Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ρε συ πφφφ μόλις τώρα το τερμάτισα εγώ...τουλάχιστον στο 3 από είδα μόλις τώρα συνεχίζεις το παιχνίδι ως ezio :) στα παλιά άνοιγες το τελευταίο save αν δεν απατώμαι χαχα...αλλά τι έγινε στο τέλος δε κατάλαβα ??? :? Ghostrider μπας και κατάλαβες τίποτα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα.ενω εχω βαλει αναλυση 1920-1200 δεν το δειχνει fullscreen.ξερει κανεις?

 

To game πρέπει να είναι κλειδωμένο να παίζει σε 16:9 αναλύσεις, οπότε βάζει μαύρες γραμμές πάνω κάτω. Και 1920-1080 ανάλυση να του βάλεις (που είναι 16:9), πάλι στη δικιά σου οθόνη που είναι 16:10, πιθανότατα θα φαίνεται τραβηγμένο κάθετα. Νομίζω πως το θυμάμαι αυτό να συμβαίνει από το πρώτο Assassin's Creed

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Requiescat in pace!

 

 

Το τέλος τα έσπασε και είναι αυτό και μόνο ένας λόγος να το παίξει κάποιος.Έδωσε ρέστα.Θα έγραφα απίστευτα πράγματα αν μιλούσαμε για ταινία..Αλλά επειδή δεν μιλάμε για ταινία το SP παιχνίδι ήταν ψιλοβαρετό σε σχεση με το 2.Μια τεράστια πόλη με 50000000 μαγαζάκια να αγοράσεις τελείως ηλίθιο πράγμα δηλαδή.Μηδέν αποστολές της προκοπής στο main story.Προχωράς προχωράς προχωράς,ακόμη και το σκότωμα το κάνουν άλλοι για σένα,και τέλος.Πολύ μικρή διάρκεια αν αφοσιωθείς στο main story και δεν χάσεις χρόνο δεξιά και αριστερά σε χαζομαρίτσες.Τσάμπα η τούμπανο πόλη που φτιάξανε δηλαδή.Θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο.Πολύ βίντεο,πολύ περπάτημα,πολλά μαγαζάκια να αγοράσεις,λίγο game και αυτό το λίγο με ελάχιστη δράση και μηδενική δυσκολία.Τα μόνα σημεία που συνάντησα κάτι λίγο πιο δύσκολο από τα υπόλοιπα ήταν σε χαζές αποστολές.Πιο πολύ δηλαδή παίζεις για να δεις τι θα γίνει παρακάτω στην ιστορία παρά για να ευχαριστηθείς παιχνίδι.Αλλά η ιστορία έδωσε ρέστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά την πανοπλία του altair πως την βγάζω? την έχω φορέσει από την αρχή και δεν μπορώ να την βγάλω για να δω τα διάφορα κομμάτια πανοπλίας που αγοράζω.ακόμα και όταν υποτίθεται ότι μεταμφιέζεται ο ezio, πάλι με την πανοπλία του altair με δείχνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το τέλος τα έσπασε και είναι αυτό και μόνο ένας λόγος να το παίξει κάποιος.Έδωσε ρέστα.Θα έγραφα απίστευτα πράγματα αν μιλούσαμε για ταινία..Αλλά επειδή δεν μιλάμε για ταινία το SP παιχνίδι ήταν ψιλοβαρετό σε σχεση με το 2.Μια τεράστια πόλη με 50000000 μαγαζάκια να αγοράσεις τελείως ηλίθιο πράγμα δηλαδή.Μηδέν αποστολές της προκοπής στο main story.Προχωράς προχωράς προχωράς,ακόμη και το σκότωμα το κάνουν άλλοι για σένα,και τέλος.Πολύ μικρή διάρκεια αν αφοσιωθείς στο main story και δεν χάσεις χρόνο δεξιά και αριστερά σε χαζομαρίτσες.Τσάμπα η τούμπανο πόλη που φτιάξανε δηλαδή.Θα μπορούσε να ήταν πολύ καλύτερο.Πολύ βίντεο,πολύ περπάτημα,πολλά μαγαζάκια να αγοράσεις,λίγο game και αυτό το λίγο με ελάχιστη δράση και μηδενική δυσκολία.Τα μόνα σημεία που συνάντησα κάτι λίγο πιο δύσκολο από τα υπόλοιπα ήταν σε χαζές αποστολές.Πιο πολύ δηλαδή παίζεις για να δεις τι θα γίνει παρακάτω στην ιστορία παρά για να ευχαριστηθείς παιχνίδι.Αλλά η ιστορία έδωσε ρέστα.

