Προς το περιεχόμενο

Metro 2033


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πόσες ώρες ;

 

α ωρες δεν ξερω το λεει καπου ? παντως δυο μερες περασαν... λογικα θα επαιξα ενα 10ωρο

 

 

εχει στιγμες που πραγματικα ξεμενεις απο σφαιρες και προσπαθουσα να παρς τους Dark Ones με knife αλλα ματαια !! δεν πεθαιναν με τπτ με knife !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 695
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά το παιχνίδι παίδες απλά δεν υπάρχει...!!!

Η ατμόσφαιρα είναι τόσο τέλεια που σε αποροφάει πλήρως.

Όσο για το θέμα των γραφικών είναι απίστευτα...λίγο στα πρόσωπα των κομπάρσων υπάρχει ένα θέμα αλλά το μεγαλύτερο είναι οτι γονατίζει το σύστημα μου για τα καλά.Υπάρχουν σημεία που η κάρτα μου πιάνει πάτο.

Εντομεταξύ εκεί που έπαιζα την αποστολή στα τούνελ με τον Bourbon χαλάσανε τα γραφικά στα καλά καθούμενα και πάτησα κατευθείαν alt+tab και η θερμοκρασία ήταν μόνο στους 66 βαθμούς,τώρα γαιτί το έκανε αυτό άγνωστο.

Στους υπόλοιπους σας δουλεύει το alt+tab ???

Εγώ με το που το πατήσω να βγώ στην επιφάνεια εργασίας,μόλις πατήσω να ξαναμπω στο game δεν κάνει τίποτα παρα μόνο μαύρη οθόνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το παιχνίδι παίδες απλά δεν υπάρχει...!!!

Η ατμόσφαιρα είναι τόσο τέλεια που σε αποροφάει πλήρως.

Όσο για το θέμα των γραφικών είναι απίστευτα...λίγο στα πρόσωπα των κομπάρσων υπάρχει ένα θέμα αλλά το μεγαλύτερο είναι οτι γονατίζει το σύστημα μου για τα καλά.Υπάρχουν σημεία που η κάρτα μου πιάνει πάτο.

Εντομεταξύ εκεί που έπαιζα την αποστολή στα τούνελ με τον Bourbon χαλάσανε τα γραφικά στα καλά καθούμενα και πάτησα κατευθείαν alt+tab και η θερμοκρασία ήταν μόνο στους 66 βαθμούς,τώρα γαιτί το έκανε αυτό άγνωστο.

Στους υπόλοιπους σας δουλεύει το alt+tab ???

Εγώ με το που το πατήσω να βγώ στην επιφάνεια εργασίας,μόλις πατήσω να ξαναμπω στο game δεν κάνει τίποτα παρα μόνο μαύρη οθόνη

 

196.75 drivers?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

196.75 drivers?

 

Οχι τους 196.21 έχω,αλλά μπήκα στο site της nvidia και μου έβγαζε αυτούς που ήδη έχω...

Βγήκαν 196.75 ??? Αν ναι γιατί δεν μου τους έβγαλε ???

Επίσης για ποιο θέμα με ρώτησες ποιους drivers έχω ???

Thanks !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ καλά γραφικά, STALKER-ίζει όπως έχουμε ξαναπεί, πολύ καλός φωτισμός, προσεγμένα textures. Αυτό είναι το επόμενο βήμα μετά το Crysis... επιτέλους :-D

 

metro203320100318233456.jpg

metro203320100318233328.jpg

Επιτέλους ρε φούστη μου, σωικά textures χωρίς να χρειάζονται texture packs

metro203320100318233223.jpg

metro203320100318233057.jpg

metro203320100318233401.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, η μάσκα έχει σπάσει σε χίλιες μεριές είμαι στα τούνελ με τον Chan, κανείς δε φοράει μάσκα και γω δεν μπορώ να τη βγάλω όσο και να πατάω το G (είτε στιγμιαία είτε παρατεταμένα). :fear:

 

Καμμιά ιδέα να βγάλω τη ρημάδα ???? Σχεδόν δεν βλέπω ΤΙΠΟΤΑ από τα σπασίματα.... :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι τους 196.21 έχω,αλλά μπήκα στο site της nvidia και μου έβγαζε αυτούς που ήδη έχω...

Βγήκαν 196.75 ??? Αν ναι γιατί δεν μου τους έβγαλε ???

Επίσης για ποιο θέμα με ρώτησες ποιους drivers έχω ???

Thanks !!!

