Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα τα έχει κρατήσει.

Το version το βλέπουμε από κάπου ή μόνο από το main application στα properties του;

δεν ξερω αν φαινεται και καπου αλλου

αλλα απο τη στιγμη που στην εκκινηση δε σου βγαζει διαθεσιμο καποιο patch σημαινει οτι εισαι ενημερωμενος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το version το βλέπουμε από κάπου ή μόνο από το main application στα properties του;

 

Σ' εμένα δεν εμφανίζει τη version στα Properties του Application.

Αντίθετα τη διάβασα στο ReadMe.txt που υπάρχει στο x:\Ubisoft\Assassin's Creed Brotherhood\Support\Readme

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν έχω παίξει καθόλου τα προηγούμενα 2 Assassin's Creed θα χάσω πολλά αν πάω κατευθείαν στο Brotherhood?Η να ξεκινήσω κανονικά απο το 1, μετα το 2 και μετά στο Brotherhood.Τι προτείνετε όσοι τα έχετε παίξει και τα 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή δεν έχω παίξει καθόλου τα προηγούμενα 2 Assassin's Creed θα χάσω πολλά αν πάω κατευθείαν στο Brotherhood?Η να ξεκινήσω κανονικά απο το 1, μετα το 2 και μετά στο Brotherhood.Τι προτείνετε όσοι τα έχετε παίξει και τα 3.

Θα χασεις πολλα,αλλα επειδη το 1 μπορει να σε κουρασει ξεκινα τουλαχιστον απο το 2, ειναι αλλωστε το καλυτερο της σειρας

 

Sent from my LG-P500 using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στε καλά παιδιά.Ξεκινάω το 2 αν είναι και το 1 ισως το παίξω μόλις τελειώσω και το Brotherhood.Αν έχει καλή ιστορία και το 1 πείτε το όμως έτσι και να κουράσει λιγάκι δεν πειράζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα το 1, δεν το συζητάμε! Απλά θα παίξεις μόνο τα απολύτως απαραίτητα, μην κάτσεις να κάνεις πχ 6 αποστολές εκεί που χρειάζονται 3 ή να μαζεύεις σημαίες και τέτοια, δεν έχει κανένα νόημα. Το main story όμως σπέρνει.

 

Από το 2 και μετά ξέσκισέ τα όλα: sidequests, secondary κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως δεν θα ξεκιναγα απο το 1.Το παιχνιδι ειναι βαρετοοοο και μετα μπορει να μην θελεις να παιξεις τα αλλα δυο.Ξεκινα απο το 2 και διαβασε το plot του 1 σε καμια wikipedia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καλά το 1ο είναι και ο ορισμός του επαναλαμβανόμενου, αν κοιτάξεις σε λεξικό για αυτή τη λέξη δίπλα θα γράφει Assassin's Creed 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...