Προς το περιεχόμενο

νεο pc~700e


skatopaido

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατα πασα πιθανοτητα προεκυψε μη αναμενομενη αναβαθμιση και θελω τις γνωμες σας.μεχρι 700ε οσο το δυνατον πιο δυνατο Pc XΩΡΙΣ καρτα γραφικων-ΧΩΡΙΣ SSD (400e ειναι στην ακρη για οποτε ειναι διαθεσιμοι x25-80gb και 5850) αυτο πως το βλεπετε?αξιζει να παρω μερικα parts λιγο φτηνοτερα και απο αλλα μαγαζια(πχ.το vision studio στη θεσσαλονικη ειναι απεναντι απο το σπιτι μου) ή ολα απο το πλαισιο μιας και θα γλυτωσω το πολυ 30ε (που δεν μου φενεται ασχημη ιδεα)

post-136037-129063028584_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπόμπα είναι το μηχανάκι, σε βλέπω στη Βούτα να σκάβεις την άσφαλτο..

 

Έχε υπόψη σου πως υπάρχει και το 650άρι Silverpower που είναι κατά 22€ φθηνότερο, και βγάζει 52Α combined έναντι 50Α του Enermax (σιγά τη διαφορά θα μου πεις), το θέμα είναι να το πετύχεις.

Πάντως και το Enermax είναι πάρα πολύ καλό.

 

Επίσης απ' τη στιγμή που το κάθε part έχει τη δική του εγγύηση, το μόνο που έχεις να φοβάσαι, είναι κατά πόσο θα σε ζαλίσουν σε ενδεχόμενη περίπτωση RMA..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μενα μου φενεται overkill το τροφοδοτικο αλλα εχει 3 χρονια εγγυηση(πιστευω η εγγυηση αξιζει μονο στα τροφοδοτικα και στις καρτες γραφικων) και το ανεμηστηρακι ρυθμιζει μονο του τις στροφες αποτι καταλαβα και θα ειναι και πιο αθορυβο.επισης εχει και 2 6πινες. βασικα θελω προτασεις κυριως για μητρικη και μνημες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δίκιο έχεις για την εγγύηση, σ' αυτήν την περίπτωση, μακάρι να πετύχαινες το 610άρι PC P&C, το οποίο θαρρώ πως είναι καλύτερο και από τα 2 που προαναφέρθηκαν, συν την 5ετή εγγύηση που το καλύπτει.

Αλλά τρέχα γύρευε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω και μια ψυκτρουλα coolermaster Hyper 212 RR-CCH-LB12-GP που μου αρεσει πολυ και λεω να την κρατησω.λετε να βγει καταληλο bracket για s 1156 ή μπαα..ξερουμε αν σε αυτο το κουτι απο την δεξια πλευρα εχει τεταγωνο 'παραθυρακι' για να ξεβιδωνεις την ψυκτρα χωρις να βγαζεις την μητρικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερουμε αν σε αυτο το κουτι απο την δεξια πλευρα εχει τεταγωνο 'παραθυρακι' για να ξεβιδωνεις την ψυκτρα χωρις να βγαζεις την μητρικη?

 

Αναφέρεσαι στο λεγόμενο removable m/b tray; Δυστυχώς όχι, εξάλλου νομίζω πως αυτό είναι χαρακτηριστικό των αρκετά ακριβότερων κουτιών και των περισσότερων (αν όχι όλων) Lian Li.

 

Δες εδώ ένα βιντεάκι του κουτιού που επέλεξες: [ame]http://www.youtube.com/watch?v=z0hwk0Dd3Og&feature=player_embedded[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M-ATX ;;

Για πιό λόγο;;

 

Αυτή που είχε διαλέξει μια χαρά ήταν.

 

Βασικα μπερδευτικα.

Αυτην ηθελα να προτεινω, γιατι απο οτι εχω διαβασει ειναι η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα παιρνω παντα asus αλλα δεν εχω τετοια κοληματα αν ειναι καλυτερη οκ.αλλα ειναι? +1 χρονος εγγυηση για τις asus και λιγο φτηνοτερη.τροφοδοτικο,λιγο πιο φτηνο αλλα το ιδιο καλο-αθορυβο εχουμε κανενα υποψη?100ε για τροφοδοτικο ακουγεται καπως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...