Προς το περιεχόμενο

Colin McRae: Dirt 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 471
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα γραφικα που βλεπετε στις παραπανω εικονες θα τα ειχαμε δει ΗΔΗ απο το dirt 2 αν δεν ηταν οι κ@λοκονσολες.

 

σχεδόν όλα τα παιχνίδια βγαίνουν πρώτα στης κ@λοκονσολες και μετά στα pc αυτο φταιει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικα που βλεπετε στις παραπανω εικονες θα τα ειχαμε δει ΗΔΗ απο το dirt 2 αν δεν ηταν οι κ@λοκονσολες.

 

Ή αν δεν τεμπέλιαζαν οι devs ώστε να έφτιαχναν διαφορετικές εκδώσεις, άξιες για τα pc δεδομένα. Αλλά μετά μπλέκουμε και με το μειωμένο εμπορικό κέρδος, συνδυαστικά με τον μεγαλύτερο χρόνο ανάπτυξης. Βάλε μέσα και τη σχετικά αυξημένη πειρατεία στο χώρο και μπλα μπλα...από που να το πιάσεις και που να το αφήσεις. Εδώ η ίδια η ΕΑ σου λέει ότι κρατάει πχ τις Pc εκδώσεις του fifa ποιο πίσω, ώστε να μη χάσουν οι πωλήσεις των κονσολών. Δηλαδή παίζει να είχαμε dx11 κονσόλες και αυτοί να κρατούσαν με την ίδια λογική την pc έκδοση σε επίπεδο dx9...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γραφικα που βλεπετε στις παραπανω εικονες θα τα ειχαμε δει ΗΔΗ απο το dirt 2 αν δεν ηταν οι κ@λοκονσολες.

 

τα bullshots θες να πεις

και οχι δεν θα ειχαμε τετοια γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί και να είχαμε.

Μετά όμως θα άρχιζε η γκρίνια "κι εγώ που δεν έχω κάρτα γραφικών των 500€ πώς θα το παίξω, δε σκέφτονται καθόλου τον φτωχό και τίμιο γκέιμερ";

:D

Ότι και να κάνουν δε την γλυτώνουν, και κακά τα ψέμματα, τουλάχιστον η codemasters ανέκαθεν δίνει πολύ καλό γραφικό αποτέλεσμα στα PC για να της χρεώσει κάποιος τέτοια κατηγορία.

 

Εκτός και αν υπάρχει game του είδους με καλύτερα γραφικά και δε το έχω πάρει χαμπάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δεν ειχε καρτα των 500Ε δεν θα επαιζε με max details

Απλα τα πραγματα.Οτι πληρωνεις παιρνεις.Οχι οπως τωρα που με μια καρτα των 200Ε βλεπεις οτι βλεπει ο αλλος με μια καρτα των 500Ε απλα εχουν διαφορα στα FPS......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, όπως το αγαπημένο σου παιχνίδι, που έπρεπε να περάσουν 2 χρόνια για να το παίξουν οι high end κάρτες γραφικών με ("εργοστασιακά") max details, αποδεκτή ανάλυση και playable framerate.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα βλεπεις PC graphics......Επισης η Crytek ΕΙΧΕ πει απο την αρχη οτι τα max details ειναι για μελλοντικα συστηματα και οχι δεν ειναι το αγαπημενο μου παιχνιδι lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...