Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρει κανένας τι παίζει με το CrossFire και αυτό το παιχνίδι..?

Έκανα φορμάτ χθές και μόνο η μία δουλεύει..

 

(ναί, το crossfire είναι ενεργοποιημένο απο το engine control center)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ξέρει κανένας τι παίζει με το CrossFire και αυτό το παιχνίδι..?

Έκανα φορμάτ χθές και μόνο η μία δουλεύει..

 

(ναί, το crossfire είναι ενεργοποιημένο απο το engine control center)

Και εγω με την μια το ειχα παιξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

ρε παιδια που αποθηκευεται το παιχνιδι?το εκανα εγκατασταση αλλα δεν εμφανιστηκε κανας φακελος στα εγγραφα μου.και οταν μετακινω το παιχνιδι με σκληρο,ξανααρχιζω απο την αρχη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν μη λέμε χαζομάρες, το 1 είναι φοβερό ξέδωμα. Εκεί στα τελευταία λέβελ που 'χει τουμπανιάσει ο αλταήρ, έβγαινα στα βουνά, μάζευα 4-5 διμοιρίες και καθόμουν κι έσφαζα.

 

Τα επόμενα 2 ήταν πολύ ωραία, αλλά σε κάτι φάσεις που έπρεπε να πηδήξεις από το τούβλο που στεκόσουν στην γερμένη οδοντογλυφίδα απέναντι και έμπαινε αυτή η μαλακισμένη κάμερα προοπτικής, ήθελα να το σπάσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

παιδια εχω προβλημα με τα save! το game το χω παρει απο τον θειο!!!

βασικα απ οτι κατλαβα δεν μου φτιαχνει φακελο για τα save στα εγγραφα μου με αποτελεσμα να μην κανει save το παιχνιδι!! ξερει κανεις τι παιζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογαριασμός χρήστη.

 

δεν εχω λογαριασμο χρηστη για τα windows βασικα ευχαριστω που θες να βοηθησεις αλλα δεν καταλαβαινω τι μου λες να αλαξω!! πχ ποιος ειναι ο λογαριασμος χρηστη για τα win??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν άνοιξες τον υπολογιστή πρώτη φορά, σου ζήτησε να βάλεις όνομα χρήστη.

Αν τον έβαλες με ελληνικούς χαρακτήρες, πρέπει να το αλλάξεις και να βάλεις αγγλικούς.

 

υγ : αν δεν είχεις λογαριασμό χρήστη, δεν θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις τον υπολογιστή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν άνοιξες τον υπολογιστή πρώτη φορά, σου ζήτησε να βάλεις όνομα χρήστη.

Αν τον έβαλες με ελληνικούς χαρακτήρες, πρέπει να το αλλάξεις και να βάλεις αγγλικούς.

 

υγ : αν δεν είχεις λογαριασμό χρήστη, δεν θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις τον υπολογιστή

 

οοο ρε φιλε σε ευχαριστω τωρα το πιασα να σε καλα α το δοκιμασω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να 'σαι καλά. ^_^

 

φιλε τελικα εν επιασε αυτο αλαξα το ονομα οπως μου ειπες συγκεκριμενα εχω win 7 οποτε πηγα

υπολογιστης μου-->ιδιοτητες-->ονομα υπολογιστη-->αλαγη και απο στελιος το καμα stelios μετα εκαμα εγκατασταση στο παιχνιδι αλλα εν αλλαξε κατι, παλι φακελο εν εφτιαξε!!!

 

υ.γ(1): το παιχνιδι το παιξα για να το τσεκαρω αν κανει save μεχρι που παει ο ezio με τον μαριο στην βιλα που σου βγαζει 3 πρωτες αποστολες εν εκαμα καμια απλα πατησα quit με βαση τα προηγουμενα assasins θα επρεπε να ειχε κανει ενα save!!

 

υ.γ(2): αν και το ονομα του pc αλλαξε σε stelios τα εγγραφα ως user εχει μεινει στελιος ειμαι ξενερωμενος οσο δεν παει αν πρεπει να κανω format για να παιξω αυτο το παιχνιδι τι να πω!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε τελικα εν επιασε αυτο αλαξα το ονομα οπως μου ειπες συγκεκριμενα εχω win 7 οποτε πηγα

υπολογιστης μου-->ιδιοτητες-->ονομα υπολογιστη-->αλαγη και απο στελιος το καμα stelios μετα εκαμα εγκατασταση στο παιχνιδι αλλα εν αλλαξε κατι, παλι φακελο εν εφτιαξε!!!

 

υ.γ(1): το παιχνιδι το παιξα για να το τσεκαρω αν κανει save μεχρι που παει ο ezio με τον μαριο στην βιλα που σου βγαζει 3 πρωτες αποστολες εν εκαμα καμια απλα πατησα quit με βαση τα προηγουμενα assasins θα επρεπε να ειχε κανει ενα save!!

 

υ.γ(2): αν και το ονομα του pc αλλαξε σε stelios τα εγγραφα ως user εχει μεινει στελιος ειμαι ξενερωμενος οσο δεν παει αν πρεπει να κανω format για να παιξω αυτο το παιχνιδι τι να πω!!!!

 

σου ειχα απαντησει και στο προηγουμενο θεμα,αλλα μαλλον ειτε με εκανες report επειδη σου ειπα να το αγορασεις(εφοσον δηλωνες και ΦΑΝ του παιχνιδιου) ειτε το εκανε καποιος mod.

Τεσπα.

Φτιαξε ενα νεο χρηστη στον υπολογιστη σου με λατινικους χαρακτηρες(stelios δλδ)και καντο εγκατασταση εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...