Προς το περιεχόμενο

Συνθεση αξοπρεπους pc!!


grtpuntakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 51
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Man αυτό που θέλει να πεί ο mitsosbmx είναι πώς το

ρε φιλε με κοροιδευεις???????τι δυσκολα???εχω αναφερει πιο πανω τι παιχνιδια παιζει το pc....μην ακουω αηδιες τελειως..φιλικα

που είπες δεν ακούστικε και πολύ φιλικό γιαυτό και οι άλλοι απάντησαν έτσι . Τώρα επιδεί με το οφθαλμός αντί οφθαλού το μόνο που θα καταφέρουμε είναι να μείνουμε όλοι τυφλοί προτείνω να πέσουν οι ΄τονοι γιατί βλέπω το θέμα να κλειδώνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για να μείνουμε λίγο on topic

Αν φίλε σκοπεύεις να δώσεις 200€ για να αναβαθμίσεις το υπάρχον pc,βάλτο μια αγγελία να το πουλήσεις όλο όπως είναι για κατεβαστήρι σε όποιον θέλει..(Μπορεί και να πιάσεις 60-100€) και βάλε και τα 200€ και πάρε ολόκληρο καινούριο σύστημα που και καλύτερο θα σου βγει και θα αναβαθμίζεται για κάμποσα χρόνια ακόμη..μην τυχόν και χαλάσεις 200€ και στο shift2011 θέλεις πάλι pc ολόκληρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επί της ουσίας, έχεις μια μητρική με καλούτσικο chipset. Έχεις έναν ''ψευτο''2πύρηνο επεξεργαστή επαρκέστατο όμως για πολλά.

Προσθέτεις 1GB ram , βάζεις μια φθηνή μεταχειρισμένη ΑΤΙ 4850 σε συνδιασμό με ένα 500αρι καλούτσικο τροφοδοτικό. Τo τελευταίο είναι και επένδυση για το επόμενο pc σου, αν αλλάξεις σε κανά 2 χρόνια.

Εγγυημένα όμως θα παίξεις πολύ περισσότερα παιχνίδια μέχρι τότε.;)

 

www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.554123

www.plaisio.gr/Computers/Hardware/PSU/OCZ-550W-550Fty-Eu-Fatal1Ty-550FTY-EU.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καταρχην οκ.σορρυ για το υφος μου αρχικα αλλα απο 2 μελη δεχομαι ειρωνικεσ απαντησεις οπως βλεπετε.τεσπα....@tomass ακριβως..θελω ενα pc που τουλαχιστον να σηκωνει καποια παιχνιδια..δεν προκειται να το κρατησω το υπαρχον pc για πολυ καιρο ετσι σκεφτομαι για οσο γινεται φθηνοτερες λυσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σχετικός με το αντικείμενο αγνοεί το bottleneck, έτσι;

 

Και τί έγινε αν δεν αξιοποιήσει το 100% των δυνατοτήτων της 4850? Δεν θα μπορεί να κοιμηθεί το βράδυ από τις ενοχές?

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 19:31 ----------

 

παιδια καταρχην οκ.σορρυ για το υφος μου αρχικα αλλα απο 2 μελη δεχομαι ειρωνικεσ απαντησεις οπως βλεπετε.τεσπα....@tomass ακριβως..θελω ενα pc που τουλαχιστον να σηκωνει καποια παιχνιδια..δεν προκειται να το κρατησω το υπαρχον pc για πολυ καιρο ετσι σκεφτομαι για οσο γινεται φθηνοτερες λυσεις!

 

Μόλις είδα στις αγγελίες μία ΑΤΙ 3870 για 50ευρώ. Καλή ιδέα.

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 21:13 ----------

 

Ο διαχειριστής του topic ας επαναξιολογήσει τις κόκκινες κάρτες που μου στέλνει σε π.μ . Οι δε προσβεβλημένοι από τους χαρακτηρισμούς μου ( ανώριμοι, μπουρούχες, άσχετοι : αυτά είπα) ας αναλάβουν ΄΄εργολαβικά΄' το section του hardware με το ίδιο ειρωνικό στυλάκι σε οποιοδήποτε που ρωτάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...