 

Οι 196.75 βγηκαν πριν απο 2 εβδομαδες περιπου και κατεβηκαν την ιδια μερα λογο μη σωστης λειτουργιας του ανεμιστηρα.Αποτελεσμα μεγαλες θερμοκρασιες,graphic glitches και στο τελος μαυρη οθονη.Αν πας παλι nvidia και κανεις search για beta θα δεις τους 197.13.Τους εχω εδω και καποιες ωρες και προσεξα μια μικρη αυξηση στα min fps του game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 197.13 ειναι με διαφορα οι καλυτεροι drivers που εχω δοκιμασει μετα απο 186.16 και 191.07.Μου εδωσαν +10 fps σε ολα τα παιχνιδια.

 

Συμφωνω!!! :-)

 

Στο metro με 8800gt (αθανατη) περιπου +10fps αλλα το περιεργο ειναι οτι αυτα τα πηρα με dx10 και οχι με το 9...

Ποιος ξερει... :-)

 

Πολυ καλο παιχνιδι btw..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, η μάσκα έχει σπάσει σε χίλιες μεριές είμαι στα τούνελ με τον Chan, κανείς δε φοράει μάσκα και γω δεν μπορώ να τη βγάλω όσο και να πατάω το G (είτε στιγμιαία είτε παρατεταμένα). :fear:

 

Καμμιά ιδέα να βγάλω τη ρημάδα ???? Σχεδόν δεν βλέπω ΤΙΠΟΤΑ από τα σπασίματα.... :shock:

 

Man find μια καινούργια μάσκα και πατα πατημένο το E ;)

 

Εγώ πάντως έμεινα άφωνος. Χτες πέτυχα σε ένα κτίριο ένα τέρας που δεν είχα ξαναδεί. Το οποιο άμα δεν το πυροβολήσεις δεν σου επιτίθεται. Μην το πυροβολήσετε και δέστε τι κάνει...just lol.

 

Και γενικά βασικά σε πολλά σημεία το AI είναι πολύ καλο γιατί γενικά δεν σου επιτίθονται άμα δεν πυροβολήσεις. Και το sneak είναι αρκετά καλο στο game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το εξής πρόβλημα....!

Περίπου στα 5 λεπτά gaming αφού βρήκα τον shasha, τα έπαιξε εντελώς το pointing! Δεν μπορώ να πετύχω τίποτα, καθώς όταν κουνάω το ποντίκι προς κάποια μεριά η εικόνα δεν παραμένει σταθερή την στιγμη που σταματάω να κουνάω τον δείκτη, αλλα "γλιστράει ακομα πιο περα" με συνέπεια να μην μπορώ να σημαδέψω ΤΠΤ!! καμία ιδέα κανείς???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το εξής πρόβλημα....!

Περίπου στα 5 λεπτά gaming αφού βρήκα τον shasha, τα έπαιξε εντελώς το pointing! Δεν μπορώ να πετύχω τίποτα, καθώς όταν κουνάω το ποντίκι προς κάποια μεριά η εικόνα δεν παραμένει σταθερή την στιγμη που σταματάω να κουνάω τον δείκτη, αλλα "γλιστράει ακομα πιο περα" με συνέπεια να μην μπορώ να σημαδέψω ΤΠΤ!! καμία ιδέα κανείς???

 

αχαχαχαχαχαχαχα οτι σου ειπε ο φιλος ποιο πανω ισχυει :lol:

 

---------- Προσθήκη στις 15:32 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:30 ----------

 

Man find μια καινούργια μάσκα και πατα πατημένο το E ;)

 

Εγώ πάντως έμεινα άφωνος. Χτες πέτυχα σε ένα κτίριο ένα τέρας που δεν είχα ξαναδεί. Το οποιο άμα δεν το πυροβολήσεις δεν σου επιτίθεται. Μην το πυροβολήσετε και δέστε τι κάνει...just lol.

 

Και γενικά βασικά σε πολλά σημεία το AI είναι πολύ καλο γιατί γενικά δεν σου επιτίθονται άμα δεν πυροβολήσεις. Και το sneak είναι αρκετά καλο στο game.

 

το προσεξα και εγω αυτο . δεν πυροβολησα και ηρθε κοντα μου και σηκωθηκε στα δυο ποδια και εμεινε εκει με κοιτουσε λιγο και γκαριζε με απειλιτικο τροπο και περιμενα να δω αν επιτεθει , δεν επιτεθηκε και οταν παω να φυγω χωρις να το σκοτωσω , με κτυπησε πισωπλατα το λαμογιο αχαχαχαχα :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...