουν και να δεις οτι ΚΑΝΕΙΣ δν εσβησε ουτε αποφασισε τπτ.καλο θα ηταν να εισαι σιγουρος πριν αρχισεις να κατηγορεις φιλε.και επισης ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΤΟ ΠΟΣΤ μου.αν θες απαντας.αν οχι δεν με απασχολει.και ξαναλεω...μν μιλατε με τετοιο τροπο επειδη εχετε καλυτερο υπολογιστη....και δεν εχω βρισει κανεναν και στο ξαναλεω μν γραφεις οτι σου κατεβαινει στο κεφαλι.το αν σου φαινεται για πεταμα το pc μου οπως ειρωνικα λες δεν με απασχολει φιλε.κοιτα τη δουλεια σου και αν δεν σ αρεσει μν απαντας σε ολα τα ποστς...και επισης αν ειναι παλιατζουρα και τετοια ειναι και παλι δικο μου προβλημα.ολα τα αλλα παιδια που απαντησαν εδιναν συμβουλες.

 

 

εσυ την εχεις δει καποιος,(δικαιωμα σου βεβαια)αν και δεν ξερω το λογο και το μονο που κανεις ειναι σε ολα τα ποστ να με ειρωνευεσαι.γι αυτο σ λεω σταματα το τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφε, ξεκόλλα λίγο από το γκάζι. Σου είπαν την αντικειμενική κατ εμε γνώμη τους, σ' αρέσει δεν σου αρέσει.

 

τωρα τι να σ πω εσενα ρε "ομορφε"??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε κ συ ξεκολλα την εκτιμηση τ σου ειπε ο ανθρωπος οκ και πιστευω οτι πεφτει φουλ μεσα .δεν δουλευει το pc σου κανεις κ εσυ εισαι ο επι θετικος εδω κ αν θες να ξερεις ναι παιζει πολυ να εχουν καλυτερο pc απο σενα και απο μενα.ε και ? στα α@@@@@α μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι επιθετικος φιλε.ειμαι μονο με αυτους που με ειρωνευονται.και δν καταλαβαινω το λογο.αν δεις τα ποστ του μελους αυτου και δεις το υφος του θα καταλαβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε με κοροιδευεις???????τι δυσκολα???εχω αναφερει πιο πανω τι παιχνιδια παιζει το pc....μην ακουω αηδιες τελειως..φιλικα
το φιλικα σε μαρανε ομως.εμενα εσυ μου φαινεσαι επιθετικος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το φιλικα σε μαρανε ομως.εμενα εσυ μου φαινεσαι επιθετικος

 

φιλε.αν θες γραφεις στο ποστ μου.αν οχι μην το κοιτας καν.και το τι με μαρανε οπως λες ειναι δικο μου θεμα και δεν ζητησα τη γνωμη σου γι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερεισ κατι αφου νομιζεισ οτι το pc σου αξιζει 50000000 ε κ οτι αυτοι π απευθηνθηκες ειναι πιτσιρικια τα οποια εχουν κατωτερες γνωσεισ απο σενα να μην ποσταρες καν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...