Προς το περιεχόμενο

Driving και Racing Games (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


chiderboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχετε να προτείνετε κανένα Racing game σε στυλ Carmagedon 2 κυριως ,που να υποστοριζει lan?

Ανεξαρτήτως απαιτήσεων!

Αρκεί να είναι συμβατό με 7αρια και να έχει "πολλες καταστροφες"!

(βαρεθήκαμε να παιζουμε Pro ρε αδέρφια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Carmageddon είναι racing και δεν το ήξερα? :P

 

Εγώ προτείνω το Live for Speed ή κάποιο εκ των GTR. Για πιο arcade καταστάσεις φαντάζομαι ότι οποιοδήποτε πρόσφατο Need for Speed θα σας καλύψει.

 

(άκυρο, τώρα είδα που είπες για τις καταστροφές)

 

Αν όμως θέλεις ντε και σώνει παιχνίδι σε στιλ Carmageddon, τότε δεν μπορώ να βοηθήσω. Ίσως υπάρχει LAN mode σε κανα Grand Theft Auto? Ίσως το Burnout Paradise?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να βρω ενα καλο παιχνιδι με αυτοκινητα....για PC που να μοιαζει στο Gran Turismo δηλαδη να μπορεις να ξεκινησεις απο το 0 με μικρα αμαξακια και σιγα σιγα να βγαζεις λεφτα και να τα βελτιωνεις η να αγοραζεις αλλα...Ζηταω πολλα οταν λεω σαν το Gran Turismo το ξερω αλλα εστω ενα που να το πλησιαζει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσο εχω ψαξει, μονο το Test Drive: Unlimited προσφερει κατι τετοιο....Νομιζω ειναι παιχνιδι του 2007 και οτι τωρα τον φλεβαρη κυκλοφορει το 2 ! Πάντως ψαχνω και γω τετοιο παιχνιδι επειδη εχω νοσταλγησει τις μερες στο Gran Turismo 01 που επαιρνα honda prelude μεταχειρο με 2k credits και το κανα τουμπανακι ...! Μαζευα λεφτα νικωντας μια πιστα με κατι mini cooper που ειχε :P και αργοτερα οταν το φτιαχνα καπως, επαιρνα type-r .... :P Αλλα ολο κατι γινοτανε και δε μπορουσα να το συνεχισω απο εκει και μετα :P (οχι λογω παιχνιδιου ,αλλων παραγοντων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσο εχω ψαξει, μονο το Test Drive: Unlimited προσφερει κατι τετοιο....Νομιζω ειναι παιχνιδι του 2007 και οτι τωρα τον φλεβαρη κυκλοφορει το 2 ! Πάντως ψαχνω και γω τετοιο παιχνιδι επειδη εχω νοσταλγησει τις μερες στο Gran Turismo 01 που επαιρνα honda prelude μεταχειρο με 2k credits και το κανα τουμπανακι ...! Μαζευα λεφτα νικωντας μια πιστα με κατι mini cooper που ειχε :P και αργοτερα οταν το φτιαχνα καπως, επαιρνα type-r .... :P Αλλα ολο κατι γινοτανε και δε μπορουσα να το συνεχισω απο εκει και μετα :P (οχι λογω παιχνιδιου ,αλλων παραγοντων)

 

Καλα ναι ωραιες εποχες...τι μου θυμισες...λεω να παω να βρω κανενα emulator ....εγω τα ειχα λιωσει αυτα και το 1 και το 2!! κατι endurance θυμαμαι που ετρεχα 2 ωρες και στο τελος ειχα θολωσει και εκανα μια βλακεια και με περναγαν και εσπαγα κοντρολακια!θα δοκιμασω παντως και το Test Drive εχω ακουσει πολυ καλα λογια γενικα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για περιβαλλον πιστας το nfs shift θα ηταν μια καλη ιδεα... το test drive unlimited ειναι σε δρομους κλπ εξω που ειναι και καλη απομιμιση των πραγματικων δρομων του νησιου.

Μετα για πιστα παλι δες το live for speed...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι ωραιες εποχες...τι μου θυμισες...λεω να παω να βρω κανενα emulator ....εγω τα ειχα λιωσει αυτα και το 1 και το 2!! κατι endurance θυμαμαι που ετρεχα 2 ωρες και στο τελος ειχα θολωσει και εκανα μια βλακεια και με περναγαν και εσπαγα κοντρολακια!θα δοκιμασω παντως και το Test Drive εχω ακουσει πολυ καλα λογια γενικα!!

 

epsxe emulator ...

ξερεις τι βαριεμαι τοοοσα χρονια μετα;;; να παιρνω παλι τα license ... αυτες τις αδειες για να "τρεχεις" και καλα... Ειχα παρει ολες εκτος απ τη τελευταια. Σιγουρα ειχα παρει τη μπλε και τη κοκκινη . κατεβασα το psx emulation cheater ( pec),και καλα βαζει cheat στον emulator αυτο, αλλα δεν εκανε δουλεια ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες οι αδειες ηταν σπασιμο νευρων, ειδικα καποιες δεν εβγαιναν με τιποτα.. Το καλο ηταν οτι απαξ και τις ειχες παρει στο 1, τοτε στο 2 αναγνωριζε το save και καποιες τις ειχες ηδη, δε θυμαμαι ακριβως γιατι περασε και καμια 10ετια απο τοτε.. Παντως ειναι παιχνιδαρα ακομα και τωρα,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω την Β την Α και τις international... εγω ψαχνω κανα τροπο να τις "περασω" πχ gameshark codes γιατι βαριεμαι μετα απο τοσα χρονια να στηνομαι μπροστα στη οθονη για να τις περασω... κανονικα..:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epsxe emulator ...

ξερεις τι βαριεμαι τοοοσα χρονια μετα;;; να παιρνω παλι τα license ... αυτες τις αδειες για να "τρεχεις" και καλα... Ειχα παρει ολες εκτος απ τη τελευταια. Σιγουρα ειχα παρει τη μπλε και τη κοκκινη . κατεβασα το psx emulation cheater ( pec),και καλα βαζει cheat στον emulator αυτο, αλλα δεν εκανε δουλεια ...

 

Ναι οντως ειναι κουραστικο αλλα εχει και πλακα !!να μην περνας την δοκιμασια για 1 δευτερολεπτο...χαχα και μετα να κοπανας το keyboard!!!παντως αν θυμαμαι καλα στο 2 σου εδινε αυτοκινητα αν εκανες τους καλυτερους χρονους!τωρα που το λες πριν 2 χρονια που επαιζα κατι RPG δεν θυμαμαι ποια ...ειχα χρησιμοποιησει ενα psx emulation cheater και δουλευε ρολόι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυυυυυυυυυυυυυυυ σπαστικοοοοο!!!!!! Να χανεις για ενα γκαντεμοδεκατο του δευτερολεπτουυυυυ!!!! Θυμασαι ποιο συγκεκριμενα ειχες χρησιμοποιησει...μπας και ξεμπερδεψω με τις παλιο license ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τον epsxe εχω, με τα plug-ins του, το παιχνιδι μου πηρε καποια ωρα ν το βρω γτ επεφτα σε ψοφια links συνεχεια.... Παιζει κανονικα κομπλε,τουλαχιστον το γκραν τουρισμο 01 αλλα το χω παρατησει γιατι βαριεμαι να περναω τα διπλωματα. Δοκιμασα τον pec για να βαλω cheat και το παιχνιδι κολλησε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...