Προς το περιεχόμενο

Apple iPad


ApoelAndreas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

George οταν κανεις deauthorise ελευθερωνεται μια θεση απο τις 5. Γενικα ομως δεν ειναι ενα θεμα που πρεπει να σε αγχωνει.

Ενας ευκολος τροπος για να ξαναπερασεις τα apps σου σε "κενο" itunes , ειναι η επιλογη transfer purchases απο το μενου του itunes , αφου συνδεσεις την συσκευη σου.

 

Τωρα γενικα με το backup του itunes σε pc δεν ξερω τι παιζει γτ δεν μου εχει χρειαστει , αλλα με ενα google θα βρεις πολλες απαντησεις και στο φορουμ και αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

George οταν κανεις deauthorise ελευθερωνεται μια θεση απο τις 5. Γενικα ομως δεν ειναι ενα θεμα που πρεπει να σε αγχωνει.

Ενας ευκολος τροπος για να ξαναπερασεις τα apps σου σε "κενο" itunes , ειναι η επιλογη transfer purchases απο το μενου του itunes , αφου συνδεσεις την συσκευη σου.

 

Τωρα γενικα με το backup του itunes σε pc δεν ξερω τι παιζει γτ δεν μου εχει χρειαστει , αλλα με ενα google θα βρεις πολλες απαντησεις και στο φορουμ και αλλου.

Να'σαι καλά =)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jenga πήγα να γράψω αλλά με έφαγε η αυτόματη διόρθωση!!

 

Σήμερα το απόγευμα έπαιζα μια ωραία πασιεντζα στο iPad, μου τραβάει ένα ξεγυρισμενο κόλλημα και τα έχασα όλα. Αναγκάστηκα να κάνω restore από την αρχή και το backup μου ειναιστον υπολογιστή στην Πάτρα (εγώ είμαι διακοπές Κρήτη)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jenga πήγα να γράψω αλλά με έφαγε η αυτόματη διόρθωση!!

 

Σήμερα το απόγευμα έπαιζα μια ωραία πασιεντζα στο iPad, μου τραβάει ένα ξεγυρισμενο κόλλημα και τα έχασα όλα. Αναγκάστηκα να κάνω restore από την αρχή και το backup μου ειναιστον υπολογιστή στην Πάτρα (εγώ είμαι διακοπές Κρήτη)...

εισαι jb ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι jb ?

 

Ναι, είμαι jb αλλά η εφαρμογή για πασιεντζα που έπαιζα ήταν νόμιμη κανονικοτατα...

 

Απλά κόλλημα, καμία αντίδραση και μετά από πολύ κρατημα power και home, μόνο έτσι έσβησε τελικά και ξανανοιξε σε κατάσταση connect to iTunes...

 

Τώρα είδα αυτό το βίντεο

http://www.youtube.com/watch?v=dJkf8O8wOoU

 

Από ότι φαίνεται θα μπορούσα να έχω βγει από το recovery mode χωρίς να τα χάσω όλα... Κάποιος θαραλεος ας το δοκιμάσει να μας πει αν όντως δουλεύει έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρακαλούνται τα μέλη:

 

1. Όταν θέλουν να αναφέρουν προσφορές σε software για το iPhone ή το iPad να χρησιμοποιούν το σχετικό thread.

 

2. Όταν θέλουν να ρωτήσουν για εφαρμογές για iPhone ή iPad να κάνουν χρήση της συγκεκριμένης ενότητας.

 

Ευχαριστούμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι δε μπορω να το φορτισω μεσω usb; Εψαξα λιγο και καπου ειδα οτι χρειαζεται usb 2.0. Μα ο υπολογιστης μου εχει usb 2.0 και μαλιστα δοκιμασα να το φορτισω και σε αλλους δυο υπολογιστες αλλα συνεχεια λεει not charging.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια γιατι δε μπορω να το φορτισω μεσω usb; Εψαξα λιγο και καπου ειδα οτι χρειαζεται usb 2.0. Μα ο υπολογιστης μου εχει usb 2.0 και μαλιστα δοκιμασα να το φορτισω και σε αλλους δυο υπολογιστες αλλα συνεχεια λεει not charging.

 

δεν φορτίζει μέσω της τυπικής usb 2.0. Χρειάζεται High Power USB.... Θα το βρείς στα νέα iMac, MacBook Pro και σε κάποιες gigabyte motherboard...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν φορτίζει μέσω της τυπικής usb 2.0. Χρειάζεται High Power USB.... Θα το βρείς στα νέα iMac, MacBook Pro και σε κάποιες gigabyte motherboard...

Όου. <_<

 

Ώρα να πάω να βρω μετασχηματιστή για το φορτιστή που ήρθε μαζί του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...