Προς το περιεχόμενο

Assassin's Creed: Brotherhood


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

YouGotRight386.jpg

Ελεος θα εχουμε τα ιδια παλι?

Στο GTA IV βαζεις minimum ολα τα graphic settings , η GPU χρησιμοποιει 500/1000 MB και παλι σου πεταει error για ενεπαρκη μνημη..

Και οχι δεν φταιει η καρτα.. Με λιγο γουγλαρισμα μεχρι και cp με καρτες πυραυλους πετανε αυτο το error..

 

Κριμα τους τοσους μηνες αναμονης , αν ειναι ετσι.. :mad:

 

Εφόσον τούς έχει φάει το DRM αντί να κάτσουνε και να διορθώσουνε κάποια πράγμματα, έχω ακούσει πως το παιχνίδι το έχουν έτοιμο απλά είναι επικεντρωμένοι στο DRM, στην τελική θα την πατήσουν σαν το crysis 2 και θα τραβάνε τα μαλιά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 286
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εφόσον τούς έχει φάει το DRM αντί να κάτσουνε και να διορθώσουνε κάποια πράγμματα, έχω ακούσει πως το παιχνίδι το έχουν έτοιμο απλά είναι επικεντρωμένοι στο DRM, στην τελική θα την πατήσουν σαν το crysis 2 και θα τραβάνε τα μαλιά τους.

Ας καθονται λοιπον να τριβουν τα χερια τους μεχρι το μαρτη οπου και θα κυκλοφορησει γιατι μολις δουν τα bypass και τα cracks στο piratebay δεν θα ξερουν απο που τους ηρθε..

Ενα εχω να πω:

OTI NA NAI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ ξέρουν πως ότι και να κάνουν το παιχνίδι θα σπάσει.Όλη αυτή η ιστορία γίνεται για να σπάσει 10 μέρες πιο μετά.Παίζει με 10 μέρες να βγάζουν πολλά εκατομμύρια παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Multiplayer φαίνεται τρελή σούπα.

 

 

Ευτυχώς το sigleplayer φαίνεται για άλλη μια φορά προσεγμένο. :-)

 

 

Θα δείξει βέβαια...

 

 

Φιλε μου, το εχει ενας φιλος μου στο ps3 και το online του ειναι πραγματικα διασκεδαστικο...τη μια εισαι με την ομαδα που κυνηγαει και την αλλη με αυτους που τους κυνηγανε και δεν πρεπει να καρφωθουν. Αρκετα μας αρεσε. Βεβαια γνωμες ειναι αυτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ubi drops always-on DRM on AC: Brotherhood PC

 

Last week, the Steam page for Assassin’s Creed: Brotherhood made no mention of Ubisoft’s always-on PC DRM, and today it has been confirmed by a Ubisoft representative that the controversial method will not be included in the game.

 

“The PC version of Assassin’s Creed Brotherhood, after an initial login, will be playable offline in single player mode,” confirmed the rep.

 

Of course, to play the multiplayer portions, one will have to be online obviously, but at least the single-player portion will be playable offline.

 

Assassin’s Creed: Brotherhood is out March 17 in the US and March 18 in Europe.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δεν λένε να περάσουν αυτές οι ρημάδες οι μέρες να κυκλοφορήσει επιτέλους. Δεν πιστεύω να κάνουν πάλι καμιά λαμογιά 2-3 μέρες πριν την κυκλοφορία??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλιστα. 'Αλλο ένα game διαρρέει πριν την ημερομηνία κυκλοφορίας του. Μήπως θα έπρεπε να το κοιτάξουν αυτό οι εταιρείες? Εδω ακόμα εμείς περιμένουμε το preorder.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...