Προς το περιεχόμενο

Σοκολατολογία-Σοκολατογνωσία


evabb

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μας εφερε ενας γνωστος προσφατα κατι σοκολατες απο Ελβετια και δοκιμασα σημερα εντελως ανυποψιαστος... Πρεπει να ηταν καποια απο αυτες http://www.villars.com/Pauses-gourmandes-avec-les-chocolats-Villars.detailavec+M5172c99e847.0.html?&tx_ficheproduits_pi1[famille]=18&tx_ficheproduits_pi1[gamme]=2&tx_ficheproduits_pi1[id]=252&tx_ficheproduits_pi1[prod]=33 

Μιλαμε για τρελη ποσοτητα ποτου μεσα οχι μαλακιες...Στην αρχη μου φανηκε περιεργο αλλα μετα πορωθηκα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας εφερε ενας γνωστος προσφατα κατι σοκολατες απο Ελβετια και δοκιμασα σημερα εντελως ανυποψιαστος... Πρεπει να ηταν καποια απο αυτες http://www.villars.com/Pauses-gourmandes-avec-les-chocolats-Villars.detailavec+M5172c99e847.0.html?&tx_ficheproduits_pi1[famille]=18&tx_ficheproduits_pi1[gamme]=2&tx_ficheproduits_pi1[id]=252&tx_ficheproduits_pi1[prod]=33 

 

Μιλαμε για τρελη ποσοτητα ποτου μεσα οχι μαλακιες...Στην αρχη μου φανηκε περιεργο αλλα μετα πορωθηκα :P

Δεν μου έχει αρέσει καμιά σοκολάτα-σοκολατάκι με ποτό μέσα...νομίζω ότι δεν ταιριάζουν καθόλου αυτά τα δύο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου έχει αρέσει καμιά σοκολάτα-σοκολατάκι με ποτό μέσα...νομίζω ότι δεν ταιριάζουν καθόλου αυτά τα δύο!

 

τι λες ρε αντιχρηστε χαχαχα παυλιδης τσερυ τα σπαει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου έχει αρέσει καμιά σοκολάτα-σοκολατάκι με ποτό μέσα...νομίζω ότι δεν ταιριάζουν καθόλου αυτά τα δύο!

 

ΙΕΡΟΣΥΛΕΕΕ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λες ρε αντιχρηστε χαχαχα παυλιδης τσερυ τα σπαει

 

 

ΙΕΡΟΣΥΛΕΕΕ

 

Εντάξει, όπως έχω πει δεν είμαι και πολύ φαν της σοκολάτας γενικότερα οπότε δεν μετράει και τόσο η γνώμη μου...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, όπως έχω πει δεν είμαι και πολύ φαν της σοκολάτας γενικότερα οπότε δεν μετράει και τόσο η γνώμη μου... :)

 

Α τώρα σε θυμήθηκα.. είσαι ο μικρούλης που χρήζει φροντιστηρίου από την ευαμπίμπη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, όπως έχω πει δεν είμαι και πολύ φαν της σοκολάτας γενικότερα οπότε δεν μετράει και τόσο η γνώμη μου... :)

 

κοιτατε τι συνεχιζει να λεει καλα ενας μοντ να τον μπαναρει δεν υπαρχει χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου έχει αρέσει καμιά σοκολάτα-σοκολατάκι με ποτό μέσα...νομίζω ότι δεν ταιριάζουν καθόλου αυτά τα δύο!

Και εγω ετσι ελεγα αλλα αυτη με το ουισκι ηταν κατι διαφορετικο....πικριζει το ποτο στην αρχη και μετα η σοκολατα σου φαινεται ακομα πιο γαματη. Ασε που κανεις και κεφαλακι ευκολα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω ετσι ελεγα αλλα αυτη με το ουισκι ηταν κατι διαφορετικο....πικριζει το ποτο στην αρχη και μετα η σοκολατα σου φαινεται ακομα πιο γαματη. Ασε που κανεις και κεφαλακι ευκολα :P

 

και να σε πιασει η τροχαια για αλκοτεστ και τους λες κυριε αστυνομε δεν εχω πιει μονο κατι σοκολατακια εφαγα χαχα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...