Προς το περιεχόμενο

Θα πατε Μουντιαλ?


benign

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω πολυ για τα λινκς.Θα το ψαξω διεξοδικα.

 

Παντως πιστευω πως εκτος ισως απο τον αγωνα με Αργεντινη,θα μπορει κανεις να βρει εισιτηρια και εκει λιγο πριν τον αγωνα.Δεν νομιζω να υπαρχει η τεραστια ζητηση για τους προκριματικους αγωνες της εθνικης μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

http://www.travelstories.gr/%E1%F6%F1%E9%EA%DE/12317-%EC%E5-%F4%E7%ED-%E5%E8%ED%E9%EA%DE-%E5%EB%EB%DC%E4%EF%F2-%F3%F4%E7-%ED%FC%F4%E9%EF-%E1%F6%F1%E9%EA%DE.html

Διάβασε κι αυτό,Επίσης ρώτα και σε κανένα ταξιδιωτικό πρακτορείο αν έχει τίποτα πακέτα για το Μουντιάλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικο το τελευταιο link και πολυ γελιο τα μυνηματα των παιδιων!!!

 

---------- Προσθήκη στις 01:53 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 01:50 ----------

 

Αυτο το λινκ ετσι για συναισθηματικους λογους.

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=8KCFcJgEa_4[/ame]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αξίζει να πας για μία εβδομάδα, φροντισε να έχεις άδεια για κανα μήνα.

Και επίσης η εγκληματικότητα δεν ειναι και τόσο μεγάλο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω insomniac.Μου αρεσει παρα πολυ να ταξιδευω και να μαθαινω γυρω απο τις κουλτουρες αλλων λαων.Το προβλημα ειναι να βρω καποια παρεα γιατι ολου οι φιλοι μου ειναι μουχλες.

 

Εγω προσωπικα δεν φοβαμαι την εγκληματικοτητα,γιατι νομιζω οτι αν καποιος εχει ενημερωθει σωστα για το που πηγαινει, σε ποια μερη σε μια πολη,αποφευγοντας τα επικινδυνα,ειναι ελαχιστοι οι κινδυνοι.

 

Υπαρχουν στις μερες μας αφθονες πληροφοριες απο το ιντερνετ για καθε ταξιδιωτικο προορισμο και απο τουριστικα sites αλλα και απο ιδιωτες που πηγαν σε καποιο τοπο ,τους αρεσε και γραφουν στοιχεια απο τις εμπειριες τους και χρησιμες πληροφοριες.

 

Θα μου αρεσε να επισκεφτω Ελληνικα μαγαζια εκει,θα ειναι συγκινητικο να δεις πως πανε εκει οι Ελληνες,πως περνανε,να σου δωσουν στοιχεια,να σου διηγηθουν ιστοριες τους.Μου αρεσουν πολυ αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μετα την χτεσινη εμφανιση απεντανι στον Αρη τον βλεπω τον Χριστοδουλοπουλο να παιζει Αφρικη.

 

Παρεπιπτοντως ποιοι παικτες απο ολες τις ομαδες νομιζετε οτι πρεπει να πανε και που εστιαζετε τις αδυναμιες της Εθνικης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν μου περισσεύουν χρήματα (δηλαδή θα προτιμούσα να τα ρίξω κάπου αλλού) και -κυρίως- χρόνος. Κατά τα άλλα πολύ ευχαρίστως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστες επισημανσεις αλλα πρεπει να ρισκαρουμε και λιγο στην ζωη.Εξαλλου οπως ειπε ενας επιτυχημενος Αγγλος συγγραφεας ,''οι πιο πολλοι ανθρωποι οταν χαιρετουν τους φιλους τους λενε take care εγω λεω take risks.''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και μπορούσα να πάω, λόγω οικογενειακών φίλων στο Γιοχάνεσμπουργκ (Έλληνες μετανάστες), δεν μου πέρασε στιγμή από το μυαλό να κάνω το ταξίδι. Αφενός γιατί μου έχουν περιγράψει τους τεράστιους κινδύνους (το 2008 οικογενειακώς τους είχαν πιάσει ομήρους μέσα στο ίδιο τους το σπίτι.......) και αφετέρου γιατί ως χώρα δεν με ενθουσιάζει. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω ακόμα με ποιο σκεπτικό έδωσαν την συγκεκριμένη διοργάνωση στην Νότιο Αφρική? Ελπίζω το 2014 να μην γίνει στο.....Πακιστάν :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

chill

Μια κοπελα φαρμακοποιος στην γειτονια μου ειναι Ελληνιδα απο Ν.Αφρικη. Μου ειπε οτι αν ενας τουριστας δεν παει σε κακοφημα μερη δεν ντυνεται πολυ ακριβα ωστε να προκαλει (σε μια φτωχη χωρα οπως η Ν.Αφρικη)ειναι ασφαλης.Οι κατοικοι ειναι φιλοξενοι.

 

Νομιζω πηγες τωρα σε ακραια συγκριση με το Πακισταν.Καμμια σχεση,για δες λιγο wikipedia την διαφορα σε υποδομες.Σε καταλαβαινω πως το εννοεις αλλα εισαι αδικος με την Ν.Αφρικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

AN πηγαινα που δεν θα παω θα πηγαινα για να δω την ιταλια,την ισπανια,την αργεντινη,τη βραζιλια.Σιγα μην εφευγα απο εδω για να παω να δω στην αφρικη τον κατσουρανη και το χαριστεα.Δεν φτανει που τους βλεπουμε στην ελλαδα θα παμε κ στην αφρικη να τους δουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...