Προς το περιεχόμενο

Driving και Racing Games (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


chiderboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι τον epsxe εχω, με τα plug-ins του, το παιχνιδι μου πηρε καποια ωρα ν το βρω γτ επεφτα σε ψοφια links συνεχεια.... Παιζει κανονικα κομπλε,τουλαχιστον το γκραν τουρισμο 01 αλλα το χω παρατησει γιατι βαριεμαι να περναω τα διπλωματα. Δοκιμασα τον pec για να βαλω cheat και το παιχνιδι κολλησε

Ναι και εγω συνειδητοποιησα οτι δεν εχω πλεον την υπομονη που ειχα καποτε !!!και δυστυχως αυτο συμβαινει με τα περισσοτερα παιχνιδια!!μας εχουν καλομαθει μου φαινεται με cheats και faqs...παλια ολα μονοι μας τα καναμε τωρα τα περιμενουμε ολα ετοιμα !!(φιλοσοφιες) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο! Πχ ψαχνω trainer για το need for speed hot pursuit 2 (010) και δε μου δουλευει κανενα. Κ το ψαχνω επειδη κουραστηκα να χανω για μισό δευτερολεπτο στα time trials ... Aσε που μεγαλωνοντας μας περασε η φάση του : να κατσω να ψαξω να εξερευνησω κτλ ..! θυμαμαι ακομα και στα ποκεμον στις κασετες game boy color ,πορωνομουνα ! Μετα ανακαλυψα τον visual boy advance που εχει ενσωματωμενο gameshark codes και ειπα : θα βαλω cheats απλα κ μονο για να δω τι εχανα παιζοντας χωρις αυτα ! Οπως ειπες βεβαια ειναι κ το οτι μας εχουν καλομαθει.. Αλλοι βεβαια ξενερωνουν ,εμενα δε με πειραζει.. Παντως οσο να ναι μεγαλωνοντας οπως προεγραψα σου φευγει αυτη η...πως να το πω ..games mania ... ! Για να επανελθω στο θεμα ,γι αυτο ακριβως το λογο ψαχνω οτιδηποτε κωδικους για το γραν τουρισμο... βαριεμαι να καθομαι παλι οπως πριν 10 χρονια για να παιρνω ολες τις αδειες. απλα θελω να παρω το χοντάκι μου και να κανω αγωνες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Θα ήθελα να μου πείτε τις γνώμες σας για τα καλύτερα racing παιχνίδια που έχεται παίξει, πρόσφατα αγόρασα τιμονιέρα και θα ήθελα να την δοκιμάσω, Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω παιχνίδια του 2010-2011 και όχι του 2000. Κάτι δυνατό εκτός του dirt2 που το έχω δοκιμάσει και είναι κορυφη.

(το tdu2 μόλις τώρα το κατεβασα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλύτερα racing παιχνίδια που έχεται παίξει

 

Σε αυτο που ζητας μονο η απαντηση του φιλου nikosblade ειναι η πλεον αρμοζουσα. Αν θες να ευχαριστηθεις τα λεφτα που εδωσες για τιμονιερα τοτε να κοιταξεις τον χειρισμο κ οχι τα γραφικα.

 

υ.γ. Αναμενουμε την 1.3 εκδοση του NetKar pro με καινουργια αυτοκινητα κ βροχη. Αυτη ειναι η προταση μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυριοι/ες βγηκε η εκδοση 1.3beta του Netkar pro http://www.netkar-pro.com/main/

 

Οσοι διαθετουν τιμονιερια κ ειδικα με αναδραση θα κανουν εγκλημα αν δεν το δοκιμασουν τουλαχιστον (τα 14,9Ε που ζηταει η full εκδοση ειναι πραγματικα πολυ λιγα για αυτο το αριστουργημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Εαν θελεις κατι σε ψιλοarcade φαση με ωραια γραφικα και να εχεις να ασχολησε τοτε need for speed shift unleashed 2.

Εαν παλι θελεις κατι με λιγο καλυτερα γραφικα κατα την γνωμη μου και πολυ πιο ωραιες συγκρουσεις τοτε σου προτεινω το GRID.απλα παιχνιδαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπερα, βασικα εκανα αυτο το threat για να αν εχετε καποια απορια σαν την δικη μου.

Ψαχνω για καποιο παιχνιδι σε υπολογιστη ή psp ή κατι τετοιο, παλιο ή καινουριο που να εχει μεσα το nissan 100nx ή αλλιως nx100. Εχω μια μανια με αυτο το αμαξι και δεν μπορω να το βρω σε κανενα παιχνιδι.

Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...