Προς το περιεχόμενο

Driving και Racing Games (Αγαπημένα, Προτάσεις, Απορίες)


chiderboy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλακα πλακα το προτζεκτ καρς παιζει να ειναι το πρωτο gt/forza φαση παιχνιδι που βγαινει εβερ για πισι.

 

ac με μοχλο δεν παιζεται (τουλαχιστον εγω δεν)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αυτά τα δύο χάθηκε όλη η μαγεία των racing για εμένα.. Δεν λέω πως δεν υπάρχουν καλά παιχνίδια αλλά σαν αυτά τίποτα.. Τελευταίο racing που απόλαυσα ήταν και simulator, το gt5.. Δεν θα το λέγα όμως και racing αυτό το παιχνίδι.

 

 

4629.jpg

 

 

 

 

Need_for_speed_most_wanted_black_edition

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αυτά τα δύο χάθηκε όλη η μαγεία των racing για εμένα.. Δεν λέω πως δεν υπάρχουν καλά παιχνίδια αλλά σαν αυτά τίποτα.. Τελευταίο racing που απόλαυσα ήταν και simulator, το gt5.. Δεν θα το λέγα όμως και racing αυτό το παιχνίδι.

 

 

4629.jpg

 

 

 

 

Need_for_speed_most_wanted_black_edition

 

 

Ξέχασα το midnight club los angeles, το οποίο έχω λιώσει στο ps3, έχασα το save του όμως και το ξανάρχισα από την αρχή, καλούτσικο παιχνιδάκι, βασικά κερδίζει πόντους στο ότι έχει ποικιλία από διάφορα αυτοκίνητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Hot Pursuit ήταν καλό το 2010 όπως επίσης κ το Carbon το οποίο με ξυνισε το παράξενο σύστημα drift. Αντί να κάνεις ανάποδο τιμόνι προσπαθώντας να έχεις υπο έλεγχο τον ''κώλο'' πηγαινες κανονκά με την φορά της στροφής.

 

Επίσης, μια άποψη...το Underground 1 μου άρεσε περισσότερο απο το 2. Το 2 ναι μεν έχει περισσότερο customization κ αυτοκινητα αλλά σαν παιχνίδι είανι τεράστιο κ θες πολύ χρόνο για να τα ξεκλειδώσεις όλα. Επίσης, για να προχωρήσεις, έπρεπε να κάνεις το αμάξι τσίρκο, ώστε να ανέβεις σε αστεράκια κ να βγεις φωτο. Η πόλη επίσης πολύ βαρετή κ πολλά φωτάκια κ ιστορίες. Tέσπα, that was 2004...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Hot Pursuit ήταν καλό το 2010 όπως επίσης κ το Carbon το οποίο με ξυνισε το παράξενο σύστημα drift. Αντί να κάνεις ανάποδο τιμόνι προσπαθώντας να έχεις υπο έλεγχο τον ''κώλο'' πηγαινες κανονκά με την φορά της στροφής.

 

Επίσης, μια άποψη...το Underground 1 μου άρεσε περισσότερο απο το 2. Το 2 ναι μεν έχει περισσότερο customization κ αυτοκινητα αλλά σαν παιχνίδι είανι τεράστιο κ θες πολύ χρόνο για να τα ξεκλειδώσεις όλα. Επίσης, για να προχωρήσεις, έπρεπε να κάνεις το αμάξι τσίρκο, ώστε να ανέβεις σε αστεράκια κ να βγεις φωτο. Η πόλη επίσης πολύ βαρετή κ πολλά φωτάκια κ ιστορίες. Tέσπα, that was 2004...

 

Τα καλύτερα χρόνια ήταν αυτά όμως..  :rolleyes: (για εμένα πάντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Που λέτε έχω πεθυμήσει να παίξω κάποιο καλό racing game στο pc. Έχω να παίξω τέτοιου είδους παιχνίδι εδώ και δεν 5 χρόνια και θα ήθελα να μου πείτε πιο κατά τη γνώμη σας από τα πιο πρόσφατα είναι το καλύτερο. Από ότι θυμάμαι το τελευταίο παιχνίδι που έπαιξα ήταν το Juiced 2 και πριν από αυτό κάποιο Need For Speed. Οπότε αν μπορείτε θα ήθελα κάποιο σε αυτού του είδους racing παιχνίδι. Λέω να αγοράσω το The Crew όταν το βρω σε προσφορά, αλλά θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιο άλλο μέχρι τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλογα τι ειδους games θες, το split second (γαματο game της disney) ειναι arcade style

 

δες dirt showdow, flatout ultimate carnage και το next car game: wreck fest.

το τελευτεο ειναι ακομα υπο αναπτηξη (εδω και κανα χρονο) αλλα παρολα αυτα για μενα άξιζε τα 15€ που εσκασα,

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειδα οτι ηθελες free road σορυ.

 

Το the crew εχει τραγικο gameplay (για μενα). Ως αστειο.

 

Εχε υπ'οψιν σου και το gta v. Ναι δεν ειναι racing αλλα η arcade οδηγηση του ειναι γαματη και οι online αγωνες του στα απειρα ομορφα μερη του χαρτη του απολαυση. Και θα σου παιζει και νερακι σε high-ultra.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...