Προς το περιεχόμενο

Community


Freakster

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάει η πρώτη και πάω για season 2 marathon μέχρι το βράδυ.

Η αλήθεια είναι οτι έχει μια αβάσταχτη ελαφρότητα ακόμα και για sitcom η σειρά αλλα μόνο και μόνο για troy & abed την παραβλέπω.

Επίσης τα movie/game/nerd references είναι ασταμάτητα σχεδόν σε κάθε σκηνή + ο ρόλος του commentator abed με έχει καραενθουσιάσει. Λιώνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τα τελευταία 2 χρόνια έχουμε δει διάφορα μονταρισμένα βίντεο του Community. Σαν τραίλερ ταινιών, έναρξη sitcom κτλ. Αυτό το βγάλανε πριν απο λίγο, είναι μακράν το καλύτερο που έχω δει ως τώρα.

 

The Darker Side of Community

Ελπίζω να παίζει στο Greece.. (Συνήθως έχω προβλήματα με τα βίντεο του NBC στον Καναδά, τα περισσότερα είναι USA only... :mad:)

 

http://insidetv.ew.com/2011/09/15/community-season-2-noir-montage/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τελευταία 2 χρόνια έχουμε δει διάφορα μονταρισμένα βίντεο του Community. Σαν τραίλερ ταινιών, έναρξη sitcom κτλ. Αυτό το βγάλανε πριν απο λίγο, είναι μακράν το καλύτερο που έχω δει ως τώρα.

 

The Darker Side of Community

Ελπίζω να παίζει στο Greece.. (Συνήθως έχω προβλήματα με τα βίντεο του NBC στον Καναδά, τα περισσότερα είναι USA only... :mad:)

 

http://insidetv.ew.com/2011/09/15/community-season-2-noir-montage/

 

 

Όντως πολύ καλή δουλειά. Kudos στον μοντέρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω προβλημα με τη σειρα.

Προτεινετε μου ενα χαρακτηριστικο του χιουμορ του Community επεισοδιο γιατι, ειλικρινα, δεν με κρατησε τιποτα στο πρωτο(s1e1).

Το ζηταω γιατι βλεπω να την παρακολουθουν μελη που εμπιστευομαι το γουστο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το πιο εύκολο είναι να προτείνω τα extreme επεισόδια της σειράς όπως το 1x23 Modern Warfare και το 2x14 Advanced Dungeons and Dragons. (είναι και άλλα)

Αλλά η πρώτη (και η δευτερη) season έχει πολλά καλά επεισόδια που δεν είναι εντελώς παρανοϊκά ή out there.

 

Υπόψιν ότι μερικές καταστάσεις έχουν χιούμορ σε αυτά τα επεισόδια κυρίως επειδή έχεις εξοικειωθεί με τους χαρακτήρες στα προηγούμενα επεισόδια. Οι περισσότερες ωστόσο λειτουργούν και αυτόνομα πολύ καλά λόγω της όλης παράνοιας...

 

Ο πιλότος (1x01) για μένα δεν είναι ενδεικτικός των δυνατοτήτων της σειράς (και ούτε κι εγώ ήμουν πολύ ενθουσιασμένος μετά από αυτόν). Νομίζω ότι με κέρδισε από 4ο (Social Psychology -πολύ καλό) επεισόδιο και μετά.

 

Btw το σημερινό ήταν stinker... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...