 

δηλαδη μας λες.. GAMEPLAY ΜΗΔΕΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

True, έχει καλύτερες σκιές και φωτισμό κυρίως.

Έφτασα στο σημείο που μπορείς να κάνεις recruit assassins και χαίρομαι. :P

 

Bad Assassins Moment:

Έστειλα τους 5 καλύτερους μου (lvl 5) σε μια αποστολή με 73% ποσοστό επιτυχίας και απέτυχαν! (όλοι dead κλασσικά)

Τρεχα μετά να σώσεις τους τυχαίους πάλι. :P

 

Good Assassins Moment:

Την πρώτη φορά που τους κάλεσα για support και βγήκε ο ένας μέσα από τα άχυρα πίσω από τον στόχο μου και χλατς!

Ούτε οργανωμένο coop να ήταν. :D

 

τελείως cheat οι recruits, μπορείς να μαζέψεις ένα ΣΤΡΑΤΟ από guards απέναντί σου και αν έχεις διαθέσιμες 3 ομάδες να τους σκοτώσεις όλους σε χρόνο DT με το Arrow Storm...

 

προφανώς δεν πηγαίνεις σε αποστολές χωρίς να πιάνεις το 100%, safe way, easiest way :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπα, πιο πολύ γουστάρω να τρώω τον στρατό μόνος μου. :P

Άλλωστε με τα kill streaks που κάνει τώρα ο Ezio φεύγουν αρκετοί εύκολα.

Εξαρτάται βέβαια τί υπάρχει στους αντιπάλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

.Μηδέν αποστολές της προκοπής στο main story.Προχωράς προχωράς προχωράς,ακόμη και το σκότωμα το κάνουν άλλοι για σένα,και τέλος.Πολύ μικρή διάρκεια αν αφοσιωθείς στο main story και δεν χάσεις χρόνο δεξιά και αριστερά σε χαζομαρίτσες.

 

πράγματι, το main story είναι ΤΡΟΜΕΡΑ μικρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά κάτσε να το τερματίσει κόσμος μην σποιλεριάσουμε και μετά.

 

 

Η Λούσι τελικά ήταν templar;

 

kristen-bell-11230901.jpg

 

Εγώ πάντως θα την κάρφωνα πριν το τέλος! :mrgreen:

 

 

Αυτοί που ακούγονται μόλις πέφτουν οι τίτλοι τέλους ποιοι ήταν;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Δεν ξέρουμε σίγουρα. Μπορεί να ήταν, μπορεί και να μην ήταν... Θα το μάθουμε στο μέλλον.

Πάλι δεν ξέρουμε νομίζω. :P Υπάρχει μια θεωρία να είναι κάποιος απόγονος πάλι που ζει τις αναμνήσεις του Desmond, αλλά γενικά απλά μας άφησαν μκες πάλι και περιμένουμε.

 

Κι εγώ θα την "κάρφωνα" την Lucy, όχι με το blade όμως. ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ψιλοσίγουρο είναι για την Λούσι.Για τους άλλους νομίζω ότι ήταν assassins.O Ντέσμοντ ήταν ο Αδάμ πάντως;Κατάλαβε κανένας ότι παίζει να έχουμε και τριλογία με την Έυα στο μέλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...