Προς το περιεχόμενο

Snowboard


Erwdios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα αφού υπάρχει παρεμφερές θέμα, ποιος ο λόγος για thread αποκλειστικά για Bansko?

 

Anyway στο θέμα μας:

Αντιγράφω από snowreport.gr

 

Αν υπαρχει καποιος που θελει να κανει μια εβδομαδα στο ISCHGL (http://www.ischgl.com) me 380e

(μτφ αεροδρομιο-ischgl-αεροδρομιο,καθημερινη μτφ στα χ.κ της περιοχης (See-Kapll-Ischgl-Samnau-Galtur) 7 διαν σε δικλινο με ατομικο wc πρωινο και γευμα να μου στειλει π.μ να του πω λεπτομερειες

 

Από γνωστό μου που πηγαίνει κάθε χρόνο Ischgl και εξασφαλίζει διαμονή σε χαμηλές τιμές. Ο άνθρωπος είναι ιδιώτης και δεν αποτελεί διαφήμιση το παραπάνω. (εννοώντας ότι δεν είναι ταξιδιωτικός πράκτορας ή κάτι παρεμφερές, εντούτοις, αν παραβιάζει τους κανόνες το συγκεκριμένο post παρακαλώ να διαγραφεί από τον αρμόδιο mod) Αν κάποιος ενδιαφέρεται μου στέλνει pm και το προωθώ στον άνθρωπο.

 

Στην παραπάνω τιμή δεν περιλαμβάνεται το ski pass που κοστίζει 250€ περίπου για 6 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

online store για αγορα σανιδας? να προτιμησω εσωτερικου η εξωτερικου και ποιο? θελω να παρω μια μεχρι €400. επισης τι αλλο θα χρειαστω?

Επεξ/σία από isspro
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το e-bay Γερμανίας έχει καλές τιμές, μιλώντας για μαγαζιά και όχι ιδιώτες. Απο κει και πέρα, βρες σετ σανίδας-δέστρας γιατί βγαίνει καλύτερη τιμή!

Να ρωτήσω και γω κάτι: Έχει πάει κανείς/καμία στο Borovec? Μπορεί να μας δώσει καμιά πληροφορία?? B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά... βρήκα αυτό το ταξίδι στο μπάνσκο !!! αλλά θέλει κόσμο για να είναι σε ισχύει !!

 

124,70€ αντί για 215€ για 4 ήμερη εκδρομή στο χιονοδρομικό Μπάνσκο στη Βουλγαρία για ατελείωτο snowboard, ski και clubbing. 42% έκπτωση

όποιος ενδιαφέρετε να κινηθεί γρήγορα γιατί είναι για λίγες μέρες μόνο η προσφορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά... βρήκα αυτό το ταξίδι στο μπάνσκο !!! αλλά θέλει κόσμο για να είναι σε ισχύει !!

 

124,70€ αντί για 215€ για 4 ήμερη εκδρομή στο χιονοδρομικό Μπάνσκο στη Βουλγαρία για ατελείωτο snowboard, ski και clubbing. 42% έκπτωση

όποιος ενδιαφέρετε να κινηθεί γρήγορα γιατί είναι για λίγες μέρες μόνο η προσφορά!

 

ξέχασα που το βρήκα αυτό ! www.musthave.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • 1 χρόνο αργότερα...

Hello! ξέρω ειναι παλιό θέμα αλλά πιστεύω κάποιος θα το δει και θα μου λύσει την απορία, όταν βλέπω στο επίσημο site ενός ξενοδοχείου σε καποιο με προσφορές κτλ και δείχνει σε άλλα 2 άτομα και σε άλλα 3+ η τιμή ειναι ανά άτομο η σύνολο για όλους? γιατί ειναι αδιευκρίνιστο στα site

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή είναι ανα δωμάτιο - διαμέρισμα, απλά σε ενημερώνει για τη χωρητικότητα του δωματίου.

 

Κοινώς στο δίκλινο δεν μπορείτε να χωθείτε 3 γι' αυτό θα πρέπει να κλείσεις κάτι μεγαλύτερο.

 

Προσοχή όμως στην ένδειξη παιδί, γιατί μπορεί να είναι για 3 το δωμάτιο, 2 ενήλικες και ένα παιδί και να βρεθείτε να κοιμάστε σε καμιά κούνια ή σε κανένα κρεβατάκι παιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...