Προς το περιεχόμενο

Driving και Racing Games (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


chiderboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 391
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 3 μήνες μετά...

Υπαρχει κανα παιχνιδι που να εχει ειδικες που να κρατανε περισσοτερο απο 5 λεπτα?Οσα και να ψαξει κανενα δεν συγκρινεται με το Rally Championship 2000....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ρε παίδες έχετε να προτείνετε κανα καλό racing simulator?Έχω τερματίσει στο παρελθόν το grid.Δοκίμασα nfs shift 2(ok ξέρω γελάει ο κόσμος με τον συνδυασμό simulator και nfs :rolleyes: ) αλλά ξενέρωσα τρελά με το lag που έχει στον χειρισμό.Έχω ακούσει για lfs (και έχω παίξει μόνο κάτι σαν demo) αλλά μου φάνηκε ρεαλιστικό ωστόσο με γελοία γραφικά και αν δεν κάνω λάθος πρέπει να πληρώσεις για την full έκδοση(!?).Άκουσα και για Rfactor 2 το οποίο δεν το έχω δοκιμάσει αλλά κάτι αντίστοιχο με πληρωμή δεν παίζει και εκεί ή απλά δεν έχω ιδέα;Για ρίξτε καμια πρόταση.

 

A κάτι τελευταίο test drive unlimited μην το προτείνετε ούτε για πλάκα ρεαλισμός. :-(

 

Ρε γαμώ να μην έχουμε κανα GT η κανα FORZA στα πισιά τι αμαρτίες πληρώνουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.netkar-pro.com/main/

 

Τα 15Ε τα αξιζει και με το παραπανω!!!

φιλε το συγκεκριμενο παιχνιδι εχει καιρο που κυκλοφορησε σε ρωταω για να ξερω πανω κατω τι γραφικα θα εχει.

επεισης κυκλοφορει σε retail εκδοση ή μονο για download?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασίλη εσύ είσαι?? :P

 

Αυτή τη στιγμή η μόνη καλή και οικονομική λύση είναι το netkar. Aν εξαιρέσουμε το φοβερό ffb τα γραφικά είναι εξισου καλά. Σαν του shift δεν είναι βέβαια αλλά ούτε που θα το καταλάβεις όταν παρασυρθείς με την οδήγηση. Μπορείς να δοκιμάσεις το demo και να καταλάβεις.

Από κει και πέρα χωρίς πληρωμή μπορείς να δεις το rFactor το οποίο με πολύ διάβασμα και ταλαιπωρία με τις ρυθμίσεις του ffb μπορείς να το φέρεις στα μέτρα σου και να σε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο.

Το LFS πλέον δεν λέει λόγω των ''παιδικων'' πλέον γραφικών του, ενώ το iracing δεν το αναφέρω καν γιατί είναι με συνδρομή.Το rFactor 2 ακόμα δεν έχει βγεί, είναι σε beta μορφή και ουσιαστικά πληρώνεις για να γίνεις beta tester.

Εγώ πάντως είμαι κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος με το netkar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

logo2li.png

Το Greek Sim News δημιουργήθηκε πρόσφατα με πρωτοβουλία από εμενα (Νίκο) και από τον Remus (Βασίλη) το οποιο θα έχει νέα από τους Sim Racing τίτλους,live αγώνες με ζωντανή κάλυψη,video μαθήματα,συνέντευξης και αλλα.

 

Είναι ένας τρόπος ώστε το Sim Racing να διαδοθεί στην Ελλάδα.

 

Κάντε ένα Subscribe στο κανάλι μας και σε λίγο καιρό το Site θα είναι έτοιμο.

 

Youtube Channel

 

Website

Επεξ/σία από NickAtsi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...